Bežný deň mamičiek ktoré odstavuju detičky. Podeľte sa

eliska7
26. mar 2008

ahojte babulky,tak sme preskočili do inej kolonky ,ktoma zaujem preberame odstavenie deti,kojenie,mužov,starosti a radosti-taky bežny deň ceckovej mamičky

😀 😉

tonicka
31. mar 2008

bystricanka, prid k nam, postrazime a mozes ist 🙂

tonicka
31. mar 2008

tak som zas tu,dieta spi idem aj ja. Tusim aj vy ste sa pridali do temy ignorujte... ale tonicku 😀 😀 Tak si tu sedim sam v preplnenom kupé 😀

tretulka
31. mar 2008

ahojte...my sme mali celkom dobru noc, maly zaspal o 20tej, o 23,30 sa zobudil s krikom mnam, mnam, nakojila som ho a spal do pol piatej, vtedy som ho nakojila a spali sme este do 7,15 😵 , keby boli vsetky noci taketo...

evka39
31. mar 2008

Ahojte,čo sa opalujete všetky???my sme spali dobre,ani neviem,či bola hore,ale ja som bola taká unavená,že ak aj plakala,tak chúďatko,mala smolu 😉 Aj ja chcem íst na masáž,prosím prosím,zoberte aj mna ☹ Ja planujem dovolenku niekde v kúpeloch tak dúfam,že sa to podarí a budem aj ja provokovat,že som bola na masáži a .. 😀 Emka zaspala,až sa divím ale bola som nekompromisná a donútila som ju spinkat,lebo som nejaká unavená čičo,dúfam,že nebudem chorá...Ale je to super ked si dieta cez den zdriemne aspon si v kluide popíjam kávičku a venujem sa vám.... 😉 Tak pekný dník

tonicka
31. mar 2008

no tak moje dieta nahodila rýchlospanok 😒 ale co uz 🙂 hlavne ze do usmevu 🙂

alenik
31. mar 2008

ahojky kocendy.Ja som tiez straaasne unavena,lebo mala uz vobec nechce cez den spat.Evi,ty aspon obcas donutis..no mne sa vobec nedari 😖 .Moja chrbtica je tiez v dezolatnom stave.Dnes sme cely den behali po meste a mala bola smadna,tak sme zasli do obchodu,kde bolo strasne vela ludi.Kilometrovy rad 😒 ,vtom prisla ku mne predavacka,ze mam vsetkych surovo predbehnut,ze ona ma uprednostni,(s malou na rukach).Vdaka tomu mam dnes aj dobru naladku,ze niekto aj oceni nasu drinu,vsak?Nadherne pocasko mame,som very happy 😉

alenik
31. mar 2008

a este som chcela...sucastou mesta,kde byvam su aj kupele.Muzicek mi tam stale vybavi taku "kompletku",masaze,parafin,plynove injekcie...Chodim tam cely tyzden,2 krat do roka.Potom sa vzdy citim...ako znovuzrodena 🙂 Vrelo odporucam 😉 Nase chrbtice si zasluzia trosku odpocinku,ked v jednom kuse vlacime na rukach nase pokladicky 😉

evka39
31. mar 2008

Alenik,až som si vzdychla ked som si to prečítala....Dúfam,že do tých kúpelov pojdeme ale my sa chystáme aj s Emkou niekde kde je aj aquapark alebo niečo také....Tak ideme k vám alenik???Dame si stretko??? 😀

evka39
31. mar 2008

a alenik mrzí ma že mala nespí,viem aké je to vyčerpávajúce...aspon pojde večer skôr spinkat 😉

alenik
31. mar 2008

ano Evi,o pol osmej uz haji,a az do rana,stale 7:10,ale mne takyto time vyhovuje...skoda,ze u nas nieje aquapark ☹ .My chodime do aquaparku do Popradu.Teraz v lete sa chystame do Tatralandie.Uvidime,ako sa zadari...Deticky su uz vacsie,takze treba nieco podniknut,nech maju pekne spomienky.Na dovolenku ideme autom,takze na to som tiez zvedava.Minule som citala v novinach,ze pramen herkules(ktory prameni u nas v kupeloch,lieciva voda),ma povzbudzujuce ucinky pre panov 😀 .Uz sa to tu zacina zaplnat turistami 😀 😀 😀

petova
31. mar 2008

No a ja sa idem posťažovať. Náš Oli je opäť poriadne zasoplený, včera mal aj horúčku, takže dnes doobedu u dr. a potom sama doma celý deň a malý len reval a reval..... Teplotu už síce nemal, ale zle spal cez deň a asi z tých soplíkov sa necíti naj, tak to celé odmrnčal. Teraz som už plakala aj ja. Som hotová, bolia ma ruky, veď bol na nich stále, bolia ma nohy, lebo ani sadnúť mi nedovolil 😅 . A vonka konečne tak pekne. Iba som z okna pozerala, ako všetko ožíva, iba my dvaja ako takí zdochlíkovia. ☹ Chúďa moje. Dcéra tá bola s kamoškami aspoň trocha von a to som si robila plány, že pôjdeme spolu na ihrisko. Teraz si číta, lebo som jej povedala, že nech ma chvíľu nechá, lebo mám nervy v kýbli 😅 . Ale ako sa vám tu žalujem, už sa cítim lepšie. Len dúfam, že malý nebude každú chvíľu mrnčať, aby sme mohli spolu pozrieť Susedov, ona to zbožňuje. Bola v obchode a kúpila čokoládu, tak budeme maškrtiť 😝 . Juj, veru mi je oveľa lepšie na duši 🙂 .Musím sa ešte psychicky pripraviť na noc. Ešte k vám kuknem.
Tú svadbu tak závidím, šla by som na nejakú. Vždy som bola len na super svadbe. Som rada, že aj šaty nakoniec zvládli kojenie. Akúrat, chúďa malá, keď celú cestu plakala, tie deti dajú zabrať 😉

bystricanka
31. mar 2008

ahojte...
petova..tak choručký ste? Jáááj to je zlé ☹ Ale malého to prejde, len nech to na teba neskočí. 😒
My sme dnes boli na ročnej prehliadke. Tak malý má 83cm a váži 9970g. Vraj akurát. Samozrejme celý čas plakal, lebo jemu sa nik nemôže prihovoriť. No a skúšala mu pipík pretahovať. Len tak jemnučko a kúsoček. Tak od dnes sa vo vani činím aj ja. Ale bojím sa,že mu ublížim 😖

alenik
31. mar 2008

petova,som smutna a sucitim s tebou.Chudatko male 😢 .Nam velkym je zle,ked sme chorí a co take bábo...Dufam,ze sa to coskoro zlepsi a aj pocasko ostane pekne 😉

bystricanka
31. mar 2008

ale alenik..zajtra bude ešte pekne a potom už bude blé blé počasko 😝 Ale tešíme sa na leto 😀 😀 😀

alenik
31. mar 2008

no ved prave,co by sme chceli v aprili,vsak?

ankam
31. mar 2008

ahojte,este len zacne aprilove pocasko,hi
ja som sa dnes aj slnila na dvore.........a nevedela som ani ako malu obliect vonku-ci jej nebude zima atd...a do domu sme prisli az o 19.00,cely den vonku faaaaaaaaaaajne bolo
Petovinka-drzim prsteky aby ste cim skor vyzdraveli-chudatko malinke nech sa drzi akoo chlap 😉
a svadbu sme z manzelom skonstatovali ze ked bude nejaka dalsia na obzore tak pojdeme ale len nakratko,lebo to s malou tam nebol oddych a zabava,ale stale v strehu........alebo,ak bude v noci lepsie spinkat,tak bez nej by sme asi sli........... alebo vobec 😒 uvidime-dalsia nas caka v septembri

bystricanka
31. mar 2008

ankam...tak bronz si chytala?
vy to máte tetno rok voľáke perné na svadby. U nás je jedna za rok a aj to je veľa

ankam
31. mar 2008

hej,ale to asi len tento rok a potom dalsich 10nic 😀 😀 😀 ale nie dalsi rok je tiez ista jedna,aspon myslim

bystricanka
31. mar 2008

ankam..a možno v septembri už nebudeš kojiť a postačí jej fľaška 😉 Za 5 mesiacov sa dieťa tááák zmení. 🙂

petova
31. mar 2008

Ďakujem za podporu, baby, ste zlaté. 🙂 Malý mrnčal ešte aj počas Susedov, tak z toho obvyklého pokoja pri nich som veľa nemala. Mám pocit, že chce byť stále na rukách, ale ja už nevládzem nosiť ho. O ceckovaní už ani nehovorím. Z 3 kojení denne je to teraz 7? Ani neviem. ☹ Som citovo vyžmykaná 😅 . Čaute, idem na Panelák, hádam Už Kordiak skočí na Adelu 😉

ankam
31. mar 2008

bystricanka-bodaj by si mala pravdu. 😀 ja sa tiez na to spolieham-ze do septembra sa to zmeniiiiiiiii 😉
Petova-vitaj medzi ceckanami 😀 dufam ze po chorobe sa vam to upravi tak ako to bolo doteraz. my sme dnes tiez viacej kojili a neviem ani preco.Dlho sme boli vonku-mala velmi vyhladla a ked uz je velmi hladna,tak vtedy uz len dinda ju zachrani-lyzickou jej ani nahodou nemozem dat 😀

bystricanka
31. mar 2008

na Agátu petova. A Agáta je trápna. Ja mať takého chlapa vedľa v izbe,tak ja po nom skočím 😀

bystricanka
31. mar 2008

baby...už asi 3 týždne nekojím a dnes som vyskúšala, či mám mlieko a normálne ešte niečo vytlačím.Ale to už je asi aj pokazené. 😀 😀 No hádam sa mi časom stratí úplne. 🙂

eliska7
autor
31. mar 2008

ahoooojte,ankam svadba super a ceckovanie,ako som sa zasmiala 😀 ,Petova,jaj škoda že ste chory,snad sa rychlo vylieči,ale ked namate teplotku,chod aspon troška von,zas ma pršať od srtedy 😖 Evi kupele?jaj veru bodli by 😉 Prepačte že tu budem menej ked bude slnko,ale som od rana na zahrade,viete tam sa to odstavenie dari,aj dnes sme cecovali na obed,poobede raz a teraz večer ked zaspala.je tam hrozne zlata,prehra sa ,špinava je ako cigaňa,cela od hliny,aj v plienke,ma.dnes bola aj kamoška s malym,taaak bolo super,aj porobkam niečo a tak.Horšie su tie noci,doslova je prisata non spot,dnes ešte aj vykrikovala:mama,mama,nasilu som ju musela davať lahnuť,plakala,zaspala až nad ranom,prisata na cecku a zobudila nas až sms o 7.45 😅 skoro som zdochla,ked vstala dala som jej paralen a odišli sme do zahrady,chodime domov až o 20,tak sa budem snažiť aspon toška vas info a čitkať,ked bude pršať som vaša 😀

ankam
31. mar 2008

bystricanka,ako si vlastne prestala kojit???Akosi som zabudla a nechcem hladat spet

bystricanka
31. mar 2008

ankam...bola som pri mame v BB. V nedelu ráno som ho ešte nakojila. Prišla som domov do NR a v pondelok ráno už vôbec nechcel. Zo dna na den sa sám odstavil a ja som bola v takom šoku. Je to blbý pocit, keď ťa dieťa zo dna na den "odmietne" 😢

tonicka
31. mar 2008

verim bystricanka, neviem ako by som to zvladala 😀

bystricanka
31. mar 2008

dokonca nechce ani to, aby som ho hojdala. A pre mna je to také super, ked si môžem pohojdať svoje bábo. Ja som ho vždy hojdala. Nie preto že som musela, ale preto, že som chcela. To je to najkrajšie čo môže byť, keď dieťa zaspí v náručí a cíti bezpečie. 🙂

evka39
31. mar 2008

ahojte,ja len na skok...skoro som uspala seba miesto malej,ale koli vám som sa premohla a vstala z postele...Petova skore uzdravenie aj Emík má soplíky poriadne ale teplotu nemá,tak chodíme von a slniečko jej ich aspon tahá von....eli,len tak dalej si na dobrej ceste....tak dobrúúúúúúúú noc 😉

alenik
31. mar 2008

Eliska,vravela som,ze slniecko vsetko urychli.Bystricanka,aj mne sa mala tak odstavila,bola som z toho smutko ako ty,ale ked teraz citam ostatne baby(,Eliska a spol.),aj som rada.To,ze sa maly nechce hojdat je preto,ze uz je starsi.Moja Kami tiez bola taka,ale teraz v poslednej dobe sa rada prituli...fakt,take telicko si postiskat,to je pocit.. 🙂