Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuzka1.
4. nov 2009

niki od koho nakupujes handry a hracky???hod do ip id alebo linky rovno.

my cakame na pizzu 😀

nikollette
4. nov 2009

Od nikoho konkrétne, vždy co sa mi páči.
To sú normalne firmy... handry pre seba z netu málokedy, lebo ja si musím všetko vyskúšať 🙂

nikollette
4. nov 2009

Teraz pokukujem po niečom takomto 🙂

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5473390

vinifera
4. nov 2009

Veľmi pekné. Akurát ma zaráža, že je to vykladané CZ kryštálmi. Ale dovoz je to USA... 😕 Mi to príde ako objednávať niečo z BA a dať si to ZA poslať cez KE. Ak nevieš čo s peniazmi NIKI pošlem ti číslo účtu🙂))

nikollette
4. nov 2009

Však, krásny je.
Vini, taká milionárka zase nie som 😀 😀 😀

krpito
4. nov 2009

niekto má asi veľa peniažkov 🙂 aj ja pošlem účet 😝

vinifera
4. nov 2009

Pekne sa postav do radu krpitko. 😉

krpito
4. nov 2009

vin, veď sa nepredbieham 😀

vinifera
4. nov 2009

Jááá len aby ťa to náhodou nenapadlo🙂)

Idem asi okúpať malého. Už nevie čo od dobroty.... To som zasa zvedavá kedy pôjde dnes spať.

Zuzkáá pošli mamu - uspávačku hadov. Si viete predstaviť ked drahý spal na zemi a o jednej vnoci sa prevaľoval na druhý bok a otvoril oči lebo sme svietili a okolo neho plazil krpec? Zamrmlal niečo v tom zmysle, že nie je normálny a spal ďalej... No ale uvažujem, že kto je tu normálny. Pes spal na posteli. Ja som visela na nete. Decko plazilo krížom krážom po spálni a drahý spal na zemi na koberci. 😝

krpito
4. nov 2009

vin, super kombinácia 🙂 inak drahý vie prečo má kilá navyše, keď spí na zemi, aspoň ho nič netlačí 😉

nikollette
4. nov 2009

Vini 😀 😀 😀 😀 zasmiala som sa... rodinka úžasných 😉 🙂 😀

Baby, čo, kam sa chcete predbiehať, ja nič nerozdávam 😀 😀 😀 😀
čo zo mna robíte ivanu trampovú 😀 😀 😀

Malý zaspal akurát...
Už som ukazovala môjmu ten prsten. Tiež sa mu páčil. len či ho budem nosiť. Ja som maniak na striebro.
Už mi tolko vecí strieborných pokúpil, a niektoré stoja v skrini, alebo som rozdala rodine. Potom mi to vyčíta.
Že vždy si nehám nakúpiť kopec striebra, a potom to rozdám, a chcem pre seba nové 😅

Vini, aj u nás spí naša v posteli. aj teraz pozerám na postel, malý otočený na bok, zakrytý spí, a pri jeho chrbte naša čivava 😀 tiež spí 😀

nikollette
4. nov 2009

Priatel varí, kuracie prsíčka, smotana, cesnak, bylinky, a k tomu pyré.
Mňam, už som hladná.... 😵

nikollette
4. nov 2009

Dojedené, a zase tu už nik nie je ☹

Dnes ide na JOJke horor, Pach krvi 2, budem pozerať, celkom dobrá bola jednotka, tak som zvedavá na pokračovanie 🙂

krpito
4. nov 2009

nikoll, som čakala kým sa naješ 🙂 Horor ja nemusím ☹ idem uložiť a uvidím aká bude situácia 😉

vinifera
4. nov 2009

Malého som okúpala. Dala mu papať. A vyslala ho s drahým von v aute. Idem žehliť....

krpito
4. nov 2009

donesiem Ti, či prídeš so žehličkou 😀

nikollette
4. nov 2009

Krpi, čo sa bojíš potom 😀 😀 😀
ja milujem horory, strašne,, už som videla asi všetky...
ked pozeráme s mojím, on sa tak laká, a ja sa na nom vždy smejem 😀 😀 😀

vinifera
4. nov 2009

Krpitko. Mám tu takú kopu, že si vystačím aj so svojím 😀 😀 Ale sa mi moc do toho nechce. Ma bolí bobrica. Antibiotika ešte neučinkujú...

krpito
4. nov 2009

tak dneska bude pôst, preto si poslala drahého na okružnú cestu ? 😝

vinifera
4. nov 2009

Aj včera bol na okružnej ceste. 😖 Aj vaječníky ma bolia ☹

zuzka1.
4. nov 2009

jaaaj boli ma bobrica je dobre, umrem z teba vini 😀 😀 😀 😀 😀

ja som nacistila cenaku pre cleu dedinu, zajtra od rana maju vsetci volno, dojde moja mamka a robime klobasky, mnaaam. varili sme gulas, nachystali na rano, maly sa hral krasne v dielni zo srobovackou. vsetko ovlada z tatikovym naradim 😀

bejbypd
4. nov 2009

Dobrý večer sa praje dámy...už som obehala všetky možné témy,trošku som sa vynervačila v téme o superstar,nasmiala v gramatickom okienku a povedala som si že aj sem behnem kuknúť...teda ja čítam celý deň,ale ja som len taký šmirák 😀 rozhodla som sa pekne písať aj čiarky aj bodky aby ma krpi nevymákla 😀 😀 😀 bože vini ja Ťa obdivujem,ty toho tolko stíhaš že hotovo 😎 ja som tiež posledné dni velice šikovná domáca gazdinká,ale to len preto nech si konecne vyslužim aspoň nejaké to ťuťu-muťu 😀 ale johnyho deppa mám v robote akože velice pracuje,tak ja kukám modré z neba šak treba si aj poplakať,krpatá mi tu hučí za ušami,že chce vínko ja naozaj neviem po kom to to dieťa má...a nakoniec mojho príspevku chcem povedať že som naposledy písala aj s interpunkciou lebo mi to trvalo hodinu 😀

zuzka1.
4. nov 2009

bejby ty si expertka 😀 😀
preco si nervacila v teme o superstar???

bejbypd
4. nov 2009

no lebo mi urážajú Daru a ja ju mám rada,teda nie jej hudbu,ale celkovo mne je sympatická,tak som na to háklivá,ale už som si povedala že mi to za nervy nestojí 😎 ešte zošediviem a už ma ten moj chlap vobec nebude chcieť 😀 a čo potom stará,šedivá,bez chlapa a za toto všetko by som vďačila modrému koníku presnejšie téme o superstar,no mám toto ja za potreby? 😀 inak to dieťa moje stále nespí,vravím jej poď ideme hajať a ona mi na to:Maminka ja necem hajať,cem pivo 😀 pred chvíľou chcela víno,teraz pivo 😀 a vy čo robíte ženské,hádam nespíte?vini ty urcite nespíš,zuzka ty si prítomná,nikol určite zase len číta,mukky si urcite teraz len kávu chystá a krpi tu určite niekde šmíruje,krpi ukáž sa 😀

vinifera
4. nov 2009

No tak ja som musela odísť od žehlenia lebo mi drahý doviezol malého a šiel ešte môjho otca zaviezť na nočnú. A už ma tak bolí vaječník, že mi ide pravý bok urvať. Tak som malého dala do postieľka a ja som sa zakutrala pod paplon. Čumákujem na ordináciu z archívu. Kým malý nezačne vystrájať. Potom sa budeme cickovať🙂

krpito
4. nov 2009

bejbypd, nuž hájila som farby na gramatike 🙂

vini, nezávidím Ti, ja som tiež mala tieto problémy pred časom, bolelóóóó´ ☹ prajem Ti skoré uzdravenie 🙂

bejbypd
4. nov 2009

bože vini tak sa rýchlo lieč...no ja som počula krásne porekadlo:Jedného dňa pripláva aj moja loď,no pri mojom šťastí budem práve na letisku 😀

mukky
5. nov 2009

kukucky nespehujte ale nieco aj napiste 😀

vinifera
5. nov 2009

Nemohla som. Bola som si konečne vybaviť ten OP. Mimiňáka mama uspala. Tak drichme. Stihla som aj poštu aj si dať kávičku v bare🙂 Celkom som uťahaná. Len sa stavím, že keď ja zaleziem do postele tak sa malý zobudí 😝

mukky
5. nov 2009

tuk sup do postele rychlo,rychlo 😎