Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nelicefo
10. apr 2012

@michaelafiladelfiova Jasné.🙂

Ja som dnes max. do desiatej lebo zajtra o 5:00 budíček... 😝 a smer práca 😝 a ráno by som veru nevstala 😀

nelicefo
10. apr 2012

@bubush tak tu je foto ako to vyzeralo po vojne na ceste

michaelafiladelfiova
10. apr 2012

@nelicefo uz som tu...

michaelafiladelfiova
10. apr 2012

@bubush kkuka farmu?

pastelka74
10. apr 2012

@nelicefo ....dakujem,nejak nemám teraz po večeroch čas...radšej nejak vyložím nohy a pozerám telku,po chvíli potom pozerám aj do seba.... 😀 ....ale nech vám to dobre kecá.... 😀 😀 babulky...zas niekedy...papa 😵

nelicefo
10. apr 2012

@michaelafiladelfiova už aj ja.🙂 ako si sa dnes mala? 🙂

nelicefo
10. apr 2012

@pastelka74 😀 😀 ok papa.🙂

michaelafiladelfiova
10. apr 2012

@nelicefo fajn, dnes som bola so susedkou 2x vonku a tak len chladno bolo:( aspon mne,. inak fajn dufam, ze Emmka bude dobre spat

nelicefo
10. apr 2012

@michaelafiladelfiova verím s tebou že bude malá dobre spať..🙂 aj ja som dnes bola s kamoškou a deckami vonku...bolo celkom fajn.🙂 len dúfam že zajtra ma aj niekto preberie ráno 😀

michaelafiladelfiova
10. apr 2012

@nelicefo mala uz ide do skoly? moj uz dnes bol v skolke - v "robote" tak to mu hovori. 😀 zajtra zas

nelicefo
10. apr 2012

@michaelafiladelfiova hej ona do školy a ja do práce.😝 hihi že v robote.🙂 takú robotu aj ja chcem.🙂

michaelafiladelfiova
10. apr 2012

@nelicefo no , lebo tam vkuse musi nieco staviat🙂 z lega tak to vola ze robota. a preco tak skoro vstavate?

nelicefo
10. apr 2012

@michaelafiladelfiova lebo dochádzame 20km a stojíme vždy dlho v kolónach 😝
Hihi....drobček....ako "bob staviteľ" že??? 🙂

michaelafiladelfiova
10. apr 2012

@nelicefo tatak tak oblubena rozpravka. no to ak my pojdeme do domz tiez asi takto budeme cestovat 😝 ak náhodou neskoncime vo vacsom byte, uvidime podla ponuky a moznosti

bubush
10. apr 2012

tu som 🙂

nelicefo
10. apr 2012

@michaelafiladelfiova tak je to na prd ale inak to nejde.🙂

Baby ja idem k mm...ahojte.🙂

nelicefo
10. apr 2012

@bubush a ja akurát idem.🙂

príjemný pokec...🙂 dobrúúú.🙂

bubush
10. apr 2012

dobre ste ma odhadli ze pozeram farmu 😀

bubush
10. apr 2012

@nelicefo 😀 😀 😀 okej dobru, len si chod pospat, ani ja sa nejdem zdrzovat, teda dufam 🙂

bubush
10. apr 2012

a co vy ostatne, kde ste? ako sa mate? 🙂

michaelafiladelfiova
10. apr 2012

@bubush ja popri vas daco citam, a cop dobre vo farme a ako sa maju steniatka?

michaelafiladelfiova
10. apr 2012

@bubush mám sa fajn a som tu asi len ja:( asi su baby v inych forach:? alebo co:(

bubush
10. apr 2012

@michaelafiladelfiova a co takeho dobreho citas? ale farma, tak nejako nic zavratne - klasika - robota,hadky, somarinky 😉

bubush
10. apr 2012

@michaelafiladelfiova mozno sme im zaplavili ich forum 😕 to by som nechcela...

jaj a steniatka dobre, zlate su 🙂

michaelafiladelfiova
10. apr 2012

@bubush ortografia , a tak a biodermu som este kukala co je tu na MK, ved to ze sme im asi spestrili forum alebo neviem, ja neviem co ste predtym pisali par str dozadu som dnes dala- vdaka prispevku co tu dnes bol for you som si dala namahu ze o co ide... aj tak neviem lebo mala mi nedovolila citat. musela som sa jej venovat 😝

bubush
10. apr 2012

@michaelafiladelfiova co je to ortografia? 😕
ja tu tiez nie som dlho, preto som nechcela velmi to tu zaplavit ak im to vadi...a co sme sa bavili tak viac - menej k tejto teme "netabulkove" mamicky..ale co mi dnes odpisala - vobec som nemala chut to riesit a zas jej odpisovat a chytat sa za kazde slovicko, stale same hadky,no nechce sa mi, radsej si pokecam o nicom ako vcera a tak som sa zabavila 😀

stardust
10. apr 2012

@bubush ty si ten prispevok aj citala?

bubush
10. apr 2012

@stardust preco?

michaelafiladelfiova
10. apr 2012

@bubush ortografia nauka o pravopise... vcera bolo fajn, taky volny pokec

michaelafiladelfiova
10. apr 2012

@bubush a zas vkuse mamickovske veci riesit bolo to take ine...