Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

miskachrumka
6. okt 2009

a mne o nic nejde to ty skaces len som sa chcela podelit s mamickami s radostou ze mali je sikovny to je vse !nikto tu nic nehovoril ze moj skor ci ocom tocis?! 😅 🙄

sophie1981
6. okt 2009

vini.....kedze v noci musi koly nej non-stop vstavat,tak si aj ona bude musiet vytrpiet prichut v mlieku... 😅 😅

baby, ja idem von po 8 mesiacoch.......normalne som ako pubiska, ktoru otec pustil na didzinu,..... 😀 😀 😀 😀 .....

a katka nelezie, neplazi sa, nestvornozkuje........na to je lenoch... 😕

miskachrumka
6. okt 2009

nieje lenoch kazde je ine !
a prijemnu zabavu ! 😉
ja napr este nechcema by chodil ma casu aj aj mam cas na behanie lozenie este hej to je take krasne s tou plienkou na prdelke! 😉

miskachrumka
6. okt 2009

a to že mi mali chodi na kolenach a rukach to je lozenie co stvornozkovanie? 😕 som dmementna 😅

miskachrumka
6. okt 2009

idem už aj ja!tak sa tesim papa! 🙂

nikollette
6. okt 2009

Už mám pridala som len kvôli tebe..
ako lezie...

nikollette
6. okt 2009

A ešte som vyhrabala dalšiu, aby si verila 😒

nikollette
6. okt 2009

Ja idem tiež off z netu, chlap dorobil večeru, a idú seriály, tak letím 🙂

pekný večer

zuzka1.
6. okt 2009

ahojte kocky,

prisla nam necakane bez ohlasenia navsteva z Belgie, ze prekvapko, vdaka Bohu za tlakovy hrniec, rychle varneie, spravili sme im jelena s hubocou omackou, s azalizovali, to maju najradsej nas a klasika rezne zajtra, a vzdy pocas navstevy zjedia aspon 5 poharov kyslych uhoriek 😀
ale su super, prisli len kvoli kseftom, tak sa im nebude treba tolko venovat a na druhej strane si aspon precvicime nemcinu.

megi hod foto, nech vidim co to tu riesite, myslim, ze viem, len si nepamatam, ze tam bolo nieco akoby tvrde na vrchu. dobre sa tam vysplhala cena.

takze vini ty si ta co dava tolko navlieock na aukcie??? 😉

podla mna je lozenie a stvornozkovanie to iste nie???nemyslite su tu fazu vyvoja rpedtym plazenie? 😕 😅

vinifera
6. okt 2009

Ani my nelezieme. Už sme na štyroch ale ešte sa nevieme pohnúť z miesta. Ale zato sa pregúľame absolútne všade🙂

zuzka1.
6. okt 2009

niki krasne lozi, svornozkuje alebo ako chcete to nazvite, riadny chlap je z neho, ale ved ked tolko spi, nemoze byt malinky, ze jo! tomu sa vyplavi tolko rastoveho hormonu, co sa mne nie za cely zivot 😀

idmee kupkat, potom pirdem kuk snad

a sophie zabav sa, viem si predstavit pocity, u mna to bolo podobne, cely den som nejedla a chystala som 4 hodiny jak na ples.
teraz to stiham za pol hodku 😀

miskachrumka
6. okt 2009

ved zuzka aj ja si myslim len nikolette ma zosomarila!ja som tiez nevedela ze je medzi tym este nieco 😀
vonofera kukala som nas tiez tak bud sa hojda na kolenach do predu a do zadu!a potom sa pohne kusok a po chvilke sa rozplasne! 😀 ni idem ja fakt už ahojte!

vinifera
6. okt 2009

Zuzka s obliečkami je nás tam viac☹(((

zuzka1.
6. okt 2009

treba odstranit konkurenciu??vymislime konspiracny plan????

krpito necitaj, ale aj napis, ze zijes 😀 😀 😀 si tu?

vinifera
6. okt 2009

to si jej hodila udičku s tým: vymislíme?

vinifera
6. okt 2009

Hej treba odstrániť konkurenciu. Mrchy sú to!!!! Už aj fotky mi kradnú, čo som si na nete poctivo nakradla 😝 😀 😀 😀

vinifera
6. okt 2009

Haloooo kde ste všetci?

zuzka1.
6. okt 2009

jezisi ja sa hlboko ospravedlnujem, ze sa mi taketo nieco stalo.
preboha, vymyslime samozrjeem, alebo mi makkne mozog, preto to "i" 😀 😀 😀 😀

suem
6. okt 2009

cestovatelkaandrea: Precitala som si tvoju reakciu.
V tom, ze platia podla odpoctu na meraci mas pravdu. Ale merac funguje na principe odparovania vplyvom tepla, teda nie ci mas zapnuty radiator ty, alebo ci mas teplo "dodane" susedmi. A rozpocitavanie podielu dodaneho tepla do bytovky podla koeficientu, je dovolim si tvrdit v 80% panelakov.
Byvam v dome, ale taketo podobne debaty pocas vykurovacieho obdobia absolvujem pracovne bohuzial niekolkokrat denne.
Reakcie roky komentovat nebudem...

pajinka23
6. okt 2009

Ahojte baby ako sa mate 😲 😲 ja zle zomrel mi otec a zajtra idem na pohreb do CR 😔 😔

mukky
7. okt 2009

pajinka uprimnu sustrast ☹

ahojte baby,tisic rokov som tu nebola,ako sa mate?My super,sme zdravi a stastni..Zajtra Vas snad podocitavam i ked my isto date riadne zabrat..ste veeelmi aktivne,aspon mam co citat 😉
Boli sme na mensej dovolenke na zapade/v Blave/ 😀 😀
akurat som precitala ze robievate pangasiusa ale tusim uz som tu davala clanok o nom,ci?No ale by Vas nepotesil..
tak sa majte pekne ,zajtra nakuknem 😎

sophie1981
7. okt 2009

ahojte...u nas tiez smutne rano...v noci nam vzali otca do nemocnice.....infarkt.... ☹

pajinka...uprimnu sustrast..... 😔 😔 😔 😔

cau mukky....teba poznam len s citania.....s marcoviek.... 😉

zuzka1.
7. okt 2009

ahojte, dobre ranko,

mukky kde si sa tulala???o pangasovi nam nepekne veci napisala kamaratka vo volnej diskusii. Kazdu to prekvapilo, ale papame ho nadalej. Co vies ty o nom, schvalne, c je to to iste, ale nieco ine.

pajinka uprimnu sustrast 😔

sophie drzim palce 😔

booze co je toto za den, nezacina vobec dobre 😒

krpito
7. okt 2009

zuzka1. my nelezieme, neštvornožujeme, ale beháme 😀 a som tu, len akosi nemusím čítať a už vôbec písať 😀 dôvod poznáš 😉 😀

zuzka1.
7. okt 2009

aj my behame, obcas lietame 😀 😀 😀

sophie1981
7. okt 2009

boze...s marcoviek....z marcoviek.... 😝

miskachrumka
7. okt 2009

ahojte

tak mne je dost nanic ale nei zo vcerajska!..ako som rano vstala mam tupe bolesti do jednej strany hlavy a zhmlieva sa mi pred ocami 😔 a už som aj zvracala 2 krat!nechapem co sa robi 😕 ☹ co mi je?! 😕 z nicoho nic !
mam strach ze sa hlasi moj nalez co mi nasli pred tehotenstvom a doteraz nebol lieceny ☹ mam pocit ze odpadnem neveim co robit už som sa ja trosku ovlazila studenou vodou a nic ☹

miskachrumka
7. okt 2009

a pajinka uprimnu sustrast ☹

sophie1981
7. okt 2009

miska...a preco si neliecis uz najdeny nalez???.....v tehu chapem ze nie...ale teraz?...pol roka po porode?...nekojis?......troska nezodpovedne,..... 😕

miskachrumka
7. okt 2009

sophie mas pravdu nezodpovedne ale po cisarskom som bola este 2 mesiace ako zlomena teraz neviem co skor maleho nema kde nechat nema mi ho kto postrazit!a snim do nemocnici nepojdem!aby mi neochorel!asi som teraz dostal znamenie ze by už bolo fakt nacase ist po dlhooooom case na ct hlavy a nieco robit! ☹ a zas do konca tyzdena sa mi neda 😔