Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

roka96
1. sep 2009

Nikollette díky.. dala som ale iba také kde ho nieje moc vidiet!!
Baby moja hlava mne ju roztrhne 😒

roka96
1. sep 2009

Nikkollete na facebooku mám vela foto lebo tam si to možu pozriet iba kámoši tak ak chces napíš a ja ta vyhladám ip..

miskachrumka
1. sep 2009

ahojte baby tak mi sa chystame zajtra kadetade na cely den lebo tento moj robi aj na sviatok!ja mam zas vela fotiek na pokeci roka tam nemas svoj nick? 😉

roka96
1. sep 2009

na pokeci zatial nie.. asi by som nestíhala všade chodit.. ale ked bude trošku čas a vytvorím si nick dám vediet 😉

miskachrumka
1. sep 2009

no roka ja viem ze si pomaly musim zvykat na urazy ale mali chcel do pusy schmatnut rozok a ako sa mu asi pohol tak si buchol sanku o ten plast a tie spodne zubky sa mu asi zacvakli do horneho dasna a potom mu to krvacalo ☹

roka96
1. sep 2009

u nás minule muž dával pozor ja som sa kúpala a zrazu len plač a prišli za mnou s ústami plnými krvi skoro som odpadla.. mal to total rozrazené.. sa vyšplhal na stol muž ho išiel dat dole ale malý bol taký rýchly, že skoro zletel muž ho chytil v poslednej minúte len pusou do toho stola narazil,, no krása.. a to by som mohla pokračovat a pokračovat

nikollette
1. sep 2009

Roka IP 😉

nikollette
1. sep 2009

Roka až mám zimomriavky, až sa bojím, aké úrazy na nás budú čakať 😕

miskachrumka
1. sep 2009

boze moj tak sa teda tesim! ☹

roka96
1. sep 2009

ja mám skúsenost, že čím viac dávame pozor tým viac sa buchne!

roka96
1. sep 2009

práve som dojedla špagety a ešte mám chut na hranolky! idem si urobit a potom pozriem panelák a tie odsúdené .... ahojte zajtra!

nikollette
1. sep 2009

Roka potvrdila som priatelstvo, vidim ze ma aj postu tam, len mi blbne facebook, tak prečítam zajtra 😉

aj ja idem kukať seriáliky, konečne, sa opať začali...

dobru

miskachrumka
1. sep 2009

nikol teraz na tej foto vyzerate ako surodenci 😉 roka aj zas papam francuzke ja som vcera jedla hranolky so syrom ale okolo 16.00a bolo mmi tak spatne ze zase si dam od nich pokoj na dlhsi cas! 😅

miskachrumka
1. sep 2009

idem teda aj ja zacina palba idem kuk aj z ordinacii som si vela nekukla ale neva nahradim si vo stvrtok 😒

mukky
1. sep 2009

ahojte 😵
juj baby konecne som vas docitala od dovolenky komplet,pekne pomenovanie ze "vrtacky" 😀 🤐 ,ja som len taka mala vrtacka,skor vrtulka 😀 ,ale viete ze to myslim vsetko len v dobrom...

nasmu malemu sa stale este tlacia ocne zubky,veeela slini,sucha si po nich,dava rucky do pusy...vraj tieto ocne su najhorsie..a to by si clovek myslel ze stolicky 😕 Viac krat som citala ze ked idu zuby a su teploty a hnacky ze to nikdy nie je zubami,ale niecim inym...tak tomuto vyroku niektorych lekarov musim oponovat,pretoze vidim zmeny ako boli teploty,2 noci placu a aj tusim aj redsia stolica bola..a synceka mam uz viac ako rok a poznam ho,takze zubky je jasna vec ze maju taketo reakcie na deti

nam 8 zubkov vyslo ani sme nevedeli jak,a je mi luto tych deticiek co trpia pri kazdom zubku ☹
Inac sestrina mala ma cez 13 mesiacov a pred asi 5 dnami sa jej zacali konecne prerezavat prve dva zubky 😕 a to mi lekar v chorvatsku povedal ze nasmu idu neskor ocne zuby 😕 ,co by povedal potom na neterku? 😀

mukky
1. sep 2009

ja ak mozem len ku tej krupicovej kasi,tak je vhodna pre deti od 3 rokov,je tazko stravitelna,preto snad malinka vracala ☹

inac tu je pekna stranka aj o nejedeni detickiek je tam nieco..ze ich netreba nutit..kto chcete,nakuknite 😉

http://www.szs.edu.sk/projects/dpa2000/deti.htm

tak to je asi vsetko na co som chcela nejak zareagovat..zajtra nakuknem,pekne rano prvej prihlasenej prajem

😉 😎

mukky
1. sep 2009

wolfka a aby som nezabudla..tak maly zvladol vsetko v pohode,aj cestu,stravu..varila som tam,tak ako doma,na 2 dni..a radsej som brala nase balene vody,ale inac mu varievam z vody z vodovodu uz davno,asi od 3 mesiacov..teplo pri mori je ine ako teplo tu 🙄 ,mne ani raz nebolo horuco a to boli vysoke teploty a tu mi je teplo co NEZNASAM 🙄

o 2 tyzdne ideme na mensiu dovolenku este na zapad,do Blavy 😀 na 5 dni..sa vytesujem jak mala 😀 ,konecne opat pojdeme do rakuska na nakupy,do ikei,bola som teraz v budapesti v ikei ale musim ist aj do tej "nasej",tesim sa na nakupne centra,mesto...takze opat akcna dovolenka 😀
Inac ja zijem na sk a nie v jaskyni,len tu to mam uz vseetko prechodene a okukane...ked sa nudime tak ideme na brzyndzove halusky do ineho mesta,aby sme mali nejaku zmenu 😀

baby v blave a okoli,zavidim vam to rakusko,ale uprimne 😉 😉 a jasne aj ikeu,mame kiku ale tam nejak nechodim velmi rada...na mna je to malicke 😀

mukky
2. sep 2009

baby inac vas obdivujem ze sa nebojite davat malym krpcekom tie cipky..ja ich mam kupene este v tehotenstve pre pripad no a ja by som sa ich teda bala dat...ja radsej davam sirup nurofen,je chutny a ucinny proti horucke a bolesti,ved iste ho asi aj vy davate

http://www.docsimon.sk/tovar/nurofen-pre-deti-s...

ja som bola velmi chorlava ako dieta a dodnes si pamatam ked mi mama tie cipky davala,jak som stale plakala,riadne hnusne to je,no ale ucinne asi... ☹

mukky
2. sep 2009

ale aj tak je to lepsie ako chut popuceneho acylpirinu v lyzicke caju,bleee,tie skor narodene si ho asi pamataju,bol ooodpppooornnnneee hnusny 😝 😝 a ja som sa ho teda najedla 😝 😝

vinifera
2. sep 2009

Ja som jedla mukky.Dobre si pamatám tú chuť Ale tak zas ja som jedla všetko čo bežalo okolo a nezjedlo mňa 😀 A to som sa vyžrala až tak, že v keď som mala dvanásť rokov tak som mala 45 kg a 173 cm 😝

vinifera
2. sep 2009

Veď nespite všetci 😝

miskachrumka
2. sep 2009

ahojte tak mi sme zas hore od stvrt na sest! 😒 ale mali buval už trosku lepsie neplakal tolko cez noc........ 😉 tych soplov ma tolko ja neviem kde sa mu tam beru! ☹

mukky
2. sep 2009

vini,bol riadne horky,az ma striaslo pri tej spomienke 😝

vini a to ako bolo vela tolko kg na taku vysku?myslim ze n ie,ci?

zuzka1.
2. sep 2009

dobre ranko,

tak ja som acyplpirin milovlaa, bo cudna som, ne to chutilo. vzdy m striaslo, ale nejak extra nie.

aj my davame sirupcek, ved je to praktickejsie na podavanie, okrem ineho.

mj maly sa zobudil dnes soplavy, mame nadchu, dam mu teraz nurofen na spanie, odsajeme sopliky, dame kvapky a uvidime, snad to za par dni prejde a nezhorsi sa. Bola by som nerada, kezde o chvilu mame 15 mesiacov, blizi s aockovaie. Ale co, po pripade ak nebude uplne zdravucky prelozime. ma to cas. Esteze doki chape, ked nie je dieta zdrave, nema sa ockovat. on neockuje ani ked su "iba" sopliky 😉

roka96
2. sep 2009

no ahojte my sme už doma z neurologie dnes bola dost tažká noc.. vidím na jedno oko,, drobec zaspal o 6 ráno a tak tvrdo, že som ho nemohla zobudit.. no ved po takej noci! ale teraz buvá a ja pijem konečne kávu.
poslali nás na eeg vyšetrenie na konci septembra tak uvidíme..

roka96
2. sep 2009

ja som dlho dávala sirupček no potom mi niekto povedal, že čipky zaberajú skor tak mu dávam ale iba na noc a iba ked vidím, že ho to velmi bolí! ale neplače pritom,ked mu ich dávam!
mukky tie očné sú tak hroza... ale už ich máme skoro vonku!

roka96
2. sep 2009

mukky ty nie si vrtáčka!! to sú tie tety, čo sem mrknú jedným očkom a majú velmi zlú náladu a potrebujú si ti niekde vytriast´... a my sme tu ako obetné baránky!!! lebo z jedneho prípevku tety vrtačky- psychologičky dokážu posúdiť a zhodnotit ostatných! ked ma niekto iný názor ale prezentuje ho inak nieje na tom nič zle..ale ked si niekto myslí, že len jeho názor je správny a ostatní sú zlí tak nieje o čom.. kedže je to verejné fórum tak vrtka napíše my jej napíše svoj- urobí z nás bláznov- my sa zasmejeme a pokračujeme dalejv debate! 😉

roka96
2. sep 2009

Nikkollete ten facebook je niekedy na nervy vždy ked mám málo času my nejde ani načítat!! no hroza.

miskachrumka
2. sep 2009

ahoj roka tak ti prajem aby ti kava pomohla! 😉 mi idešme zachvilku dr sme objednany tak son zvedava co nam povie 😒

mukky
2. sep 2009

roka tak dik 😀
my s malym ideme o chvilu spinkat,zvacsa spi doobedu take 3 hodky,niekedy vynimocne 4 😵 ,rano som to dostala a uz ma aj zacina boliet vsetko 😝

teraz momentalne sa hraje s reklamnym letakom a trha ho na kusky..potrela som mu zubky gelikom,stale si tam pcha rucky,no doktor ked sme boli v chorvatsku a maly horuckoval zo zubkov mi povedal ze tie gely su uplne neucinne,ze ich je skoda kupovat 😕 ,no co uz...asi by som to m ala vyskusat na sebe ci aspon nejak strpnu trosku tie dasna,alebo co..tak citim akurat mentol v ustach 😀