Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vinifera
1. sep 2010

@lenka_66 Hej do Trávnice sa objednáva. Berú podľa počtu pacientov celoročne. Platila by som si len 3,3 za stravu na den a 3,3 ak by sme chceli VIP. Dieťa má plne hradené.

lenka_66
1. sep 2010

@vinifera ze si nevies zapametat 😀 .svagrina ma dceru lauru a ja som zo zaciatku par krat v rychlosti povedala larva

leelo
1. sep 2010

@vinifera nemas o com rozmyslat. chodte aj s tomim. ved cele leto si sa starala o chalupy, aj susedov. oni bez teba nezomru. uvidis, prides ako vymenena. a malemu to prospeje, to je najdolezitejsie!!

lenka_66
1. sep 2010

@vieraj hej svokor a moje pavucie telo - velke brucho a ruky , nohy 😀

vinifera
1. sep 2010

@lenka_66 Vieš čo bude Tara lebo ju volajú Tarita 😉

leelo
1. sep 2010

a nic proti zenichovi. on za to nemoze. styling mu mali poradit v obchode/pozicovni. tak ako ta nevesta v zlatych satach - straaasne ju musel mat nerad ten, co jej povedal, ze super, ber tie saty! 😖

leelo
1. sep 2010

@lenka_66 tato odpoved pre vieraj po tyzdni nema chybuuuuuuuuu 😀 😀 😀

vinifera
1. sep 2010

@leelo Ja to chcem tak odložiť ked bude najhoršie. Min rok to tak vyšlo na január. Akurát to viem že cez prázdniny berú prednostne decká čo chodia do školy. Čo sa nás zatial netýka. Takže predpokladam že v lete mali plnku. Ale už som sa na to pýtala alergologičky. Potvrdenie nam ale musí dať kožná a detská.

leelo
1. sep 2010

@zuzka1. mali by ste ist niekam na mesiac do karibiku - iba vy a palmy a ovulka 😉

vinifera
1. sep 2010

@leelo toto svatá pravda. Inak ona je fotografka - mi teda bolo divné či sa nevidí alebo čo ....

vinifera
1. sep 2010

@zuzka1. príde to ani sa nenazdáš. Len sa tomu netreba venovať. Tedaa akože sa na to výhradne sústrediť. Stresss robí šarapatu.

lenka_66
1. sep 2010

@zuzka1. v luxore je jeden kamen ak okolo neho prejdes 3x splni sa ti prianie co so zelaz ak 7x tak budes //.
viem ze kravina ale ja mam mareka co som absolvovala tuto jazdu a 7 rokov pretym nic

leelo
1. sep 2010

@vinifera a myslis, ze tento rok sa presne zopakuje to najhorsie obdobie? len chodte kym sa da. lebo to este zrusia

leelo
1. sep 2010

@lenka_66 wow. ja tomuto tiez verim. autosugescia ma neskutocnu silu

lenka_66
1. sep 2010

@leelo vies co ja som sla len tak .a som neverila lebo sme boli partia 10 ludi a ak chces aby sa splnilo tak to nesmies prezradit.a ja som hned povedala sak ked tu tolko kruzim tak uz vedia . a nebola som si ani ista ci som sla 7x ale marian tiez kluskal 😀

vieraj
1. sep 2010

@lenka_66 moja, sak si peknucka, keby si videla mna, tak umres! ozaj babky, neplanujete ist do prace pred 3. dokom veku dietata? kukam do tej temy, minister sa tam vyskytol...inak neviem o com teraz hovorite, necitala som . tak prominte 😉

zuzka1.
1. sep 2010

@vieraj do akej temy?
minister sem chodieval aj pred volbami, radit mamickam ako ziskat co najviac prispevkov na MD/RD.

dakujem kocky, ja sa na to nejak nezameriavam, iba na ovulku, ked uz mam po mrche nahanam muza 😀 😀 😀

lenka_66
1. sep 2010

@leelo napadlo ma malemu k narodkam si chcela nieco . ja idem teraz kupit vtedy ma to nenapadlo. detsky stan s tunelom.len este kukam aky typ bo su viac

vinifera
1. sep 2010

@leelo nezrušia. čítala som aj článok v Živote. Nechystajú sa zavrieť. Dokonca konečne dali na stránku nové info. A už to tam nefičí v korunách ako pred pár mesiacmi. Toho sa nebojím. Myslím že tak po babom lete by to šlo. Teda ak nejaké bude.. Možno až v novembri.

lenka_66
1. sep 2010

@vieraj hehe trpis sedym zakalom ??????????????? ak budem mat pracu co sa oplati .ak tu co teraz tak ee

lenka_66
1. sep 2010

@vinifera myslim ze ta operna spevacka si da zalezat na liecebni.a urcite je este zopar takych co to budu vediet dobre sporpagovat

vieraj
1. sep 2010

@zuzka1. no on pred volbami vo velkom radil ako ziskat vysokupodporu v nezam po trojrocnej materskej. maoj kamoska tak dostava pol roka 1050€. super,n ie?

leelo
1. sep 2010

fakt sem chodil minister? wow. to ten z SAS?
ja neviem, co planujem, kedze neviem, v akom state budem zit 😀

vieraj
1. sep 2010

@leelo alebo si daj nick jozefmihal

vieraj
1. sep 2010

@zuzka1. ke si to poratas tak 6x1050€ super aj na cely rok jej zostane, pri troche setrenia

leelo
1. sep 2010

@vieraj aha dakujem.
no momentalne je to tak, ze musis poberat z krajiny, kde zijes. cize ja tu. a mam to o dost lepsie, aj ked nie 3 roky

lenka_66
1. sep 2010

@vieraj ako sa ma niki .uz sa osmelila ?

vieraj
1. sep 2010

@leelo tak nemecko sa neda s nami porovnat. to je jasne, ze mas lepsie. no trochu sa v tom rypem, lebo mam taky sukromny pocit, ze ma to coskoro dobehne, a budem prinutena vtatit sa naspat do tej pakarne.... a babky bude nastupovat na scenu. hypoteka je svina tak...

leelo
1. sep 2010

@lenka_66 diki za tipa. my mu chceme postupne zariadovat izbu. na slovensku 😀 takze nejake blbost z ikey typu stany a tunely su v plane. tu az vo vacsom byte. alebo vlastnom.