Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

sophie1981
23. sep 2009

caute...uz sme doma a mame novinku.....mame prve slovo....TATATATA........len tak z nicoho zacala skladat pusu, cele rano sa hrala s perami a zrazu to vyplula....no potesi nie??...cely polrok do nej hucim kazde rano, vecer ze povedz mama, povedz mama a deco na mna vypluje ze tata 🙄 ......no.....ale aspon rozprava.... 😀 😀 😵 😵

s tym rodicakom som aj ja pocula, ale mne sa zda ze odvody musia byt nie do zdravotnej ale do socialnej poistovne........cize nemocenske, nezamestnanost a tak...ale niesom si ista....ja momentalne este dostanem buduci mesiac poslednu matersku a idem sa hlasit na rodicka......teraz poberam z anglicka....teraz neviem ci sa to zvysenie bude tykat aj mna, kedze odvody mam odvedene v celnskom state EU.....tak asi ano...ked mam narok na podporui, tak snad aj na ten zvyseny rodicovky......uvidime.....este cakam ci to schvalia a ako to schvalia a idem na urad infoskovat co a ako....

cestovatelkaandrea
23. sep 2009

Caute baby, som doma dnes sama na marodke. Teda som si zobrala jeden den dovolenky aby som sa zreparovala. Cele doobedie som spala a teraz pojdem znova. Chcela som vas len pozdravit. Majte sa pekne 🙂 a dufam, ze sa coskoro ozvem uz zdrava

roka96
23. sep 2009

Andrea poriadne sa vypot!
sophie moj syn zase vedel prvé povedat Ham... on bol taký hladoš a vždy ked videl niekoho papat tak len ham, ham a ham.. čo by som teraz za to dala ☹ do roka ukážkovo papal a teraz vypluva, točí hlavou, že nie.. no hroza.

roka96
23. sep 2009

my sme už boli v obchode na prechádzke, a konečne sme sa uspali..doobeda dnes hodinka!! zázrak- ale mohol by byt častejšie.. teraz uvidíme!! dnes je fakt krásny dník...
zobudí sa pojdeme von, potom bude večer okúpkame, napapáme, uspíme a jeden den za nami.. 😅
zajtra doobeda doktori a poobedie sa sklzne a další deň za nami! 😉
Vini nezavidím Ti s drobcom je hrozne, ked sú chorý... fakt

zuzka1.
23. sep 2009

ahojte,
my sme boli vonku, dnes je nejak vynimocne dobry malinky, sme sa hrali, jasili, ani nepistal, nejedoval sa, vyborny bol.

prisiel tatik z nitry aj s kamaratom, bol si pre zbrojak, napapali sa, maly s nimi tlacil kapustnicu 😒 , som zvedava co to spravi, viac menej len vodu, no uvidime. teraz spinka, idem si dat kupel a driemat ak stihnem etse.

pojdeme von sa bicyklovat ked vstane maly princ.

roka96
23. sep 2009

zuzi moj včera jedol francuzske zemiaky 😒 ...ale svoj obed nechcel a ten náš áno..tak sme mu vybrali iba zemiaky, vajko, hrášok, samozrejme bez klobásy a velmi mu chutilo 😝

roka96
23. sep 2009

zuzi v kapuste je veľa vitamínov..a po roku, sa vraj už može pomaly dávat rodinná strava samozrejme nie moc solené a korenené! ozi dávaš malému granko? ja viem, že asi by sa nemalo, ale tu naokolo dávajú aj mladším detom ako tento náš..ja som raz skúsila a velmi velmi chutilo... 😒

zuzka1.
23. sep 2009

roka nas maly pije uz vyse dvoch mesiacov iba kakao, niekedy antiviro 😉

roka96
23. sep 2009

a s akým mliekom? s plnotučným?

vinifera
23. sep 2009

No tak nakoniec zabral ten nurofen sirup. Ešte keby chcelo chúďa zaspať. ...

zuzka1.
23. sep 2009

ano, zlte rajo, nejake vitmaony su tam a namiesto granka mu davam nesquick.

nikollette
23. sep 2009

Ahojte...

zuzi, takže Samko už pije normálne mliečko?
už nedávate UM?

zuzka1.
23. sep 2009

uz nie, dr povedal, ze mozme prejst, tak sme presli. prechod nam trval asi 2 tyzdne. 😉

nikollette
23. sep 2009

A kolko vypije cca, mliečka denne?

zuzka1.
23. sep 2009

rano 120ml, na obed pred spanim 120ml, vecer 180ml, desiata jogurt, olovrant tvarohacik

miskachrumka
23. sep 2009

ahojte dnes prezivam nejaky nervivi den!nejak mam stale chut zurit 😠 ........inac k materkej -je to nefer 😠 ze by sa ta materska mala dvihat len matkam co nemaju na zdravotke ci na socialke ziadne dlhy!je to nefer aj ja mam nejake nevyrovnane na zdravotnej!dufam ze to tak nebude! 😒 kazda matka potrebuje tie peniazky !ci s dlhami alebo bez nich!ja som inac dokonca citala ze kravske mlieko sa nesmie do 3rokov!inac kupila som malemu kasu ovocnu je tam hruska jablko a banan je od 7mes.mozem mu ju dat?lebo takyto miesung ovocia este nemal!inac tieto nestle su strasne huste pisu na 160ml az 8lyzic mozem tam dat aj menej ak nechcem taku hustu nie?!popravde nekupovala siom icjha ja ale manzel on je kao madar kupi to co nemusi! 😠

nikollette
23. sep 2009

Akuráít ma napadlo..
mám mladšieho brata a akurát dnes mi vraví, že ich majsterka bola na exkurzii kde sa vyrábajú výživy pre deti...
a že boli tam kde sa vyrába jahodová, a videli tam kopec jahod, a že celé boli biele od povlaku a že oni si mysleli že to už je na vyhodenie, a oni to normálne dali ďalej na spracovanie 😕 😝 😲

Plesnivé jahody!!!!! 😠

zuzka1.
23. sep 2009

miska mozes dat.
mylsim, ze dolezite je , aby podla toho co ja viem, matka mala odpracovane a platene odvody hlavne na socialne. zdravotku mylsim neriesili, alebo hej. Ale ked zamestnavatel platil SP, tak hadam aj SP.

Kravske niekto povie do 2, niekto do 3. Dr odobril, povedal postup kao by sme mali zacat, tak pijeme kravske. malemu chuti viac, vedlajsie ucinky povedzme , alebo kao to nazvat ziadne.

miskachrumka
23. sep 2009

ja ho tiez budem urcite davat nieco po roku!skor nie verim ze mi maqli bude hadam papat dalej humanu a ved po osmom mes.zavedieme aj jogurty tak to hadam zvladneme dufam!ja som hotova ja neviem kde idem dat maleho na zimu! ☹

zuzka1.
23. sep 2009

miska kde ho chces dat????

nikollette
23. sep 2009

Asi kočík myslela,nie?

miskachrumka
23. sep 2009

nemam kocik vo vanicke je ako nabyti už teraz a co ke dam fzsak deku ☹ sportova sa mi neda dat do lahu len do polo sedu to ma daleko od lezania a tamami nebude chciet buvat ja už neviem predsa tu už mame oktober a už bude zima a ja netusim ak ho tam napracem som zufala ten kocik stal vela a tieto sportove na babybazare su onicom!poradte mi nejaku stranku alebo nejaku dobru znacku pre mojho medvedika! 😒

miskachrumka
23. sep 2009

☹ vkuse sem kukam na internet na bazar a nic tam nemaju!a som deprimovana z kramov este stale ich nemam už mesiac! ☹ ma porazi ak nebudem tehu co dufam tak si dam predpiusat tab.dr mi nechce predpisat lebo mam strasne zle vysledky pecenove!ale manzel mi vkuse hovori ze co sa bojim! 😠

vinifera
23. sep 2009

Že čo sa bojíš? Tak nech ich je on. (tie tabletky!!!)

miskachrumka
23. sep 2009

veru!musim ist doktorovi ak mi povie ze som thotna aeste po roka po sekcii 😕 ☹

miskachrumka
23. sep 2009

boze idem spat som unavena som mala nejaky blby den! ☹ a chcela som napisat ze pol roka po sekcii! 😕

roka96
23. sep 2009

k tomu mlieku hovorí sa , od troch rokov, ale realita- každý koho poznám začína niečo po roku..ja zatiaľ kojím ale už pomaly chcem prestať! ved aj jogurty sú z mlieka a možu ich deti. ja si myslím, že ak nieje nejaká zlá reakcia tak može.

roka96
23. sep 2009

no Miška mne vždy muž povie, že si dáva lepší pozor ako v sedemnástich... 😀 😀 😀 aj dvojnásobne, no potom čo sme si prežili.. a ja ho stále provokujem, že chcem bábenko... 😝

roka96
23. sep 2009

som pozerala modré z neba zase mi do plaču je...bože!

roka96
23. sep 2009

idem aj ja.. zajtra nás čaká to EEG tak dúfam to dobre dopadne!
dobrú všetkým... 😵