Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

adal
23. sep 2010

ahojte 🙂

lenka_66
23. sep 2010

@adal ahooooj 😉

@cestovatelkaandrea jeeej nove foto
@janac1974 chodi ale iba v nocnu hodinu a co budem sama so sebou pisat 😀 .aspon nemam vala docitavat 😀

leelo
23. sep 2010

ahoj @adal a vsetky normalne zeny 🙂

@vieraj no my sa mame dobre, toto nadherne pocasie je super bonus po takom nijakom lete. my sme sa uz definitivne rozhodli obetovat tu dovcu pri mori a ist radsej na slovensko na maleho narodeniny. mm uz vela dovolenky nema a musime si este nechat na vianoce...
napis, co nove u vas 😉

@bubelko kam sa balite? 🙂

@zabka4 ja nic tak experimentalne zatim nedavam. cakam na obdobie po roku, kedy uz prejde ta senzitivnejsia etapa a viac veci uz nie je tabu. zacnem ale pomaly a postupne.
skus kuknut tuto temu, ak este nepoznas:
https://www.modrykonik.sk/forum/tema/pokrocilej...

adal
23. sep 2010

@leelo ahojky, som rada že som "normálna" 🙂 momentálne mám trocha problémy, ale budem v poriadku 🙂

vieraj
23. sep 2010

@leelo ahoj, no ideme na naurologiu kvoli tomu nechodeniu. tak som zvedava co povedia...inak po starom 🙂

lenka_66
23. sep 2010

@vieraj uz som vela pocula ze u skor narodenych deticiek sa pri tabulkach odpocitava ten cas co su tu skor.ci to nie je pravda?

lenka_66
23. sep 2010

@adal normalna zena 😀

leelo
23. sep 2010

@vieraj az takto to dospelo? moja pediatricka je aj neurologicka, takze nemusim nic riesit. ona mi povedala sama, ze kazdy clovek je individual a je dobre, ze to tak na svete je zariadene a treba sa z toho tesit.
a ma uplnu pravdu - k individualite mojho syna patri aj to, ze sa este nestavia, nechysta sa chodit vobec, ale je zase neskutocny dobrusik a vie ine veci 😉

@adal co sa deje? sem mi to ajtak nenapises, co?! dufam, ze ta vsetci chlapi posluchaju...

@lenka_66 nejake nove story s mumiami? so svagrinou? 😉

lenka_66
23. sep 2010

@leelo a ja vieeem nepoviem 😉 .
moja mumia cumi na tv a ja idem zalahnut

leelo
23. sep 2010

@lenka_66 ja laham tieeez. my si tu vzdy vlastne prideme zazelat dobru 😉 ale tak to ma byt!
dobru nocku 🙂

adal
23. sep 2010

a dnes to končím ja baby 😉 dobrúúúúúúúúúúúúúú

vieraj
23. sep 2010

@leelo no veru dospelo to az tam, ale co uz? mozno poviem ,ze je proste bojko, a hotovo..
@lenka_66 pocula som o otm, ale N sa narodila 1 den po termine, tak nemam co odpocitat 😠

vevusiatko
24. sep 2010

ahojte 😵 neviem leelo ci som normal ale tak zdravim vas 😀

cestovatelkaandrea
24. sep 2010

@vieraj to ta vasa doktorka poslala na neurologiu? u nas to riesia ak dieta nezacne chodit do 18 mesiacov. no dufam, ze ti to dopadne dobre. kedy tam idete?
@lenka_66 az take nove to foto nie je. Damian tam mal nejakych devat mesiacov. Ale lubi sa mi ta foto. No ja vyzeram teraz konecne skoro tak ako na tom obrazku 😀 😀 😀
@zabka4 no med by som este nedavala na tvojom mieste. nas drobec ma dva roky a med vobec nepozna. je to dost silny alergen. rajcinu by si mohla skusit. skus dat do varenia len trochu tej duziny. ziadna supka a ziadne jadierka. nas drobec ma na rajcinu reakciu este aj teraz, takze ju davam pomenej do jeho jedla a nie tak casto.

cestovatelkaandrea
24. sep 2010

@zuziiiicek17 no na FB ja zo zasady nechodim ale tak to je moj nazor. ako sa inak mate? Ako ste oslavovali Miskove narodeniny?

zuziiiicek17
24. sep 2010

Tak vy ste tu vcera klebetili a mne nikto nedal vediet *? 😠 😀
Vcera som bola u ex svokrovcov .(kto nahodou nevie rozisla som sa s mp) Kupili Miskovi teplakovu supravu na narodky -velkost :2-3 roky .... no ne*ebne ma ? a este sa urazili ,ked som povedala ,ze to je velke .Serem na nich ,aj tak tam uz nemam na co chodit 😅
mimochodom a ja som normalna ???? 😀 😀 Myslim ,ze ee ,ale neva ,na mna si uz ludia zvykli ... a komu vdim to mam v pazi .
Ozaj ,minuly tyzden bola mensia oslava ,strasne zlaty bol drobec .vsetko sa mu pacilo 😵 Od krstnych dostal hojdacku ,tak az krical od radosti 🙂 nemam este vsetky foto ,tak ked budu ,tak ich tu hodim ...

vevusiatko
24. sep 2010

@zuziiiicek17 mne tiez nik nedal vediet 😀 😀 😀 😀

zuziiiicek17
24. sep 2010

@vevusiatko tak asi nie sme normalne 😀

vevusiatko
24. sep 2010

kde je leelo?? 🙂

zuziiiicek17
24. sep 2010

@vevusiatko leelo ma este asi noc 😀

vevusiatko
24. sep 2010

@zuziiiicek17 komu lepsue aj ja chcem...
mna dnes chlap zobudil rano okolo 9 tej 😀 😀 😀

zuziiiicek17
24. sep 2010

@vevusiatko mna dnes moj mini chlap o pol 😅 osmej

bubelko
24. sep 2010

@leelo balila som na svk, lebo tuto nedelu mame krstiny. sestra krsti syna a ja s mm sme krstni rodicia. tak sme vcera leteli lietadlom a v utorok zasa spat. a balila som skor, lebo mm isiel na vorabend-chek-in aby sme sa nemueseli rano trepat vlakom na letisko aj s batozinou 🙂

@zuziiiicek17 velkosti a darceky od blizkych nema zmysel riesit. my sme minule od svokry dostali auto miesto kyblika s lopatkou. tak som povedala mojmu tatovi, nech kupi kyblik a co sa nestalo? kyblik jak na potvoru svokra dokupila na dalsi den. takze lukas dostal toto leto 3 sady na pieskovisko. tak sme s tatom skonstatovali, ze je to pomaly ako hlava XXII len mimo armady 😀 a neboj, maly dorastie, o rok akoby si nasla 😀 😀 😀

vevusiatko
24. sep 2010

@bubelko 😀 aj nasa tak dostava darceky...ma napr..trojo rovnakych mikin 😀

vieraj
24. sep 2010

@cestovatelkaandrea no poslala, mala prave 17 mes. ked sme tam boli.- ideme na vysetr. 5.10. 😝

vieraj
24. sep 2010

@zuziiiicek17 super, ze ste fajn oslavili. tesim sa, ze je Misko uz taky velky chlap. tesim sa aj na foto. 😵
@leelo no ja sa ani tak moc nebojim, co povedia. lebo ona uz tak od 15,5 mes. vsetko rozumie. co jej poviem, donesie, chuda po styroch to taha za sebou 😀 😀 alebo jej poviem sem daj hlavku, budem ta hladkat, v momente lezi a uziva si. je to mile 🙂 take pritulne 😉

vevusiatko
24. sep 2010

@vieraj to je dobre , ze vas poslali aspon budes mat srdce na mieste...radsej ist preventivne ako neskor lutovat, ze ste nesli...ale ja si myslim, ze to este nie je az take mozno ma strach sa postavit a mozno jej to takto vyhovuje 🙂 a mozno zo dna na den sa postavi a pojde jej to 😉

vieraj
24. sep 2010

@vevusiatko kiez by si mala pravdu. ale ona aj neskoro sedela bez opory kedze som ju pasivne neposadzovala, tak jej vyhovovalo byt v lahu a nie v sede. no co, je po motorickej stranke zaostala. pokial nestanovia nejaku diagnozu tak som kludna 😎

vevusiatko
24. sep 2010

@vieraj ja si myslim, ze ano ved ked pekne stvornozkuje tak nevidim problem, tym si pekne precvicuje vsetko....Aspon teda podla mna...aspon bude mat silnejsie rucicky 🙂

leelo
24. sep 2010

baby, vy ste sa zblaznili! najprv obdobie temna a teraz neviem co skor! 😀
ranajkujeme, takze v rychlosti, nez precitam vsetko:

@vieraj neuro je o tom, ze ak by bolo nieco v neporiadku, tak by si to videla. ona moze zacat s chodenim kedykolvek, ale to, co robi, cize stvornozkovanie a spol., musi robit "spravne" z neurol. hladiska, teda symetricky do oboch stran sa otacat, dobre striedat nohy...

ozvem sa vam neskor 🙂