Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vinifera
13. okt 2009

Mama uspala malého kým som bola na pošte s balíkmi. Tak idem drichmošiť aj ja🙂))

nikollette
13. okt 2009

Vini dobre ti je..

mne tiež malý teraz zaspal, ale je si nemôžem pospať, kto vie kedy sa začne budiť a budem ešte viac unavená.

Ja sa nudím, a objednávam blbosti z MMB 😅

lenka_66
13. okt 2009

vini , no pekne si pochrapkaj 😵

nikol, sak stahovak pride miesto postara 😀

nikollette
13. okt 2009

Lenka, nie...
teraz obejdnávam, všelijaké vecičky na 1.narodky, aj ked to bude až za 4mesiace 😅
poháriky, tanieriky, girlandy, balony, čiapky, trubky, obrus, servítky, a tak dalej...
všetko na motív macko poo and friends 🙂

lenka_66
13. okt 2009

nikol, tak uz rovno aj macka objednaj

nikollette
13. okt 2009

Macka som obejdnala, na strenu 😀 😀 😀 tu nalepku a okolo neho také včielky 😉

lenka_66
13. okt 2009

no videla som este jednu izbu s mackom a je jednoducha.ked sa mi podari tak hodim foto

zuzka1.
13. okt 2009

no caute kocky, sa hlasim, citala som vas, takze viem vsetko 😀

vini dnes taky oddychovejsi den konecne???

niki len sa pripravuj, ja som robila to iste 😀 😀

my sme boli cely den u nasich, doobeda v meste, skoro nas odfuklo, maly spal 3 hodky na obed, ja s nim, cisty relax, citala som casopisy, maly sa hral s dedom, babkou, dobry den.

zajtra budeme doma, snad nebude tak fucat, lebo to sa neda vonku vydrzat.

maly v zimnych veciach dnes, fusak az po krk zapnuty, a kukal zvedavec maly z koca, nai von s anepytal, videl, ze je to naprd sa drat vetrom 😀 😀

lenka_66
13. okt 2009

my sme chrneli na balkone 4 hodky 🙂 .no kedze fusak mame este vo vranove (u svokry)tak som ho zahulala do paplona.tym padom vychadzky nehrozia.sak by na mna kazajku hodili ze co za truba ide s paplonom v kociku 😀 😀 😀 .

vinifera
13. okt 2009

lenka 😀 😀 😀 😀

ano Zuzka. Dnes som bola len na pošte a u švagriny. A boli na výmenu u mna dve kamošky na kávu. Ale už sa nudím jak pes.-(

lenka_66
14. okt 2009

vin, ty si normalne motorova mys 😀

baby odfuklo vas?

zuzka1.
14. okt 2009

dobre ranko, mna nie, ja som dnes akcna, ksoro sme vstali , maly spi, upratane, obed sa dovara , pride kamoska na kavu, pracka pustena, etse 2.
vini si mi vzorom 😀 😀 😀

krpitko moje kde si zas???

niki urcite este drichmosi 😀

nikollette
14. okt 2009

ahojte..

Este pisem z postele z mobilu, ani vyliezt sa mi nechce..
Dnes uz o 7mej rano, zvoni priatelovi mobil, ze u nich v obchode rozbili sklo, a vykradli krajnu jeho vytrinu, do ktorej dociahli cez mreze, a ukradli priatelovi vsetky jeho mobili co mal na predaj v hodnote aj 100 000sk ☹ akurat teraz ked ide predvianocne obdobie. Ale uz vie ze tu vytrinu daju na ine miesto!
Teraz moze znova investovat, do kupy mobilov.. Och joj☹

lenka_66
14. okt 2009

hehe no ja varim narocny obed.drahy si kupil udene masove rebra.takze som hodila do hrnca a v podstate mam navarene 😀 .

lenka_66
14. okt 2009

blbne min kon 😠 .
niki na porazku take daco 😠 😠

zuzka1.
14. okt 2009

fuuha niki, to mi je luto, snad sa podari niekoho chytit 😒 😠

krpito
14. okt 2009

nikoll ☹

zuzka1. tu, sem tam čítam príspevky v iných témach 😀 😀 😀 a a čudujem sa, ako niektoré mamy píšu že deti sú zlé a revú celý deň a pritom majú čas vypisovať 😝 do xy tém 😀 😀 😀
Tak toto nepochopím, ja využijem čas keď spí, ale sa mu venuje niekto iný okrem mňa 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂

zuzka1.
14. okt 2009

krpito podobne.
neplacu tie deti preto, ze sa nudia, lebo mamka sedi pri pc, nahodou???

lenka_66
14. okt 2009

krpito , no kym nas trapili koliky(teraz trochu polavili) tak som mala nohy na stole a maleho som tak kolisala.inac nechcel spat.no a co s prazdnymi rukami.zaerdzim si 😀

krpito
14. okt 2009

lenka_66, Tvoje dieťa má len dva mesiace, s tým sa ešte veľmi neprebavíš 🙂 🙂 🙂

krpito
14. okt 2009

inak ten výraz "že zaerdzim si" je super 😀

lenka_66
14. okt 2009

hej viem.inac po jedeni sa hrame 1-1,5 hodky a potom zaspime tak na 1-2 hodky

zuzka1.
14. okt 2009

zaerdzim si bude hit zimy, budeme erdzat o 106 😀 😀 😀 😀

lenka_66
14. okt 2009

hrame- vlastne klebetime s nalepkami na stene,pod hrazdickou alebo kolotocom

lenka_66
14. okt 2009

baby inac pretiahla som kolotoc .

viem naco myslite ale pri natacani hudby a teraz ked hraje tak pocut neaku pruzinku ako rezonuje ci co tam robi

vinifera
14. okt 2009

Zuzka ja vôbec nie som za vzor. Ja som inak strááášne lenivá. A nevarím. Nemám k tomu žiadny vztah. Teda pardón mám k tomu vzťah :veľmi negatívny.
Sa mi inak páči, že malý začína pekne spávať doobeda. Konečne. Tak väčšinou s ním spím aj ja 😀 no a poobede mám ísť na obecný úrad. Je tu oficiálne privítanie bábatiek - no tam sa mi teda vôbec nechce. Moc nie som na takéto akcie. 😝
Aby ste inak boli v obraze kočky tu sneží!!!! (letné gumy - no čistá pohoda...)

vinifera
14. okt 2009

Fúha NIKI. To mi je ľúto. A mal to aj nejako poistené?

lenka_66
14. okt 2009

nakladame do plienky takze asi sa zobudime lebo cudzi predmet pri vajkach nelubime .

vinifera
14. okt 2009

Neboj Lenka. To sa časom zmení a cudzí predmet pri vajkách bude ľúbiť... 😀 😀 😀 Len to chce čas...

vinifera
14. okt 2009

Takých 15 rokov. 😀