Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
16. sep 2009

Vini, musíte mať veselo 🙂

Zuzi, ja som dopozerala panelák, do kelu akurát v najlepšom koniec 😠
priateľ modré z neba nechce pozerať, lebo je to moc dojímave asi, a on tvrdý chlap predsa 😀
raz sme to pozerali a už mal slzy na krajíčku, tak odvtedy hneď prepína keď už to začína...

Miška, môj je Christopher 😉
mne sa to strašne páčilo, ako v dospelosti, ked ho budú volať že Chris... 🙂

zuzka1.
16. sep 2009

ja sm to nevidela, do rit, idem kuk ci je to uz na nete. co bolo???jakubko uz povedal, ze ma tie fotky, ci???

miskachrumka
16. sep 2009

sorry !no tak christopher!ze sa jej to tiez paci a este damian!

nikollette
16. sep 2009

Kubo si pozval michala k nim domov, a tam pred ivanou aj michalom vytasil fotky na stol a tak to skončilo...

zuzka1.
16. sep 2009

coooo???ja umrem, musim pozerat zajtra, jak to odpadne. parada.
odsudene nepozeras??
to mam rada tiez.

niki kedy pojdete s drahym na nasu stranu?na nakupy???hm?

roka96
16. sep 2009

ahojte ja pozerám modré z neba a akurát v najlepšom dali reklamu 😝 tak pozerám trošku net dopozerám modré z neba a šup ho do postele.. dnes bol tažký deň som úplne death...
tak zajtra musím pozerat panelák na nete a večer pokr. ale zase je ordinácia.. no ešte že to je aj na nete.. vačšinou to pozerám doobeda, ked uspávam drobca..

roka96
16. sep 2009

dnes ma celý den tlačí k zemi.. asi to bude počasím!
no už to ide musím pozerat 😉

nikollette
16. sep 2009

No aj odsúdené sú super, to tiež pozerávam..
Hm, no neviem, mozno raz zájdeme do tých končín 😉 🙂

ja sa už teším na zajtra na panelák, len škoda že vtedy ide aj ordinácia.. nestíham všetko sledovať 😅

zuzka1.
16. sep 2009

videla si teraz uputavku na zajtra???
tak ivana povie kubovi, nech sa ide ospravedlnit bajzovi. takze to nejako uhraju.
len nas mohli drzat v napati a nedavat to do uputavky na dlasiu cast, nie???

a am rad aaj c.s.i., kosti, dextera, mafstory-ja lubim serialy a moj may kutiyla rad pozera, ked ho opakovali cez leto o 18 veceral, tak pozeraval.

roka96
16. sep 2009

zuzka takže sleduješ prevažne jojku čo??
ja sa už niekedy smejem , že jojka je kriminálna televízia.. ved vždy ked to zapnem je csi, alebo kosti a stále takéto krimi seriáli.. asi kúpili balík a dostali dobrú cenu 😀

roka96
16. sep 2009

ved Ivana to vždy nejako uhrá 😉
ešteže má takého blbečka ako Jakub!!! 😝

roka96
16. sep 2009

bože aké sú tie deti z domovov zlatučke.. mojím snom vždy bolo adoptovat si.. no uvidíme! normálne do plaču mi je aký smútok z nich ide... 😔

zuzka1.
16. sep 2009

no urcite dostali minimalne zlavu, mna to zacalo bavit v tehu, veeela casu, lezania, tak osm pozerala jak besna vseetko do radu do noci.

jaaaj a este profesionalov mam rada.
no hej, asi teda prevazne jojku pozerame, ale tiez telerano, damsky magazim-zaujimave temy, lekarske, na varenie, moda, kozmetika, dobra relacia.

nikollette
16. sep 2009

Ja som si tiež myslela že to určite uhrá ivana 😝

baby idem k chlapom do postele, už na mna vykrikuje nech tu nesedím 😒
tak idem pekný večer

roka96
16. sep 2009

zuzka ja som mala tiež obdobia.. len akurát v tehotenstve som absolutne nestíhala.. únava, stále v práci, končila som školu- no bolo perno. a teraz nestíham cez den absolutne a večer uspávam drobca pri seriáli a kým ho dopozerám je hore..
mna inak velmi baví spektrum tam si vždy niečo nájdem..
Niki dobrú..

zuzka1.
16. sep 2009

ze??tie deti to maju v ociach, taku bolest, zial, neviem presne identifikovat. ja som vzdy trdila, ze chcem, ale odkedy mam maleho, vidim, ze nie je vsetko ruzove, a to u nas sa to s rokou napriklad neda ani porovnat. ved ja sprachtos, by som prosila o zivot a urady o opatorvatelku. Neviem, musi to byt tazke pokial sa dieta zacleni, zzijeteme sa a podobne. ja by som nemala odvahu do takeho sa pustit.

roka96
16. sep 2009

idem asi aj ja,,
profesionalov sme sledovali v lete a to sme sa nasmiali.. no brutal..
inak sme si dnes všimli, že náš Miško začína stále horšie a horšie behat.. stále padá, začína pošpičkách a doteraz chodil krásne nechápem.. musím sa na to spýtat, ked budeme u neurologa, či to nemá všetko nejaký súvis..

zuzka1.
16. sep 2009

niki dobru,
na spektre som pozeravala jamesa oliviera, niggelu, tych teplych dizajnerov a take o babatkach tam davali, tak aj to. a este explorer som pozeravala, tam davali cheaters-taku relaciu, policajne pripady, vselico

roka96
16. sep 2009

zuzka určite to musí byt tažke, kým sa začlení.. ale mne je to tak nesmierne luto, že ja by som im normálne chcela urobit nejako radost.. aspon si zobrat na víkend, alebo tak.. muž to tiež nevidí tak ružovo.,
i ked potom čo sme prežili a pýtam sa na druhé bábo mi zo srandy povie, adoptujme si už také minimálne 3 ročné.. ale ja chcem ešte svoje sú to nesmierne starosti ale tá radost, ked vidíš ako robí pokroky, ako sa učí stále nové a nové veci ..ako mi dá pusku a urobí moja mamina.. nič nieje krajšie.. podla mna človek, čo nemá dieta nevie čo je štastie, radost... je to nenormálny dar, zázrak"

roka96
16. sep 2009

ja na spektre pozerám, ked stíham čo je málokedy- mamina stávkuje- podobné ako tu bolo otec v akcii. to sa nasmejem tí muži to ako keby nebývali so svojou rodinou,, normálne dakujem, že ja mám takého akého mám! a aj varenie, predaj domov.. cez den ked uspávam drobca tak to pustím tam je vždy niečo zaujmavé! aj deti, ako a čo vedia v určitých mesiacoch atd.. tamsú perfektné výskumy atd.

roka96
16. sep 2009

lepku a soli som sa ja vždy bála.. pri používaní soli pred prvým rokom je vraj vysoké riziko vysokého krvného tlaku a vačšia šanca, že v dospelosti bude mat dieta infarkt..
no a lepok.. spolužiačka mala celiakiu a tá mi povedala, nech mu nedávam skor, pretože vie aké je žit s tým, že nemože to a to a to..
ale to je taká vec, že sa nemusí nič stat.. ale ja som nedávala. a solím aj teraz strašne málo.. nech nieje po mne, lebo ja ešte ani neochutnám a už solím 😔

zuzka1.
16. sep 2009

je to dobra tv, ja mam rada take vselico novoty, ale aj vela citam-knihy aj casopisy mam rada.

hospodarske noviny kvoli skole, maickovske pre maleho, polovnictvo pre muza, novy cas rpe zeny, bajecnu, evu, pre mna aj krizovky. teta v stanku sa tesi, ked ma vidi 😀 😀 😀 😀 😀

ja by som materstvo nemenila za nic na svete, ja zboznujem, ked ma bozkava a ked rano krici mama tavaaaaaj, kakako . rovno na nohy skacem, co som namakko. 😀 😀 😀ale uz sa naucil aj mamina, niekedy poviem mamiňa ale aj maňa mi uz povedal 😀 😀 😀

roka96
16. sep 2009

ja by som to tiež nemenila.. zlatušikovia naši! ja som strašne vela čítala, vždy ked mal muž 24 tak som miesto telky čítala u nás je kníh a kníh.. zbožnujem čítat a teším sa, kedy zase bude čas na to..
z časopisov mamaaja to tak čítam aj celý mesiac pri mojom drobcovi a nový čas pre ženy sem tam..
no teším sa, ked už bude vo veku, že pojdem na piesok on sa bude hrat a ja čítat! 😝 myslíte, že to raz bude? 😀

zuzka1.
16. sep 2009

ja som do skoro do roka nesolila, potom trochen zwacala, tak s mieoru. my tiez moc nie, kezde svokra je bojovnicka za zdravu stravu, malo cukru, malo soli, malo tukov-nezdravych a podobne. no zabava s nou 😀

zuzka1.
16. sep 2009

vcera po nakupoch nam ignorovala aj mc donald´s. sliny jej tiekli az po bradu, ale nechcela, ani si nedala, ked som ju ponukala(provokovala?ako chcete 😀 )drzala sa.

roka96
16. sep 2009

no to by som s nou nevydržala 😀 ja solím a solím a kávu a čaj bez vela cukru ani nevypijem..
dúfam drobec nebude po mne 😀 snažím sa aby nebol..

roka96
16. sep 2009

ale ved rolka a zeleninový šalát je zdravé- ja si vždy dávam to...mnam zuzi nerob mi chute!!! 😝

zuzka1.
16. sep 2009

ok, idem aj ja este muza preskusat, zajtra ma skusky na zbrojny preukaz, trosku ho precvicct, nech si nemysli aky je mudry a sup ho do sprchy a spat. rano skoro vstavame. 😉
dobru roka

roka96
16. sep 2009

idem aj ja!! tak ho dobre pochváľ, aby mu stúplo sebavedomie!!
dobrú...

megi93
17. sep 2009

ja sa len vrátim k tomu chlebu, my ho dávame už skoro mesiac. Každé ráno dostane maslový chleba so šunkou, s rajčinkou alebo s džemom. Na striedačku a je to v pohode. Lepok sa má začať dávať fakt v 6 mesiaci a začať sa má rožkom alebo takým dačim...aj chlebom napríklad. 😉