Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
6. nov 2009

savierko spi,pojdem aj ja o chvilu

dnes sme pozerali toto,dostala som sa opat do detstva 😵

https://www.youtube.com/watch?v=fRuw-6r0sJw

a toto,stale sa zlostil ked si vypinali hudbu tom a jerry a nesla mu a nemohol si podskakovat 😝 😀

https://www.youtube.com/watch?v=iodW47aoKm4
mukky
6. nov 2009

idem si trosku zobnut cokoladu barila,100 rokov som ju nemala 😎

vinifera
6. nov 2009

Vybúvaná 😀
Pošta:
Bola som na pošte. Dávala som na priehradke poštárke šek na zaplatenie aj s peniazmi, žltý lístok že chcem balíček a nakoľko bude nový OP až na budúci týžden tak aj potvrdenie o žiadosti na nový OP. Kým to poštárka vybavovala tak som si vypisovala poštovú sprievodku na baíček čo som chcela poslať. A vtom jedna chytrá babka čo pôvodne stála predo mnou a už bola vybavená si ešte zmyslela, že ona chce hned další lós (nejaké zlaté prasiatko). Na priehradke som vtedy mala ešte peniaze, doklady, zloženky o zaplatení.... atď. Teda okrem toho, že som tam stála!!! Babka ma odtláčala. A ruky mi odtískala od mojich penazí a dokladov lebo ona hned potrebovala ten lós. Ako babka nebabka som sa na nu slušne osopila, že či nemôže chvíľu počkam kým sa vybavím ja a potom sa môže on. Aj pán čo stál za mnou v rade skonštatoval, že kam sa tak hrabe. Źe ona ešte nevedela, že sa ešte vybavujem!!! To som ako priesvitná, že ma pred tým okienkom nevidela a ruky mi dávala preč?

Cestovatelka andrea. Ja som sa zuzky vyslovene pýtala, či katka nechodí kvôli konfliktu so suem. Ja to tu mám všetko poctivo odčítané a pamatám si to. Nechcela som to s Katkou rozoberať. Je mi divné, že kvôli jednému človeku prestane chodiť na stránku, kde si inak myslím má čo povedať s veľa inými žeanami... Mi to príde také sebaobmedzovanie kvôli jednej osobe...

Miminák už sa ozýva z postieľky - už je asi hladný. Tak ideme obedovať.

nikollette
6. nov 2009

Dobré ránko...

my sme len teraz pred 10minutkami vstali 😕
dobre sme si pospali, a mne sa ešte málilo 😀

Som vás dočítala, lebo som videla že Andy, sem znova zavítala 🙂

Tiež si pamätám ten konflikt, a podľa mňa to nebol dôvod, prestať prispievať.
Ale je to každého osobná vec to je jasné. Ak Katka (Roka) nemá chuť prispievať, je to jej rozhodnutie.
Aj keď je to škoda ☹

nikollette
6. nov 2009

Baby, kde ste zase, ke´d som tu ja...
vždy tu vtedy je mŕtvo 😢

cestovatelkaandrea
6. nov 2009

Niki s tou Katkou to nebolo len kvoli suem 😉

nikollette
6. nov 2009

Aha, nevedela som 😒
lebo prestala prispievať následne, po tom konflikte...

Idem papať, hladná som...

vinifera
6. nov 2009

Môj malý sa snaží akurát demontovať babke vysávač🙂 Koľko radosti z jednej rúry od vysávača🙂)

Pekne sme obedovali. Ja som si dala kávičku. Teda len 3v1 lebo keby som si normálnu dávala tak moje dieťa chodí spať tak okolo tretej ráno. 😝

mukky
6. nov 2009

moj spal 2,5 hodky,takze malo 😀 a ja som vobec nevedela spat a ani nespala, len som sa pretacala,hore,dole,mohla som radsej inak stravit ten cas,napr varenim alebo erdzanim na koniku 🤐 😀

idem ja varit,aj by som vzala maleho do kuchyne ale idem krajat cibulu a cesnak a ked bude stipat cibula ako minule..hmm,musim ho dat do postielky ci stolicky
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb,bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

nikollette
6. nov 2009

Ten môj už je iný šinter. Už ani nepotrebuje niečo o čo sa vytiahne a postaví, stačí mu aj obyčajná rovná stena 😕 a už stojí....

Akurát sa zobudil, ja som vyliezla z vane...
najradšej by som išla zase spať 😅

nikollette
6. nov 2009

No malý mi akurát pred 5 minutami zaspal, prídem sem, a tu stále nikto ☹

vinifera
6. nov 2009

Niki snažím sa upratovať. Ale malý je akčný. Tak je to velice náročné 😖

nikollette
6. nov 2009

A čo stvára malý???

vinifera
6. nov 2009

Zaspal. Neuveriteľné.... 🙂
Idem vyložiť dve várky z práčky na povalu. Niečo zjesť. Čo to poplatiť cez IB. Potrebujem tlačiaren na peniaze. Nemá niekto na predaj? Môže byť aj používaná - nevadí 😀

krpito
6. nov 2009

vinifera, keď vytlačíš pre seba, posuň ďalej, mne nevadí že je používaná 🙂 aspoň bude zabehnutá 😀

vinifera
6. nov 2009

Už je hore 😠 😠

krpito
6. nov 2009

fúha 15 min. neuveriteľné ... 🙂

nikollette
6. nov 2009

Vini, som sa zasmiala, už spí, už je hore 😅 😅 😅

ja akurát pozerám LV kabelky, krááásne do kelu...
ked dojde priatel hned mu ukazem... 🙂
vsak čo vianoce sa blížia, a aj narodky mám v decembri 😀 😀 😀

nikollette
6. nov 2009

Hej a tú tlačiaren potom aj ja odkupim 😀 😀 😀

mukky
6. nov 2009

ahojte,maly sa pekne hraje tak som odbehla,to v prispevku predchadzajucom vam poslal on odkaz a ak ho niekto vylusti je frajer 😀
niki ani nespominaj kabelky 🙄 moja vasen 😀 ,toto leto som si kupila 3 a uz sa mi jedna paci krasna,som aj mojmu naznacila a este jedna,mam hodit link?? 😀

nikollette
6. nov 2009

Mukky hod aj ty link...mne sa páči táto 😉

http://www.paradneveci.sk/louis-vuitton-3.html

krpito
6. nov 2009

nikoll, už viem načo Ti je tlačiareň 🙂

nikollette
6. nov 2009

Krpitko 😅 😅 😅

krpito
6. nov 2009

mukky, sviečková vynikajúca 🙂 len som to robila s knedlíkom, nie s cestovinou, dokonca aj ocinovi chutila, alebo že by bol hladný ? 😀

mukky
6. nov 2009

napriklad tato,

http://edhardyshop.com/categories/edhardy-women...

http://edhardyshop.com/categories/edhardy-women...

a dalsie 😀 neviem ich teraz momentalne najst lebo maly uz beha
o 2 tyzdne ideme do Madarska a tam je ten obchodik 😵

mukky
6. nov 2009

v chorvatsku mi manzel teraz kupil edhardy cervenu 😵 ale len napo;do;beni+n napodobeniny mali pri plazi

mukky
6. nov 2009

to mi tam maly tukol do slova 😀

mukky
6. nov 2009

milujem tuto znacku a nosil ju aj moj michael jackson 😔
su take krasne to vecicky a farebne,len ta smrtka tam,no 😀

mukky
6. nov 2009

nikol pekna kebelka .lebo vela z tejto znacky kabeliek su otrasne,hlavne tie hnede niektore 😝

mukky
6. nov 2009

mm uz prisiel z prace,venuje sa krpcekovi
kde ste? 😕

krpito aj ja by som ju jedla s knedlikom 😀 a dala si smotanu ci jogurt?a maly jedol,ci to pre dospelakov si varila? 😀