Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vinifera
30. okt 2009

bejbypd 😀 😀 😀 😀 no ten sa isto bude brániť 😀

krpito
30. okt 2009

bejbypd tak to s Tebou nie je také zlé 😉 myslím po tom litri Ti ešte aj chutí sex ? aha, to asi preto že je ostrihaný a dobre vyzerá 😀

bejbypd
30. okt 2009

len ci nepride v takom stave ze ho akurat vyzleciem,prehodim cez plece a smarim do postele a celu noc miesto zamilovanych slovicok budem pocuvat jeho romanticky chrapot drevorubaca 😀

bejbypd
30. okt 2009

krpi si ma odhalila 😀 ale fakt dobre vyzera a este ked zavriem oci tak moze vyzerat aj ako johny depp a to este len dostanem chut 😀

krpito
30. okt 2009

budete si kontrovať, možno 😀

mukky
30. okt 2009

to co je sex?kde to kupim? 😕

my sme dnes boli na navsteve u kamosky,ma 2 rocneho chlapceka sa spolu krasne hrali,teda behali,lietali..kavu som pila asi na 6 krat 😀 bola som aj s mm,potom sme sli do dracika,potom do potravin na nakup mensi,sladke sa mi zaziadalo...potom na zmrzku a hamburger,super dietka 😀
prisli sme domov po 21 hodke

mukky
30. okt 2009

vcera som nemala doma notebook az dnes,takze vas neskor docitam co sste popisali

krpito
30. okt 2009

no ja už naozaj idem tie nohy prehodiť a búvať 🙂 Tak Vám dievčence prajem super erdžanie, bejbypd ..... (potom daj vedieť ako dnešný večer s Johnym Deppom skončil 😀 ) a ahojte na najbližšej žúrke 😀

smailinka
30. okt 2009

mukky, ked ho kupis, tak sa ozvi🙂

idem ja k malemu do hajan, a opat bez sexu🙂

brrruuu...

vinifera
30. okt 2009

Ženy dajná debatka sa tu rozbehla ale dnes som KO. Idem búvať. Brú nocku.

mukky
30. okt 2009

tak sa majte ☹

bejbypd
30. okt 2009

no je to dost mozne 😀 ale co uz krasne teraz keby k nam pride niekto zo socialky tak si pomysli,chlap pije u kamarata,ja nejake to promile ale mala spinka 😀 no hanba...ale mne sa ten moj vzdy smeje ze ked mam vypite co je mizerne malokedy tak sa snazim strasne vyzerat triezvo...ale ja som taka odjakziva aj za slobodna ked sme sa opili alebo co ja som tvrdila mne nic neni,ja som v pohode a ledva som trafila klucom do dierky na dverach 😀 ale ked som lezala na rizikovom to ste mali vidiet chlap prisiel za mnou o deviatej vecer doniesol mi grilovane masko,klobasky no vsetko mozne lebo ja som masozravec a k tomu za stamprlik tvrdeho s tym ze mi to doktorka dovolila...doktorka je nasa znama tak miska dostala v brusku sirupcek na spinkanie 😀 ale iba som si odpila lebo ja v tehotenstve chlast ani citit...zato co som ja masa pojedla,a bagiet a pizz...a pribrala som za cele tehu len 6,5kg tak neviem kde mi to slo.. 😀

bejbypd
30. okt 2009

tak sa teda majte ja idem cakat na johnyho a ked bude posluchat tak mozno aj brada pitta z neho spravim 😀 dobru noc zeny 😎 a este nieco ten sex asi v draciku nekupim co?lebo tam chodim najcastejsie nakupovat 😎

mukky
30. okt 2009

bejby 😀 😀 😀 socialka to isti 😀 😀

ja som abstinent uplny 😝,hadam ze mi to ostane az do smrti 😝 😀 ,ja neviem fakt na co zijem...nepijem,nefajcim,nesexujem 😀 😀

a v draciku sex asi nekupis...jedine ak nejaky pekna veduci ci predavac by tam bol 😀

mukky
30. okt 2009

pekny tam malo byt 🤐

mukky
30. okt 2009

ja som tu keby daco a niekto by vstal 😀 vcera som si historicky lahla v obyvacke okolo 21 hodke,inak len sedavam a podriemkavala som,nieco na mna ako keby liezlo a bola mi kosa..mm odisiel spat o polnoci a ja som vstala o 00.30 definitivne,vyspata.vypila 2 velke kavy,citala som si casopisy pozicane od mamy,tejto zavislosti kupovania denne casopisy som sa uz zbavila ale prisla druha,net 😀
no a pekne som sla spinkat rano o 8 hod 😀 😀..halooo,necita to nahodou nejaky psychiater? 😀 ale ani dnes to so mnou nevyzera dobre 😀 idem si urobit kavicku a popozerat sex v meste,posty pre teba,a bez servitky

mukky
30. okt 2009

Dracula bol asi moj pra pra pra pra pra praaaaaaaaaadedo,tiez ozival len v noci 😝 😝 😝 😀

mukky
30. okt 2009

ja "tabulka" 😀 prikladam tabulku chronologickeho vyvoja dietata,staci len kliknut na dany mesiac

http://www.mamaaja.sk/index.cfm?module=Calculat...

ale uz to bolo vela krat povedane a moj nazor je tiez ten isty,ze kazde dietatko je ine,jedno spravi skor to ci ono a vobec sa nad tym netreba pozastavovat a predbiehat sa ktore co spravi skor.pokial je dietatko zdrave,spokojne ,stastne a prospieva nie je co riesit.Pokial uz ide o nejaky extrem ,to uz iste posudi kompetentny lekar.My sme sa zacali pretacat tusim po 6 mesiacoch,cvicili sme aj Vojtovu metodu.Pretocenie sa z bruska na chrbatik je skor len prepad,dolezitejsie je sa potom pretocit z chrbatika na brusko

zuzka1.
31. okt 2009

dobre ranko,
docitam vas v skole.
ja len tolko ze zijem.

boli sme sa bavit vcera, prichod v prijemnej rannej hodine a utekam do skoly 😉

mukky
31. okt 2009

zuzka ahoj ,zabava graduje? 😀

maly sa hraje,mm vysava a ide zmyvat a perie,ja som si urobila kavicku a idem si popijat 😀 no a aby sa nepovedalo malemu pripravujem suroviny na obedik.bude mat celozrne cestoviny s kuracim maskom,cuketou,mrkvou a paprikou cervenou.&co sa dnes chystate varitr krpcekom a co dospelakom?

cestoviny pre nas budem varit az na neskorsi obed,spanok ma prednost 😀

vinifera
31. okt 2009

Aj ja chcem chlapa čo mi povysáva a zotrie podlahy. Namiesto toho je môj chlap v práci a ešte mi odtiaľ poslal prácu. Nie vždy je ten internet dobrý vynález. 🙄 Mimiňák spal do druhej. Som tak uvažovala, že na tom makovom odvare asi niečo bude. Lebo mimiňak spal od pol deviatej, či tak dajako a do druhej bol tvrdý. Ja som poobede zožrala asi 6 tanierov rezancov s makom. Tak možno preto🙂
No ale za to ešte dnes nespal. ☹

mukky
31. okt 2009

vini ahoj,poziciam ti ho ak chces
juj jaka som hladnaaaa,a v tv len same varenie davaju a fajnotky varia..ja som mala na ranajky jogurt a na obed asi 5 bobul hrozna 😝
maly uz asi zaspinkal,idem si lahnut,hadam aspon 3 hodky pospime,som unavena,dnes sa prinutim ist spat skor,aspon o 2.30 najneskor
vini si mu dala odvar fakt?Mnam rezance s makom by som si dala,od porodu sladke jedla mozem,pred tym ee
ja sa tesim na tie cestovinky co budem robit
tak padam,mm zotiera poslednu izbu obyvku a zavadziam mu a pocujem ze maly este nespi,asi caka na mna a moj spev 😀 paaaaa podvecer

vinifera
31. okt 2009

Som myslela, že extrakt z toho maku mu šiel do mliečka. Mala som tých 5 či 6 tanierov rezancov z makom. A kojíme sa.-) Tak taký odvar som myslela. Idem aj ja búvať. Malý akurát zaspal. To je jeho akože doobednajší spánok.

zuzka1.
31. okt 2009

ahojte, uz osm doma o skoly, samozrejem som nevydrzala do konca, ma bralo na spanok, tak sup sup domov cez prestavku.
Profka dnes nemala chybu, mali sme danovnictvo, jak sa ta v tom vyzivala a tesila sa z toho. Aspon to bolo zaujimave chvilami, ked jajkala ake je to uzasne 😀

makove rezance lubim aj ja, veru budu cez tyzden.

krpito
31. okt 2009

ahojte, som len nakukla 😀 čo nové 🙂
večer erdžíme ? 🙂 😝

zuzka1.
31. okt 2009

baby na kde sa tulate???
vsetky s avenujete???
ja dnes sama, mm isiel do hory, je spln tak pride az rano.
boli tu kamossi pozriet drobca, samozrejme sa ukazoval, no zatial je to mile 😀

mukky
31. okt 2009

cawte,ja som prave dovarila veceru,maly sa hraje,stary ide prezut pneumatiky.Vecer pricvalam 😀
vini ved sa mi to zdalo divne 😕 to fakt si tolko zjedla? 😀

vinifera
31. okt 2009

Mukky hej zjedla. Ale som to tu už písala, že ja som kobylka. 😔
Zuzka a tvoj muž je dracula? Keď sa hrabe von na spln? By si možno pasovali s mukky 🙂 Ponocovanie a tak...
(Ale asi bude "len" poľovník, však? 😀 )
Môj chlap je chorý. No číra katastrofa chorý chlap doma. 😨
Treba mi posťahovať podlahy. Ale sa mi teda extra nechce. 😝
Bola tu dnes večer kamoška na kávu. Teda ma vôbec nepotešila. Že vyzerám strhano a unavene. Hmm. A to sa tak snažím nevyzerať ako zanedbaná mamina. No hold keď sa po nociach kojíme....

zuzka1.
31. okt 2009

vini som cakala kedy prides 😉
krpito zradila??,ved chcela erdzat 😀
mukky hadam nespis 😀

mne uz oci klipkaju, sem nik nepride, aj ked sa chysta. co s vami zenske.
rano treba varit, slepacia klasika, ryza, diviacie na stave s hribikmi a salatik. chystam ja, pride aj mm so svokrom z hory, aj stara mama a ujo mm .

Mm je zial len polovnik, by som ho poslala mukky, keby treba 😀 😀

alebo zeby dnes vsetky ozaj sexovali, ked sa tu vcera tolko stazovali? 😀 😀 😀

my snz od vcera, aj ked mam pre dmenzesom, trenujeme 😀 😀 😀

krpito
31. okt 2009

som tu 😀