Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
9. nov 2009

Ja mám rada light blue, lebo je svieža, citrónová...
ja nemôžem sladké vône... len citrusové...
malý sa zobudil....

krpito
9. nov 2009

zajtra to obehám a ak zoženiem, dám vedieť 🙂 dnes som zbitá ako pes, asi uložím, pozriem kto vypadne v SS a zalomím 😝

smailinka
9. nov 2009

ahojte babulky...som sa dlho neozyvala, mala som toho vela...dneska som stihla upratat, dat oprat, ozehlit, povysavat...aspon mame poriadok ako sa patri 🙂 aj ked ja som utahana...maly bol inak super, az na tie noci....v pohodicke zaspava o pol 1...ale dneska si to strihol az do 1poobede spat...tak som spala s nim..uz nevladzem..on sa v noci da na brusko a pisti a pisti....ako ho to bavi 🙂 🙂

mukky, ty si odbornik...chcem malemu cez vikend uvarit domacu stravu a najradsej by som spravila viac a dala si to do chladnicky alebo do mraznicky, len neviem kolko mi to tam vydrzi...v sklenenom pohariku...nevies poradit??? 😔 😔

mukky
9. nov 2009

ahojte,,idem vas docitat,,nedavno som dosla od mamy,boli sme tam cely den,drobcek okupkany s novymi hrackami 😀 ,uz spinka

mukky
9. nov 2009

dnes som bola teda v parfumerii Fann,nikolette ale na tu tvoju vonavku nemali tester ☹ ,ale nasla som si dve bozske vone ,teda aspon mne sa velmi pacili,ved mozno poznate..

http://www.eshop.fann.sk/kategoria/damske-vone/...
a
http://www.eshop.fann.sk/kategoria/damske-vone/...

nevedela som sa rozhodnut,a zdali sa mi podobne,este teraz"onuchavam" papieriky 😀 a stretla som kamosku,tak sme sa zakecali a nekupila som si nic,lebo ma uz potom mm suril,tak mi treba ked vela kecam,nemam nic 😀 a kedze mam teraz este par flasticiek mojich dookola oblubenych,sa uskromnim a necham to tak.ASI 😀

krpito
9. nov 2009

mukky, tak versace nemá chybu, ja som domíňala teraz, určite neoľutuješ 🙂 krásna zelená farba, úžasná vôňa 🙂 kúp 😉

mukky
9. nov 2009

krpito aj mne sa velmi pacila,ale aj ta druha..ale teraz som zahliadla tusim ty si pisala o tej moschino nejake negativum 😕 😀 ,pani predavacka mi musela napisat na papierik ich nazvy lebo by som zabudla tak preto som macher 😀 som vam chcela napisat ktore som si vybrala 😎

krpito
9. nov 2009

mukky ja moschino nie, tú značku som nikdy nemala, neviem či nie vinifera 🙂 ja BVLGARI, VERSAGE, DIOR, KENZO, LACOSTE 🙂

smailinka
9. nov 2009

baby, ja nechcem rusit vasu vonavu debatu, ale poradi mi niekto s tymi poharikmi??? vdaka 😀 😀 😀

mukky
9. nov 2009

smailinka ahoj,
domacu stravu pre maleho maj v chladnicke na 2 dni,ak chces jedlo zamrazit,odporuca sa do 6 mesiacov,ale ja by som to asi nechala zamrazene kratsie
nezamrazuj zemiaky,mliecne nejake polievky,privarky,ani smotanove

podla najnovsich vyskumov by v chladnicke sa nemala uskladnovat ani ryza ,koli bakteriam a podla mna potom asi ani v mraznicke nie,este toto musim postudovat a aj o tej ryzi presne
do sklenneho poharika to chces dat zamrazit?Do plastovych nadobiek zamrazuj
a odbornik nie som 😀

smailinka
9. nov 2009

mukky, vies ako som to myslela🙂)) no myslela som tak, ze spravim nejaku polievku, dam do chladnicky, aby mal na druhy den a do mraznicky skor nejake masko a k tomu mu dam este zeleninove vyzivky, co mi ostali...a zmrazit myslim skor do tyzdna, nie na tak dlho...
a preco nie zemiaky????to som nepocula 😔 inak, jasne, ze do mraznicky plastove...sklenene do chladnicky.... 😅

mukky
9. nov 2009

varene jedlo co mu urobis kludne na dva dni mu mozes aj nechat v chladnicke a podavat 2 dni
vsetko si mozes zamrazit,okrem tych veci co som ti uviedla hore a nechapeme sa asi ale nechapem tie vyzivky k tomu
ked uvaris domace tak zamraz len domace nie spolu s vyzivkami to miesat ci ako si to myslela?
aj zemiaky ked ti zmrznu su sladke,preto sa nemrazia,a aj sa ti rozsypu ked ich rozmraziś
ked sa predavaju hranolky to je ine,oni ich pred tym predsmazia

mukky
9. nov 2009

ja zamrazujem len minimalne,ked fakt neodhadnem a urobim napr vela polievky mu,ine som tusim ani nezamrazovala,varim kazde 2 dni

mukky
9. nov 2009

ale mam zamrazenu zeleninu pre drobceka,mrkvu,petrzlen,brokolicu a podobne..mama mi dala vela a bola bio tak by bolo skoda ju nechat zhnit

mukky
9. nov 2009

uz spite?

vinifera
9. nov 2009

Som tu 😀
Kamoška akurát odišla. Tak som dočítala. Miminák zas vystrája a tatiko chce notebook. Tak sa musím aj rozlúčiť.
Inak jeden môj bývalý mal od Lacoste niečo. Fenomenálne to bolo🙂)) Len chlap bol nafigu.-)

vinifera
10. nov 2009

Som tu zas 😀 Táto noc už bola lepšia. Ideme sa naranajkovať. Snáď zahájiť doobednajší spánok a potom treba ísť do banky atď. Mamuše a čo máte na pláne?

mukky
10. nov 2009

ahojte,
vini,takze si si trosku v noci aj oddychla?nam maly dlho zaspaval len v kociari,po ulozeni do postielky plakaval,ale necely tyzden som ho aj nechavala ale len minimum poplakat,stale som sa vratila a polozila ho,alebo pohladkala a utisila..aj zo 5 krat som sa vratila,pripadne som mu pustila potichucku rozpravocklu na cd,par krat..
zo zaciatku som nechavala len malinku lampicku zapnutu a postupne vypinala a bol v tme a zasvietila na chodbe a nechala trosku pootvorene dvere,/takto som to robila od narodenia/
ukladala som ho od narodenia na noc do postielky,a cez den na postel,aby vedel ze postielka je na nocny spanok,a aj to vedel a niekedy to daval patricne na javo,placom 😀
je dolezite aby aspon 20 minut pred spanim bolo uz ticho,ziadne vzruchy,vyvetrana izba,klud..a nesalit sa a nehrat s dietatom
to nie je navod ,len taka mala rada,proste toto robit vecer rovnako,i ked trosku poplace...ale nie dlho,pol minuty..vratit sa k nemu,pohladkat...a dookola 😀 ale toto vsetko iste vies,..
vi ni a skusila byy som vynechat tie nocne vylety 😀 autom

mukky
10. nov 2009

maly vstal o 6.45,papali sme mliecko,na desiatu pre maleho bude chlebik s maslom,paprika,paradajka a musi ist spinkat pred 10 hod,lebo ideme pred 14 .hod na ockovanie tak nech je vyspaty
potom sa pojdeme flakat opat,ale prsi uz od rana intenzivne,tak neviem ako to bude s prechadzkou
mm spi,je na srot 😝 😒
pijem kavicku,maly beha po obyvacke,tak jednym ockom tu a druhym tu 😀

baby surne,co je continue na pc a co cancel?v pravom dolnom rohu to mam a nejde to prec a nechcem na to kliknut nespravne..sa ma to nieco pyta anglicky 😝

vinifera
10. nov 2009

continue je pokračovať v niečom - netuším čo máš rozrobené.🙂
cancel je škrtnúť - nejakú operáciu
Asi sa ťa pýta, či má v nejakom procese pokračovať alebo ho zastaviť. Skús napísať všetko

vinifera
10. nov 2009

A večerné výlety ani bohovi nezruším - doobeda spí hodinu a pol poobede pol hodinu. Takže dokopy 2 hodky od 8 ej rána do 11 večera. Ja som KO. Takto si pospí aspon v aute. To spí akože navyše. napr. od 8 mej do 11. Prídu domov. Dáme cicek a do hodky je KO. Inak by bol ten čas od 8 do 11 hore.

vinifera
10. nov 2009

Takto po lopate. Ten čas v aute spí ako keby navyše. Nijak to neukracuje jeho nočný spánok. Teda pokiaľ to nie je v aute nad 4 hodiny. Ale stíhajú to do TN za 3 takže pohoda🙂

mukky
10. nov 2009

vi i pise ze would you like hp update to check for software and driver updates now?
mala som len nemicinu 😝
nechce to restartovat?ci obnovit ci co?

mukky
10. nov 2009

maly spinka,idem popratat,som nervozna vzdy ked mame ist k lekarovi s malym,a isto bude plakat ☹ to je iny plac ako ked sa zlosti,to tak neberiem ,ale tento ked ho budu pichat mi drasa srdce..

mukky
10. nov 2009

napisalo este nieco ze o 60 minut,ale uz to tu neni 😝

vinifera
10. nov 2009

či chceš updatovať softvér a riadiaci program na hp.... akože, či chceš novšiu verziu softu od HP. To ti ponúkajú ak si pripojená na net. Ak už je novšia verzia nejakého softvéru tak ti o tom takýmto spôsobom dajú vedieť. Keby si nebola pripojená na net tak ti o tom nemajú ako dať vedieť. No neviem to jednoduchšie vysvetliť. 😝 Možno niekto iný...

smailinka
10. nov 2009

mukky, nie spolu zmrazit, ale ostali mi cisto zeleninkove vyzivky, ktore uz teraz nechce same, tak mu uvarim masko a dam mu k nemu vyzivu..nebudem to vyhadzovat....

inak, potrebujem este jednu radu, maly pravidelne zaspavaa o polnoci/vini o tom nieco vies 🙂 / ale neviem, ci problem nie je v tom, ze vstavame okolo obeda....myslite, ze keby ho zacnem budit okolo 8, tak by skor zaspal???aj ked sa bojim, lebo vininmu Tomaskovi je asi jedno kedy vstane.... 😖 😖

nikollette
10. nov 2009

Dpbré ránko...
Vstali sme, napapali sa...

Smailinka aj vy vstávate okolo obeda??? Ako my 😅
Náš tiež včera zaspal okolo pol noci. 😒

Mukky, už máš kúpeného mikuláša pre drobčeka? Daj nejaký tip, ty taká zbehlá nakupovačka 😀

smailinka
10. nov 2009

ze dobre ranko a ja som nechcela provokovat 🙂 maly uz vdakabohu spi...
ano, aj my tak vstavame, lenze zaspavame o tej polnoci, tak to beriem ako utechu...zato, v noci sa uz vobec nekojime, len okolo 7 a dakedy az o 9.... 😒

nikollette
10. nov 2009

A kedy ti naposledy papá???