Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

miskachrumka
4. sep 2009

😕 nesmiem byt tehotna!!!!!!!!davidko ten mi zas nechcem ciste mliecko tam som mu ho vyliala do misky a dala don prasok z nemliecnej kasi nespapal vsetko ale aspon nieco tie zuby nas trapia!ja ani nepomyslim ze by som mohla byt tehotna lebo poprve som po sekcii a po druhe este mam cas chcela by som dievcatko lauru az ked bude mat dadko nejake 3roky 😉

miskachrumka
4. sep 2009

nikol ktebe kukala som album a na tej novej foto som videla ze mali je pstipany aj na bardicke zboku nie?!chudacik ma sladku krvicku ako aj ja ja som (B+)takze to poznam!anejaku sietku na okno ni mi ju mame dali sme si ju spravit aj s oknom rovno je to super vec!

miskachrumka
4. sep 2009

baby kde ste?spite?

miskachrumka
4. sep 2009

mi ideme zachvilku na pohreb jaj necjce sa mi nemam rada pohreby 😢 😢

nikollette
4. sep 2009

Dobré rano 😵
teraz sme vstali..

Miška hej je poštípaný, po celej hlavičke 😢
sieťku máme, ale figu to pomaha... neviem odkial sa beru, ci z dverí, z chodby vletia.... ja neviem 😒
malý ma krvnu skupiny AB negat... 😉

miskachrumka
4. sep 2009

hej?tak to potom neviem mi mame tiez a maleho este nic neustiplo a hadam už ani neustipne tento rok! 😒

miskachrumka
4. sep 2009

davidko mi už buva od stvrt na desat ja odpadnem co sa deje???????? 😕 😕 😕

nikollette
4. sep 2009

Tak si to vyhcutnávaj... 😉
my pojdeme o chílku papať, a potom asi zase zabúva 😅

smily
4. sep 2009

ahojte
tak konecne sa mozem pochvalit aj ja - vcera sa malej prerezal prvy zubok 😀 😀 😀 a dalsi je uz na ceste 😀 😀

miskachrumka
4. sep 2009

smili gratulujem tak sme na jednej lodi .........už je hore vstal pred chvilkou ale ma super naladu 🙂

smily
4. sep 2009

miska dakujem 😉 😉 moja len prednedavnom zaspala 😀 😀 teraz odmieta papat z lyzicky... chce len mliecko 😖 dnes celu noc bola na prsniku ani som sa nevyspala.... ☹ ☹ ☹

miskachrumka
4. sep 2009

smili davas už aj ty malu do pavuka?aspon na chvilku mne sa tam mali pohra aspon na 15min

miskachrumka
4. sep 2009

smily prepac zmakcila som to prezyvku 😀

smily
4. sep 2009

nevadi, mala mi v tom pavuku lieta po celom byte... nenechavam ju tam dlho ale jed pootrevujem nieco urobit... urcite... ona sa mi uy snayi chodit aj sama... najrAdsej je ked ju postavim na podlahu a drzim ju ra ruky a ona ide... viem ze je to este zavcasu ale ona je vtedy nesmierne stastna ze moze prejst par metrov 😉 😉

smily
4. sep 2009

boze neviem asi pisat.. tolko chyb..... 😕 😅 😅

nikollette
4. sep 2009

Ja sa bojím davat do toho pavuka, po vsetkých rečiach a odporúčaniach, ni len tu na MK, ale aj od doktora ortopeda... ja fakt neveim.. akoze uz tam bol maly, na minutku, ze som ho tam odfotila, a potom ets eraz na par sekund, ako sa bude tváriť... ale neviem... ja sa bojím... ja si myslím že to skor využijem ked uz bude sám chodiť, aby som ho nemusela stale prenasledovať 😅

miskachrumka
4. sep 2009

nikol tak to ti tam už nebude chciet byt ked bude chodit sam!ja davam maleho co vsetko sa nesmie a robi sa!

vinifera
4. sep 2009

Nikol. Nie si sama. Ani ja malého do pavúka dávať nebudem. A nech si o tom kto chce myslí čo chce. 🤐
A áno Miška. Spali sme. Hmmm ale sme sa dobre vybúvali🙂

vinifera
4. sep 2009

Vám všetkým dnes odstrihli internet? 😝

mukky
4. sep 2009

😀
vini a ty aj priberas ked tak vela jes,alebo si stale ako pavuk? 😀

roka96
4. sep 2009

Ahojte dnes tu bolo nejaké ticho. dnes bol den upršaný! taký na spanie aten náš spal 2 krát po 15 minút.. teraz sme boli u tety a nahanal mačky tak večer hned zaspal som zvedavá dokedy 😒
už by mohla byt aspon jedna dobrá nocka!

roka96
4. sep 2009

chceme ten dom tak hádam nám všetko vyde aby bol náš!!!

roka96
4. sep 2009

brrr som prišla z balkóna idem sa zohriat do postele k chlapom asi 😝

roka96
5. sep 2009

ahojte, kde ste??

roka96
5. sep 2009

inak ranajkujem praženicu!!! 😉 mnam

miskachrumka
5. sep 2009

ahoj roka akurat som sa sem prihlasila.............dobru chut 😉

miskachrumka
5. sep 2009

ja idem zychvilu robit vianocny salat a zajtra rezne joj sazase napcham dnes tu mame hubert ak vies co myslim asalamander je nebuduci tyzden 😉

vinifera
5. sep 2009

No tak ja zas dnes lietam jak urvatý vagón. Zaviezť babku na chatu. Dať obed pradedkovi. Vyvenčiť troch psov. Zaviezť obed tatikovi. Krmiť krpca. Odsledovať si aukcie. a kto sa postará o mnaaaa????

megi93
5. sep 2009

Aaaaahojte. Dlho som tu nebola, nejak nestíham. Babu už strašne rýchlo lozí a k čomu sa dostane, o to sa postaví a snaží sa chodiť. To by bolo ok, ale ona sa snaží chodiť bez držania a ešte nemá rovnováhu, takže stále za nou lietam, aby som ju zachytila, aby si niekde nevymlátila tých pár zubov, čo jej narástli. Teploty nám konečne prešli, ale soplíky nie 😢 To je des odsávať to. Máme síce odsávačku na vysávač, takže je to rýchlejšie, ale malá pri tom ručííííí. Sa čudujem, že na nás ešte niekto nezavolal sociálku. Po odsávaní sa nevie ukludniť a kým prestane plakať, má zase plný nos. No hrúza. Takže tu lietam, keď sa občas dostanem k počítaču, tak mimibazarujem a tak.

Ozaj, neviete, ktoré autosedačky sú lepšie? Tie, čo majú takú tú pevnú základnu a dajú sa polohovať, alebo tie, čo sa postupne odkladajú dieliky a zostane už len ten podsedák? Lebo ideme kupovať už takú od 9kg a nevieme ktorá je lepšia. Máte skúsenosti? Ďakujem

roka96
5. sep 2009

my sme kúpili takú čo sa dávajú dole dieliky až zostane len podsedák.. pýtali sme sa aj na tu polohovatelnu ale povedali nám, že to ani nezbadám rozdiel a je drahšia.. vraj sa to aj tak nedá neviem ako polohovat iba tak trošičku..