Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nelicefo
9. apr 2012

@michaelafiladelfiova áno? ide nejaka fakt ze extremna? 😀 😝

bubush
9. apr 2012

@nelicefo tak ty si celkom dobre obisla dnes 😀 no tak hlavne ze budes zdrava a krasna, nestalo ti to za to?! 😉

bubush
9. apr 2012

inak ahojte 🙂

bubush
9. apr 2012

no bavili ste sa dnes o domoch o psoch tak viete co mi doma mame? 6 steniat 😎

michaelafiladelfiova
9. apr 2012

@bubush ahoj kde si bola??
@nelicefo neviem celkom sa bavim taka oddychovka
@bubush a ty ako? obliata tiez vy ste to na mna privolali, bola mokra postel kuchyna chodba

nelicefo
9. apr 2012

@bubush no zdravá hádam áno.🙂 ale pekná? 😀 hmm.🙂
že 6 šteniatok..joj.🙂 aká rasa? 🙂

bubush
9. apr 2012

@michaelafiladelfiova inak aj ja nejako skor jojku pozeram, tiez sme si zvykli ju mat stale zapnutu ale tie extremne rodiny som prepla lebo nemozem sa pozerat na tie dementne ksichty, len ma to rozculuje 😝

nelicefo
9. apr 2012

@michaelafiladelfiova 🙂 keď skončí tak prepem.😉

bubush
9. apr 2012

@michaelafiladelfiova tu som tu, ved kricim ze som tu 😀 😀 ja som dnes len tak decentne dostala medzi oci par kvapiek takze pohoda 😉

@nelicefo ale no kazda sme pekna, svojim sposobom, ta ne? 🙂
rasa ehmm - no akoby som to opisala - nasa fena je stafford a komuze to dala tomu ze to dala - predpokladame ze kopov takze taky mixik 3 cierne, 3 hnede - 3 po otcovi, 3 po mame 😀

michaelafiladelfiova
9. apr 2012

@bubush ale ja to mam ako kulisu ved sa Vam venujem, inak vcera som bola leniva potu zmrzku ist tak asi pojdem teraz,,, mm mi tu chrapka🙂 tak potichu tukam.... fu 6 steniat🙂 mate veselo

michaelafiladelfiova
9. apr 2012

@bubush ehm staford je pekny pes , no pekne a vsetky si ich nechavate🙂))

michaelafiladelfiova
9. apr 2012

@nelicefo co skonci ? ten uzasny rytmus?? ci ten tam uz ee?? ci dara? tu nemusim 😝

nelicefo
9. apr 2012

@bubush Jasné každá sme krásna.🙂 jé stafford.x-) Tí sú úžasný.🙂

nelicefo
9. apr 2012

@michaelafiladelfiova keď skončí hlas.😝

bubush
9. apr 2012
bubush
9. apr 2012

@michaelafiladelfiova tak ty si bola taka leniva ist pre tu zmrzku? ja som na teba dnes myslela lebo som mala taku chut na zmzku 🙂

jooj nenechavame si stenata, chceme rozdat, len jedno si nechame - to by sme nezvladli 🙂

nelicefo
9. apr 2012

@bubush jémine...🙂))))) úžasnééééééé...🙂

bubush
9. apr 2012

@nelicefo no to su este male ciciaky, zajtra maju len 2 tyzdne - este len teraz zacinaju pomaly otvarat oci, mala ked ich vidi tak vkuse by ich nadrapovala ale ona este nechape ze ich nemoze natahovat ako svoje hracky ale vkuse ich napodobnuje 😉

bubush
9. apr 2012

@michaelafiladelfiova uz ladujes zmrzku??? 😠

bubush
9. apr 2012

velmi je zvlastna ta dara...

nelicefo
9. apr 2012

@bubush hihi musí byť zlatučká.🙂 drobátka...zlaté sú🙂

Miška už zmrzku papá??? Už aj pošli aj nám.🙂

michaelafiladelfiova
9. apr 2012

hej uz ladujem mnam, to eskimo ladujem a zistila som ze je tam este jeden nanuk🙂 no vcera som bola leniva no dnes uz ee , a krasne su male nunu, len nie do bytu , i ked som mala susedu co mala staforda,
@bubush
@nelicefo

bubush
9. apr 2012

@nelicefo no co aspon sa nenudime, vcera ako fukal velmi vietor tak nam branu otvoril a jasne ze psica zdrhla a my sme potrebovali ist prec na dlhsie a male boli hladne, tak sme zohriali normalne mlieko a krmili sme ich z flasky 🙂

michaelafiladelfiova
9. apr 2012

posielam...

nelicefo
9. apr 2012

@michaelafiladelfiova pošli aj nááám.🙂 xixi..🙂 ja ládujem do seba môj milovaný šalát...😝

nelicefo
9. apr 2012

@bubush hihi...veru aspoň sa nenudíte.🙂

bubush
9. apr 2012

@michaelafiladelfiova ty co mas take zmrzlinove zasoby? aaale len si daj, zmrzka ja mnam 😉
ja som mala aj v byte psa ale tak je to celkovo pohodlnejsie mat na zahrade psa 🙂

pozerali ste dnes farmu?

michaelafiladelfiova
9. apr 2012

@bubush tu reprizu myslis, ja som zrzlinova , ale ked na to zabudnem tak mi ju vzdy niekto zezere🙂 ze MM??? 😀 😀 A konecne idem dostat asi aj svoje dni po 10mesiacoch

nelicefo
9. apr 2012

@bubush hej kúsok.prečo? 🙂

nelicefo
9. apr 2012

@michaelafiladelfiova máš aj PMS? 😝 lebo u mňa vždy už aj týždeň dopredu.😝