Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
31. okt 2009

nemam rada velmi akcne filmy a take podobné ale zacal na markize teraz a ten je pekny a aj dojimavy,uz som ho videla

mukky
31. okt 2009

zuz si ma predbehla s tym filmom 😀
u seba v skrini hlada maleho oblecko? 😀

no sam od seba ale ja poviem hlavne treba urobit toto a toto a toto a je to 😀 ale neni pod papucou 😀 ,ci?ani debilko nie je 😀

krpito zatlkat,zatlkat 😀 nic sa nedozvie 😀

krpito
31. okt 2009

no tak teda idem pozerať aj keď už teraz viem že ho nedopozerám 😢 klipnú očká a finito 😀 Takže ak sa tu neobjavím, som v ríši snov 🙂 🙂

mukky
31. okt 2009

ja si idem pomaly urobit kavicku a pozerat tie moje prkotinky..vcera som nestihla kuknut sex v meste a posta pre teba dnes isla nova a co to postudovat este..musim si zistit aka rybka je vhodna pre mojho maleho zrutika,ved idem kuknut do tabukiek,nie? 😀

krpito
31. okt 2009

môj keď som malého prvé mesiace balila naširoko, žehlieval plienky ale vždy mi nakladal na dušu aby som ho neprezradila a ja som ho chválila kade som chodila 🙂 som ho neprezradila, či hej ? 😀

mukky
31. okt 2009

maly mi dnes spinkal az do 8.30.kraasa aj zajtra by to tak mohlo byt

mukky
31. okt 2009

nie neprezradila 😀 no vidis aky je zlaty,ci bol? 😕 😀 mohlo mu to ostat a si mu mohla podsuvat stale a stale veci na zehlenie

krpito
31. okt 2009

mukky a kedy Ty vlastne spíš a koľko denne ? Veď ja by som nevládala ani nohy prekladať ☹ A už naozaj bežím spať, aj zajtra je deň 🙂 Čaute

krpito
31. okt 2009

mukky, tam mal nastavenú teplotu, nemusel prestavovať termostat, neviem ako by to dopadlo pri bežnom žehlení, košele a tak 🙂 a inak zlatý je furt, hlavne keď mi nehundre že erdžím 😀

mukky
31. okt 2009

no spim cez noc asi 3 hodky,niekedy menej poslednu dobu a cez den s malym 3 hodky alebo ked mm rano vstane a je s malym tak spim do 10 a potom mu idem uvarit obedik a vstavam

mukky
31. okt 2009

moj nehundre,lebo zvacsa stale vecer spi a teraz mame obdobie trosku nekomunikativne no a skusil by..od kedy sa maly narodil som nebola ani von si raz sadnut

mukky
31. okt 2009

zuz vini?
a chrumka tu uz nechodi z akeho dovodu? 😕

mama wolfka ozvi sa tiez

mukky
31. okt 2009

v chladnicke na mna zmurka dezert tatiana a mliecna cokolada,lentilky a v mrazaku korneta a mandlove nanuky 🙄 😠

mukky
31. okt 2009

mne uz zostava len popratat maleho letne oblecenie a vytiahnut zimne a som spokojna..potravinovu skrinu mam komplet popratanu,skrine tak isto s oblecenim a pradlom,v kupelke musi byt vzdy vsetko na polickach upratane a tak isto aj na vani...
u mna je viac menej bordel ze hracky 😝 ale uz mame nakupene boxy tak je to lepsie

vinifera
31. okt 2009

Mukky tak pošli aj chladničku. Tu nie je nič. A mna zasa chytila všežravka.
Musela som presedlať na stolný PC. Na notebooku drahý pozerá panelák. A on to musí vidieť. Jemu nestačí len počúvať, že by som ja popri tom erdžala. Tak som si musela zapnúť dalšie PC 😕
Kým som dočítala, tak šla polovica z vás spať 😒
No hej môj by bol velice aktívny v posteli. A odmietnuť dva krát za sebou to tak za pol dna by si šla domov drahá. A si ako myslíš, že ja šukám vždy ked si zapýta? Šak to by som sa ani z postele nedostala 😝
Ale zasa na druhej strane doma nespraví nič!!! Kedysi aj navaril, aj povysával aj zotrel podlahy. Potom som si zaobstarala 2 psov. Našiel si výhovorku, že bordel je z mojich psov. A on to upratovať nebude. Túto výhovorjku aplikuje navšetko. Aj na varenie, žehlenie atd. Baví ho akurát nakladať pračku. ....

mukky
31. okt 2009

vini 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
nemam slov 😀

kavicka hotova,snazim sa nemysliet na tie sladkosti ale isto podlahnem 😝

mukky
31. okt 2009

no sex to je taka zlozita tema....je uz potom rozdiel ci muz si chce len robit svoju potrebu alebo chce sa milovat z lasky k tebe,to myslim vseobecne

mukky
31. okt 2009

Pre každého na svete existuje ideálny partner. Ten ale o vás nebude mať záujem... (Murphy)

mukky
31. okt 2009

žena musí vedieť 70 vecí: variť a 69... 🤐 😀

mukky
31. okt 2009

nechcem dnes plakat ani mat slzy v ociach a ten film ale je taky peknyyy...

vinifera
31. okt 2009

Mukky zasa sme tu ostali samé dve? 😕 😕
hmmm. Hladná som. Si mi chute narobila. ☹
Miminák už zaspal. Konečne. 🤐 Idem ho preložiť z postele do postielky. Psa vyhnať z postele do pelecha. Drahého zo zeme aj s notebookom do postele a ja by som mala tiež zaliezť do postele.
S tým sexom tu bude aj tým, že on má sladkých 22 rokov. Ja už 25. No a s predohrou si to viem tiež krajšie predstaviť. NO ale nemôžeme mať predsa všetko, však? 😎

mukky
31. okt 2009

22???? 😀 😀 😀 tak to mu je odpusteneeee,aj ten sex aj to nic nerobenie 😀 ja v jeho veku fuuuuu,tazky to oriesok 😀

mukky
31. okt 2009

dobre ze ti Tomasko uz zaspal,nech len pekne rastie do krasy 🙂

vinifera
31. okt 2009

No ak bude pekný ako švagor tak to bude fajn. (švagor alebo svokor - vysoký, atletická postava, tmavovlasý...) Ak bude po mojom drahom (už teraz je jeho verná kópia) tak musím dávať bacha na jedlo. Lebo drahý má nadváhu jak svina.... To pekné čo mohol mať po mojom drahom už mať nebude - jasne modré oči. Už mu od modrých prešli čiernou cez tmavohnedú až po hnedu. Tak uvidíme čo z neho vyrastie. A niekto sa ma pýtal ako často sa kojíme. Tak večer zaspávame na cicku a do rána tak tri krát ...

mukky
31. okt 2009

ja som sa pytala..a ma velku nadvahu?tusim ty si pisala volakedy ze je silny dost,nie?A rad papa?
moj som myslela ze tiez bude mat jasne modre oci po mm ale uz ich ma zeleno modre skor ale krasne velke okale,po mamke 😀
ked bol v brusku som vravela ze bude mat plne pery,bude blondacik kuceravy,bude mat velke oci a vsetko sedi 😅
hlavne ale nech su zdravi,no nie?

mukky
31. okt 2009

som teraz kukla tvoje fotky,neni maly cely tato? 😀

vinifera
31. okt 2009

Hej už som písala, že je to jeho verná kopia. Sú jak cez kopirák....
Môj drahý a jeho brat sú veľmi odlišný v metabolizme. Švagor stráášne veľa žere a je chudý jak hlísta. Môj drahý je veľa ale nepravidelne a z toho veľmi priberá. Teda akože žere veľa naraz - večer. Ale zato celý den kým je v práci tak neje. Má nejak 181 a 131 kg. Jeho brácho má niečo cez 190 a 87 kg. Predpokladám, že svokra niečo zvorala s jedením ked ich vychovávala. 😝 Ako ona je veľmi dobrá stvora - až moc. Ale občas nepozná hranice tej svojej dobroty a prehána to. A predpokladám, že to bolo tak aj so stravovaním jej synov.
S tými prácami u môjho drahého je to nafigu len doma. Inak je stále v robote a môžem povedať, že maká dosť 😝

mukky
31. okt 2009

vini viem ze maka vela,ved sme si pisali... 😉
to je fajn mat taku svokru ci nie?ma rada drobceka nie?teda ci ma zaujem...su aj taki stari rodicia co si velmi na tom nezakladaju...

mukky
31. okt 2009

vini tak ja uz idem lebo zase som si nic nestihla este pozriet 😀 😀
a co si studovala?

vinifera
31. okt 2009

Vieš mukky ona je taká dobrá až mi to leze na nerv :-Ja som zvyknutá všetko si zariadiť a zabezpečiť sama. A zrazu je tu niekto kto chce malému niečo stále kupovať.... od septembra rieši vianočné darčeky. A také hovadiny. Ona tým leze na nerv celej rodine... To by si musela zažiť aby si pochopila.
Mediamatiku som študovala....
http://fpv.uniza.sk/www/index.php?option=com_co...
prikladám odrazu aj link🙂 (Keby si náhodou chcela vedieť, že čo to je🙂