Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

sophie1981
2. okt 2009

baby, vy co.....dnes kecate o dusu...a ja nestiham....

vsimla som si len anglinu, well done anyway......, VS...to ja nemam, verim ze raz nahrabem aj na to aby som mohla studovat, nie len byvat...a vlasy....tie zatial ma stalebohate, ale kazde rano mam pocit, ze ich mm manzel ma aspon polovicu v ustach.... 😀 .....a druhu polovicu zbieram s drobenky.....a podhlavnikov... 😝

idem spat...dnes som to prehnala s upratovanim.....tak ani nedocitavam.....snad raz najdem cas a odvahu....

bru noc...

krpito
2. okt 2009

tak zuzka1, idem aj ja 🙂 vlasy nevyžehlené, nechty nenalakované, neozdobené, mm doma, ale som to ja a znova ja 🙂 a tak dobrú nôcku všetkým 🙂

vinifera
2. okt 2009

krpito tak drahý včera došiel tak tesne pred polnocou.... Ale už ste asi všetky off ☹

vinifera
2. okt 2009

Aaa ešte som zabudla roka - máme rovnaké inicálky🙂

vinifera
2. okt 2009

Aaa Zuzka tvoj drahý sa volá ako môj najmenší najdrahši🙂)

cestovatelkaandrea
2. okt 2009

no caute baby, nemozem zaspat, tak ze si vas docitam. a vy ste to tu rozbehli.

roka poslala som ti fotky, diky za tvoje. maly je fakt zlaty.

zuzka1.
3. okt 2009

dobre ranko damy,

moji chlapi este spia, ja uz kavickujem, internetujem.
Idem do tej ksoly za hodinu, snad budem moctg odist co najskor.

Vini viem, so pozerala, ze maly ma pekne meno, to sa ani skaredo povedat neda.

miskachrumka
3. okt 2009

ahojte .............krpito kde si ?mas co opravovat! 😀 ........................mi sme zas mali v noci placlive udolie ☹

roka96
3. okt 2009

vini ročník rovanký, iniciálky rovnaké 😉 sranda....čo ešte?
no musím íst upratat a varit a ked zostane čas stavím sa...ale nevidím to ružovo,lebo poobede pozriet ocina atd, atd..
Andrea díky aj Dami je veľký zlatučky beťar..
inak noc zase nekomentujem...už čakám, čakám, kedy nastane zlom a stále nič..
Zuzi držím palce, aby si nezaspala... 😀 ale určite to zvládneš aspom prvé prednášky....
pekný dník pa

krpito
3. okt 2009

som tu a iné je preklep (ak myslíš zuzku1.) a iné nevedomosť 😀

miskachrumka
3. okt 2009

vidis kazdemu ide nieco ine! 😉

miskachrumka
3. okt 2009

baby mi tu mame stasnu zimu dorana mrzlo 😨

miskachrumka
3. okt 2009

boze chyba krpito hned sa opravujem strasnu! 😉

krpito
3. okt 2009

no keď provokuješ 😉 tak si oprav dorana sa píše do rána 😝 🙂 mne nerobí problém Ti dať jazykovú poradňu 😉

miskachrumka
3. okt 2009

medzernik mi ide dost tazko 😝 😉

krpito
3. okt 2009

aj "á" 😝 😉 zrejme ...

miskachrumka
3. okt 2009

hej trafila si! 😉 😀

vinifera
3. okt 2009

Jednoznačne ti na klávesnici chýba aj Y 😝

zuzka1.
3. okt 2009

ahojte, kocky ide vam. 😀 😀 😀 😀

misa ty evies co je rozdiel medzi preklepom a totalne nezvladnutym pravopisom????

kazdemu ide nieco ine , tebe ide co , ze sme to este nepostrehli???

musela som, uz som to nevydrzala 😀 😀 😀 😀

a predsa bude rodeo 😀 😀 😀 😀

inak v skole ok, vydrzala som to 2 hodiny a sup ho na kavu, obed so spoluzakom a domov.

vecer ideme do kina a do mekaca, sa tesim s mm a tym spoluziakom.

krpito
3. okt 2009

zuzka1. tak príjemnú zábavu s chlapmi 🙂

nikollette
3. okt 2009

Ahojte...

teraz sme dosli domov..
boli sme na prechádzke, v Ba, v mekáči, a tak 😅 Zuzi vidím že aj ty sa chystáš, tak dobrú chuť 😉
ale nie na nákupoch 🙂 😀

Zuzi tak, tak...
Je rozdiel medzi občasnými preklepmi, a neustálimi preklepmi obohatenými o neskutočne hrubé chyby 😲

vinifera
3. okt 2009

No ženy dnes som ráno upratovala (nechce niekto kúpiť tak tonu psích chlpov odtieň kapučíno?V prípade potreby premelírujem aj čiernymi tvrdými a ryšavými jemnými ako páperie🙂)
Obed som bola zaviesť tatíkovi do práce a skočila ku kamoške na kávu. Aj ja chcem doma vyhrievané podlahy.... 😲 😲 😲
No a teraz sa chystám von. Ideme osláviť kamoškyne meniny. Som tak uťahaná, že pravdepodobne zaspím na stole a utopím sa v nejako nápoji (titulok v novinách: Utopila sa v soberane s coca colou - nie zlá smrť😀

Tak sa tu zatím majte.

zuzka1.
3. okt 2009

fuuuj keby radsej v slivovici a prejedena slaninkou a klobaskami 😀 😀 😀 😀

odchadzame, tak s amajte kocky a piste, nech ma co robit, ked pridem

sophie1981
3. okt 2009

baby.....ste vy ale fuj........ 😝 😀 ....

my uz spinkame....tak sa idem najest...dedo varil huspeninu, tak sa napcham kolko da......

vini, neprosim, ale ak niekto od teba bude chciet, tak prilozim aj tie nase,,,,,, 😀 😀 😀 😀 .....aj ked je pravda, ze z leta na zimu je to lepsie, ale ked sa prezlieka zo zimneho kozucha do letneho...to je smrt.... 🙄

nikollette
3. okt 2009

Vini 😀 😀 😀 ty ale dávaš 🙂

Užite si to dnes, aj ty Zuzi, aj ty Vini.. príjemnú zábavu 😉

Sophie mňam, huspeninku ja môžem 😵
pošli aj mne, na dobierku 😀 😀 😀 😀

nikollette
3. okt 2009

Ale idem offik, ten môj už na mna volá, nech tu nečumím stále do toho compu 🙄

Však zajtra sa vidíme, tu na MK 🙂

Som zvedavá či bude Ródeo 😀 😀 😀

Príjemný večer želám

megi93
3. okt 2009

Ahojte, dlho som tu nebola, mali sme doma nejaké trable ☹ Môj milovaný manžel si zase raz nedal pozor na hubu a na to ako reaguje a pohádal sa škaredo s maminou s ktorou bývame. No a teraz je tu také dusno, že si hladáme byt, teda už sme aj našli, ideme vybavovať hypotéku a všetko okolo toho. 😖 Takže mi bolo dosť nevolno z neho a zo všetkého, ledva som zvládala Babu. Vidím, že vám sa tu celkom darí, vládne tu stále celkom dobrá nálada....všimli ste si, že už tu dlhšie nikto nerýpal? Teda ak nerátam tie vaše rýpačky do Mišky za jej preklepy alebo chyby alebo neviem čo strašné, že to vypaluje oči a nedá sa čítať 😀 Aspoň tak ste sa niektoré tu tvárili. 😅 No dobre, ja letím so psom, vyvenčiť. A potom neviem, asi mrknem na telku alebo dačo prečítam. 🙂 tak pekný večer

sophie1981
3. okt 2009

cau megi....tak to je blbe...ale aspon vas to nakoplo kupit vlastny byt...uvidis, aj vztahy sa polepsie a budes sa mat super.......ono ja sama vidim, ze nieje dobre byvat s rodicmi...ale co uz......nam momentalne nikto neda pozicku....musime pockat, kym mm bude mat zmluvu na neurcito...brusime si zuby na tu mladomanzelsku co budu davat od aprila.....a snad sa uz prestahujeme buducu jesen do svojho domceka.....teda, ked ma babka nevytoci tak, ze sa budem stahovat do hrubej stavby.... 😀 😀 😀 😀

miskachrumka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miskachrumka
3. okt 2009

megi aj moja kamoska teraz preziva to co vy ale oni byvaju u jej rodicov a a jej matka ma strasne narazky a asi 4krat za tento tyzden mi bola vyplakavat nie nadarmo sa hovori ze mladym je lepsie samim! 😉