Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
4. nov 2009

Smaili, ale bo ma ešte napadlo na vianoce ako tip, nejaké hojátko, húpacieho koníka ci niečo také...
ale to už my tiež máme... 😅

A už fakt letím....

zuzka1.
4. nov 2009

colu lubime aj my s mm, ja na nu dostavam chut narazovo, v tehu som sa nou isla zadrhnut, aj ked by s anemala, ale pmozes si, ked je chut v tehu 😖

vzdy mame doma v zalohe, a cipsy mi chutili v tehu, teraz take nejdevam, ani arasidy ani nic, ani sladke, kedze som v chudnucom rezime uz tristvrte roka. moc nechudnem, ale davam si pozor, lebo mne uz nerobi dobre od porodu polovica potravin, hned mam krce a prehanacky, ked nie,tak aspon zlcnik boli 😠

obed nachystany, uz len vyprazit, maly sa budi, pojdeme von a obedovat potom.

krpito
4. nov 2009

ahojte 🙂 dováram a napapáme sa a ideme spinkať 🙂

mukky
4. nov 2009

nikol mali sme nocnu ved si sa mohla pridat 😀 a ty ca cudujes ze priberas ked toto jes a tolko hamburgerov?ved ja by som mala uz 169 kg najmenej 😀 😀 😀 a si pekne stihla sa divim ked take veci jedavas 😀 a ja aj z vody som tlsta 😝 ale aspon sa mozem, vyhovarat na stitnu zlazu 😝 ale chcem zhodit
pred par rokmi som mala 41 kg 😔 bola som sexica 😀 😀 😀 som teraz kukala nedavno rifle 26 tusim som mala 😲 😲 😲 jak male decko,ale ja som aj malicka,ale mala vrtka dobre trtka,pardooon,vari 😀 😀 😀
maly ma obedik hotovy,kasu s kuracim masom,petrzlenom a mrkvou,kolacik uz upeceny,este je horuci

idem si lahnut na hodku k malemu,nejaka som unavena...som myslela ze pospim dlhsie ale maly vstal o 6.30 😒 posledne 2 dni mi toto robi 😒 ☹ a zaspala som o pol stvrtej,nevie ze ja mam nocne? 😀

krpito
4. nov 2009

mukky, som sa musel zasmiať na tom že malá .... 😀 a malému dohovor, nech si nezvyká 😝

nikollette
4. nov 2009

No už sme vnútri...
Uf, ale je vonku zima, a ten vietor....

Malý sa ešte hrajká, ja papám dnes prvý krát, a o chvilku ideme uspať krpčeka...

Mukky, no pridala by som sa, ale som bola zapozeraná do hororu (Pád do tmy) síce som to už 3x videla, ale už dávnejšie, tak som si to znova pozrela 🙂
A máš pravdu, asi mám dobré gény, nemáme v rodine nikho tučného.
Lebo inak, keby iný človek jedol tolko kolko ja, a také nezdravé veci, a malinovky, a vždy aj v noci, tak by asi mal dotyčný minimálne nad 100kíl, to je pravda 😅

Ja mám chuť na nejakú maškrtu... hm, rakú studenú smotanovú tortu by som si dala...
ale kto ju spraví??? 😀

smailinka
4. nov 2009

no teda vy ste vcera riadne ponocovali 🙂 maly zaspal okolo polnoci, ale som sa uz velmi ani nevladala hybat...zase ma kopal do hlavy...jemu sa to asi paci 🙂

vini, ty akoby si pisala o nasom Matusovi...ten tiez zaspi len pri svetle, teda obcas aj po tme, ale to mame my len take slabucke svetielko....zhasne sa, tak zuri, zapalime, tak je vsetko ok a rehli sa...a spat v postielke, tiez nula bodov...pekne k nam do postele, a potom prekladame.... ☹

nikol, ja by som mu aj odrazadlo, ale ked bubatko je lenive a pohodlne, ked ani nesedi 🙂 takze ani hupaci konik, ale videla som krasneho v metre asi za 50€....rozmyslam nejake velke kocky, alebo velke lego....autosedacku sme mu kupili v 6mes, lebo do vajca sa uz nevopchal🙂dostal k nej aj postielku, co mame dole a mesiac na to, dostal kocik...novy sportovy...ja som taka prakticka, ze kupim jemu a je to skorej pre mne 🙂

mukky, daco smiesne???nehodou sme sa vcera ani nehadali, po takom peknom poobedi 🙂 🙂

nikollette
4. nov 2009

No malý spachtoško mi už zaspinkal...

Smaili, ja mu chcem začať kupovať to pravé lego (nie duplo) od 3rokov, lebo to aj mna bude baviť stavať 😀
My sme tiež mali lego s bratom, a bola to naša oblúbená hračkaa pomerne dlho 😅

Ja som malému kúpila takú obrovskú stavebnicu žako, 300dielnu, sú tam dopravné značk, panáčikovia, autá, a obrovksé časti, aby to bábo nemohlo zhltnúť. Tak je to fajn...

smailinka
4. nov 2009

no ved presne take daco som myslela...to žako si kupila cez MMB?lebo v obchode sa mi zda, ze to bolo drahe....ty sa tesis na lego, ja na autodrahy🙂

Matusik tiez uz vdakabohu buva... 😀

nikollette
4. nov 2009

No hej cez MMB 😉
A boli taký ochotný že to osobne doniesli priatelovi kde robí...
asi preto že sme vtedy toho od nich kupovali veeelmi vela 😀 😀 😀

To bolo tusím v auguste ci tak v lete, a len pozerali, ze to co uz na vianoce pre celú rodinu nakupujete?
A my že nie, len pre jedno dieťatko, a nie na vianoce 😀 len pozeral, nechápal...

To zako je podla mna fajn, lebo je také velké, je k nemu hocico...
No to 300dielne stálo tuším 25eur, ci tak nejako...

Bolo aj 500dielne... to je maximum... a potom boli od 40dielnych, po to 500dielne.

nikollette
4. nov 2009

Smaili, tvoj malý je celý ty, však??? 🙂
alebo sa mýlim....

smailinka
4. nov 2009

idem to tam aj ja pozriet, aj ked tu vsetci do mna hucia, ze vianoce su daleko🙂asi ich poslem za tebou 😀

myslis, ze ci sa na mna podoba???lebo ak hej, tak vsetci skor tvrdia, ze je synom svojho otca 😀 po mne ma akurat vyvalovanie v posteli 🙂

nikollette
4. nov 2009

No hej, na tej prvej foto v albume ste uplne rovnaký podla mna 🙂

Ja uz sedím na MMB a pozerám nejaké súpravy adidas pre seba. Ale nič pekné nevidím 😒

smailinka
4. nov 2009

to je asi jedina...aj ked sa maly narodil, tak ho vsetci volali priatelovym menom...sestricky na novorodeneckom mu este aj uces spravili rovnaky 😀 ale som rada, ked mi niekto povie, ze sa na mna podoba 🙂

ja mam s vecami pre mna problem, lebo radsej kupim malemu, mna nic nepotesi 🙂 🙂

nikollette
4. nov 2009

Malý ešte furt spinká 😕
nejaký nezvyk u neho už...

krpito
4. nov 2009

nikoll, ani sa nediv, v tomto počasí ☹ ja by som spala non-stop 😝 našla si niečo na MMB ?

smailinka
4. nov 2009

mne sa maly akurat zobudil, ale vala sa v posteli, tak ho este necham....

krpito, aj ja by som si lahla a spala... 🙂

nikollette
4. nov 2009

Nie fuj, otrasné starodávne súpravy...
zaidna pekná leská, nejaká čierna, so zaltými pásmy, najlepšie velúr, alebo potom niečo leské, nie obyčajnú teplákovinu chcem... niečo napasované, štýlové... nič také tam neni 😠
a ak aj nahodou hej tak nikdy nie XS-S... ale väčšie...

teraz pozerám nejaký mohutný strieborný prsten zase 😀 😀 😀
len na moje tenké prsty sa ťažko kupuje niečo velké, masívne... také malé čísla málokedy majú ☹

lenka_66
4. nov 2009

aj marek zarezava na balkone

krpito
4. nov 2009

smailinka, veď si písala že to vyvaľovanie má po Tebe, tak sa vyvaľuj s ním 🙂 mne by sa v postieľke vyvaľovalo asi ťažko pri mojich 66kg 😉 ale zasa som vysoká 😝

smailinka
4. nov 2009

krpito, si myslis, ze ja sa vopcham do postielky??? 😀 maly je postelovy, cez den nespava v postielke....

nikol, ked sme si boli s priatelom vyberat obrucky/do buducna/ tak sa mi smiali, ze mam detsku velkost asi pre 14rocnu babu 😀

krpito
4. nov 2009

lenka_66, no konečne aspoň troška erdžíš 😉 inak mne keď bol malý menší 😉 do 1 1/2 roka spával na balkóne aj tri - štyri hodiny, dokonca aj v zime 🙂 síce mu trčal len frňák 🙂 ale asi mu bolo dobre keď tam vydržal 🙂

smailinka
4. nov 2009

nas vonku nechce spavat,len na chladnej chodbe...lebo predsa dedina je dedina....vzdy ked zaspi, tak niekto zacne pilit, kosit, alebo startovat traktor! 😒

smailinka
4. nov 2009

idem knemu, lebo uz obzuva moj vankus 🙂 🙂

krpito
4. nov 2009

smailinka, tak mi spíme aj cez deň v postieľke, žiadne vyvaľovanie v posteli 🙂 nech si nezvyká 🙂

nikoll, kde tie hamburgery do Teba idú ? Ja by som bola ako Petra Polnišová 😀 aj keď Peťa sa mi veľmi páči 🙂

krpito
4. nov 2009

smaili, môjmu nevadí ani vŕtanie počas celého spánku o poschodie vyššie, spánok po ocinkovi 🙂 tomu môžu lietať stíhačky popri hlave 😀

krpito
4. nov 2009

to mi robíte naschvál ? 😠 ja sa snažím tu neliezť a keď využijem že "krpatý" spí tak sa vyparíte ? 😉 😀

vinifera
4. nov 2009

Čau krpitko. Tak ja som už tu. Doobeda som sa vydrichmošila s malým. Dospali sme noc. Poobede som bola u kamošky na kávua na pošte. Keď som došla domov skoro ma trafil šľak. Lebo tatko sedel v kotolni ožratý jak divá svina. Okolo kotla mu horelo kadečo a on si tam sedel jak keby sa nechumelilo. Že šak to vyhorí a bude dobre. Vôbec mu nedocvakávalo, že to môže zhorieť všetko. že je tam plyn a elektrika. ...
NO a kým som zachranovala dom tak sa malý zobudil v autosedačke. Takže jeho poobednajší spánok trval 15min.

zuzka1.
4. nov 2009

ahojte, teda dobre ranko, jak osm si dobre pospala, aj maly sa budi, pocujem, ze trkoce, pojdem pre nho, papat a asi do dielne sa zasit, maly sa tam rad hra.

Vini mas to doma na nervy obcas, coo??

ja cakam tu kamosku, len etse na obed nebola doma, bohvie kedy pride 😠

nikollette
4. nov 2009

Ja sledujem jedným očkom, inak sedím na MMB 😀