Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

miskachrumka
28. aug 2009

sophie na zem na gumu iba som pocula slehu a plakal asi 2min dala som mucaj a už neplace ja viem ze neieje prvy ani posledny ale sa bojim co ked mu to nejak ublizilo som v soku 😕

nikollette
28. aug 2009

Miska kukla som foto, uz je aký velký, a jak sedká 😉
A nestresuj klud, vsak tolkým maminám padlo dietatko z postele.. klud ved zije, neplace, nemá one zreničky, netečie mu krvz nosa ani z uší.. bude to v pohode 😉
asi mrnčí lebo sa zlakol chudáčik... sleduj ho, a neboj sa 🙂

Sophie, no mohli sme im urobiť rande, no skoda, ze si tak zdaleka ☹

miskachrumka
28. aug 2009

on mi chce nejak spat

nikollette
28. aug 2009

jaj tak si nevidela ako spadol, vsak.. ale neboj, bude v poriadku... ešte sa napadá...
vsak ho sleduj, ci nebude nejaký ospalý, a dlho spať alebo tak...
asi za zlakol, je normálne že plačkal...
ale verím ti aj ja by som sa strašne zlakla, je to normálna reakcia 😉

nikollette
28. aug 2009

A čo sa ho teraz snažíš uspávať? A inokedy ti hned zaspí, alebo?

nikollette
28. aug 2009

Miška tvoj už papká rožky? Ci iba kvôli foto? Alebo ked si mu dávala korku z chleba, nedusil sa s tým, nezabehli mu nejaké omrvinky či tak?

miskachrumka
28. aug 2009

chce mi spat už zaspal je to zle znamenie ze?dr to už nedviha asi tam už niesu kedze je piatok ☹ boze co amam robit nieze sa mu nieco stane tak sa obesim 😢

nikollette
28. aug 2009

Miska, a zyvkne iné dni o takom čase spávať???

miskachrumka
28. aug 2009

nie nikol to len ocmuluje rozok nepapa on to rad oblizuje a to m neublizi neboj a tk isto aqj kotka srietku pookrajuj adaj mu cistu korku a uvidis ako to bude obzuvat zevraj vtedý udu aj zubky skor von a deti sa tolo netrapia 😉

miskachrumka
28. aug 2009

hej je hore od pol stvrt na jednu volala som macoche no ocovej priatelke ona ma 4deti a teraz ma 1,5 samka ze aj jej mali padaol asi dva krat ze ho mam sledovat co nezvracia ma sibne jau ž neviem ci ho mam dat na spagat ci co netusim strasne je zivy to by jeden clovek neveril

nikollette
28. aug 2009

Miška sak uvidíš, kolko bude spať... keby spal velmi dlho, potom by som to riešila, ale možno sa zlakol, zo šoku, z únavy, je po obede, a zahajal.. môj tiež spinká už asi trištvrte hodinku...

nikollette
28. aug 2009

Ja som mu dnes natrela zubky tym dentinoxom, a nato zaspal kludne... tak asi to trošku pomáha 😉

nikollette
28. aug 2009

A ked sa ti zobudí bude mat v pohode zreničky, nebude zvracať, ani plakať, bude veselý, a proste jak vždy, tak to bude ok... takže teraz ti spinká?

miskachrumka
28. aug 2009

ja som teiz mala najprv kamistad a ten nepomoha vobec a teraz tiez mame dentinox a este som ho neskusla tak uvidim! 😒 aj manzelovi som volala no katastrofa ale hadam mu nic nebude verim tomu boze sa bojim kao nikdy to bol niki moment fakt sekunda kym som sa naciahla na plienky a už ked som sa otocila bol na zemi padol na zem keby tam bol aspon vankus neviem presne KO PADAL LEBO SOM BOLA OTOCENA ALE VIEM ze mal cervene kolena a hlavicku

miskachrumka
28. aug 2009

hej buva ma pootvorene jedno ocko ako jeho oco ................no ok idem mu spravit mliecko nech pocucka uvidim kolko spapa 😖

nikollette
28. aug 2009

Miška a ako bol otočeny na podlahe.. tvarou k zemi, ci tvarou hore?
ale neboj, bude to ok, vyspinká sa, a bude vsetko fajn 😉

miskachrumka
28. aug 2009

ano tvarou k zemi a mam aj v albume tu postel kede spadol

nikollette
28. aug 2009

ešte ti spinká?
kolko ti zvykne zvyčajne spinkať?

miskachrumka
28. aug 2009

hodinu max.dve aj to nikedy takze ak bude spaz dlhsie ako do stvrtej tak ma porazi ale mespi poradne ma taky lahky spanok mrvi sa vkuse ☹

nikollette
28. aug 2009

Miška nestresuj sa, je OK, uvidíš 😉

miskachrumka
28. aug 2009

no ok co mi ine ostava idem dat este fotky kym buva

nikollette
28. aug 2009

Jááj konečne vidím dovod, prečo bol mrzuty...
druhý zubok, dolny hned vedla prvého sa nám prerezáva 😀 😀 😀
ešte kúštek chýba...

miskachrumka
28. aug 2009

no vidis mi ho už mame ale mame ich od seba trosku ale ze to mava vela deticiek ze ked pojdu dalsie tak sa potisnu ksebe 😉

miskachrumka
28. aug 2009

mali teraz vsatl idem mu dat papat aj sa usmieva 😉

nikollette
28. aug 2009

No vidíš že je Ok 😉
ides si dat novú foto do pasu? 🙂

miskachrumka
28. aug 2009

nieje dobre teraz mi zvracal prudom

nikollette
28. aug 2009

To fakt 😕
a papal nieco ci len z ničoho nič, po prebudení... skus zavolat dokine, ci pohotovosť potom ked ona tam už nie je..

nikollette
28. aug 2009

Miška držím palce nech je to OK...
daj určite vedieť...

miskachrumka
28. aug 2009

dr tam už nieje od pol jednej mohla som ja volat ako hlupa..............nie znicoho nic ja som mu dala kasicku porciu ktoru normalne papava kazdy den aj 2-3krat vsetko papal dobre super a už somho isla dat odgrgnut a ako si grgol tak to zneho vsetko vyletelo ako ked hasici pustia z hadic vodu 😢 😢 😢 inac pridala som este fotky to su robene dnes a zas nacas sidam pokoj 😉 teraz je mali vonku s tatkom su na prechadzke dnes maame premieru v sportovej casti kedze sam hapaa zevraj tam už buva tak o.k. 😉

miskachrumka
28. aug 2009

baby kde ste?