Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

dali4
13. feb 2010

mukky, no uvidíme. Predpokladám že nás dr. pošle na neurologiu. Snád to nebude nič vážne. Vieš mna zaráža to, že ona si tu hlavičku krásne pevne drží, otáča na obe strany, je taká pevná... ale na tom brušku, koniec...

mukky
13. feb 2010

dali neboj,to nie je nic vazne a sama sa pýtaj na neurologiu pokial ta tam neposle no neviem,aspon do navstevy lekara ju skus na to brusko nedavať..lebo ak sa jedna o hypotoniu,tak si nespravne mozog zapameta nespravne zdvihanie...
este nieco..

http://www.radost.sk/kniznica.php?action=fullte...

dali4
13. feb 2010

Ano to už som čítala... dakujem 🙂

dali4
13. feb 2010

No snad to bude ok... 24.2. ideme na kontrolu tak potom dám vediet ako sme dopadli 😉

dali4
13. feb 2010

A čo tvoj malý už je v poriadku ? 😕

mukky
13. feb 2010

všetko bude dobre,tak potom daj vedieť ak budeš chcieť ako ste dopadli

dali4
13. feb 2010

mukky 😵 dakujem za povzbudenie

mukky
13. feb 2010

nie je začo..

mukky
13. feb 2010

áno,vraj áno...ked sedel mal gulatý chrbatik trosku a teraz to ani neviem odsledovať lebo len lieta 😀 a ani si nepripustam zeby nieco nebolo uz v poriadku..uz nemusime chodiť na neurologiu,ale zistila som ze spoluziak zo zakladnej je neurolog tak sa k nemu mozno pojdeme dat este raz skontrolovať pre istotu,,
v lete sme sli koli malemu k moru,aby plaval a teraz tak isto pojdeme a na chatu sme koli nemu kupili velký bazén a ocividne to plavanie pomohlo 😵 ,lebo som uz vojtu nechcela cvičiť..

vinifera
14. feb 2010

Ahojte kočky!
Ďakujem za poprianie sústrasti (alebo ako sa to formuluje) 😕
Dali môj tiež do 3 mesiacov nechcel byť na brušku. Tiež nervačil a nechcel dvíhať hlavu. No a v 3 mesiacoch ako keby uťalo a hlavu zdvihol a potom sa mu to veľmi zapáčilo. A inak si hlavičku krásne držal už v 2 mes. Ale mukky ti už popísala čo a ako. Tak snáď to bude OK. Len toľko som chcela že nemôžeš tak zovšeobecnovať že niektoré deti nerobia toto a niektoré tamto.. Je iné keď niektoré preskočí fázu sedenia a najskôr sa postaví ako keď bábo nezdvihne hlavičku. Keď nezvidhne hlavičku nebude sa vedieť pretáčať a nedostane sa ďalej. Tak dúfam že budete vporiadku.
Inak som ženy nadmieru vyspatá. Malý je už od piatku u svokry. Síce som včera nemala auto a ked som šla doobeda kojiť tak som šlapala 35 min tam a 35 naspať. No ale aspon som sa vyvetrala. Aj môj pes ocenil prechádzku 😵

wandeirra
14. feb 2010

NIKTO NIKDE?

tak pekny zvysok viku prajem zienky 🙂

vinifera
14. feb 2010

Here I am. Som bola kojiť. Takže zasa hodinová prechádzka. 🙂 No ale neuškodí. Začína sa na mne podivuhodne usádzať tuk ☹ No a pes je taký happy že až. A čo vy kočeny?

wandeirra
14. feb 2010

ahoj Vini,
cerstvy vzuch nezaskodi 🙂
my bývame tiez pri pizzerke. teraz si priamo v knm?

vinifera
14. feb 2010

Nie - Radola.

nikollette
14. feb 2010

Cavte...
vidím, že ste čo to popísali... ešte som vás nedočítala..
inak pekného valntína 🙂

Mp vypulíroval celý dom, riady umyl, v každej izbe prach, podlahy umyl, všetko upratal, koberce prášil, kúpelnu vydrhol, atd, atd... varí, pečie... no snažil sa chlapec 😀
som dostala také velké srdce plyšové s nápisom (milujem ťa), krásnu ružu, vonavku, deodorant, velké rafaello, a súpravu spodného prádla 🙂 🙂 🙂

Chceli sme ísť dnes do Ba, no nakoniec sme nešli 😒
som sa zato aj fučala 🤐

Idem vás dočítať.....

nikollette
14. feb 2010

mukky, malý už vie sám papať lyžicou?

nikollette
14. feb 2010

asi nikto........

mukky
14. feb 2010

ahojky,bobačik ešte nespinká ,ideme ideme ešte len papať o chvilu..dnes mal trosku narušený režim,tak preto..potom nakuknem

mukky
14. feb 2010

my sme dnes boli u mojej babky na obed,celá najbližšia rodina,bola šťastná že sme tak pokope..tak mi je ťazko,aj večer mi volala že sa len chce dožiť leta,aby mohla so Savierom "sediť pod stromikami na lavočke"..moja zlatá babka..som jej povedala že sedieť bude ťažko pri nom ale behať za ním určite 😅 😝
len nemože,lamu sa jej velmi kosti,ledva chodí niekedy ☹ ☹

drobec zaspal len pred chvilou,som ho dnes ulozila 2 krát spať..o 9.30,čo on chodieva spinkať po 12 tej...ale zaspal po hodine 😝 na hodku a pol...som chcela sa zdržat na návsteve a potom ked sme prišli zaspal o 16.hod do 19-tej 😔 😕 /a ja s ním/ 😀
som taká vyspatá že až...nepridete ku mne na párty? 😀 😀 drobec sa hral kludne v postielke a ja som vsetko popratala,mám vela energie 😀 ..varili sme "spolu"kukuricnu kašu na noc...no podarený bol a kludný hlavne...mm je v práci..so až teraz nedavno prisla na to že dnes je valentína 😀

mukky
15. feb 2010

hmm 😕 🙄
všetky dospávate vášnivu noc plnu lásky a sexu??? 😀 😀 😀 😀 😀 c

ja mám kávičku urobenu,tak idem trosku popozerať čo je nové vo svete..

vinifera
15. feb 2010

Ahoj Mukky. No ja som v tom čase ked si dávala večerný príspevok žehlila. Krpec nie je ešte stále doma tak som sa činila. A idem teraz akurát nakojiť (zasa bez auta 😠 Potom skočím s kamoškou do mesta. A poobede chcem posťahovať podlahy - kým ešte malý nie je doma lebo on by aj odrazu leštil za mnou keby bol doma 😀

mukky
15. feb 2010

ja som riadne slepá 😀
mm spí po nočnej a som zasla teraz do kuchyne /bola som tam dnes asi 5 krát este aj malemu som tam teraz robila chlebík/ a až teraz pred chvilou som tam našla položené srdiecko čokoladové že pre milovanu osobu 😀 😀 😵 😅
máme dnes 😕14-te výročie 😕 😀 😀
som ho šla zobudiť a dať mu pusu či to je pre mna 😀 ,veľmi ma to potešilo 😵

vinifera
15. feb 2010

Akurát vyhlasujú v dedinskom rozhlase že bude mať dedko pohreb. Sa mi slzy tisnú do očí. No ništ musí sa fungovať ďalej. Idem kojiť. papa

mukky
15. feb 2010

vini pá ...

dali4
15. feb 2010

vinifera... ja som práve nevedela ako to je, preto som sa tu pýtala vieš ? Ináč moj malý sa najprv začal otáčat na bok a až potom si začal dvíhat hlavu. Prvýkrát si ju dvihol ked mal 4 mesiace a dva dni. A pritom na bruchu lúbil byt. Dr. hovorila že je v poriadku ale lenivý 😉 😅

dali4
15. feb 2010

vini... s tvojim dedkom mi je to lúto ☹ drž sa.

nikollette
15. feb 2010

Ahojte....

My sme sa napapali...

ma čaká náročný týžden... môžem chystať oslavu... nakupovať, organizovať... ale však to mňa celkom baví 🙂
Dnes ai spravím vyprážané šampióny, ked dojde mp domov.
Na to že bol včea valentín som bola k nemu dosť hnusná 😖
som sa fučala a celý den nebavila s ním zato že sme nešli do BA...
ale kedže sme vstali okolo 12tej a mp kým vypulíroval celý dom, bolo asi pol piatej, tak sa už ani neoplatilo.
Potom mi varil, piekol.. a dal darčeky... a ja jemu nič 😕 😔
musím dnes aspon navariť 😕 bo mám výčitky svedomia 😠

mukky
15. feb 2010

nikki,nikki..keby si mu s upratovaním pomohla,mohli ste mať hotovo už o 14-tej a ísť do BA../predpokladám ze si chcela ist na nákupy 😀 😀 /.sa mu čuduješ ze sa mu nechcelo??..
no výčitky by si mala teda mať..a riadne 😝 ...

my neviem ako dnes prezijeme den...chlapi spia,potom ide mm cvičiť a asi pojdeme kam?? 😀 zeby do NC?? 😀 😝 navarené máme tak čo.. 😀

nikollette
15. feb 2010

Veru, veru na nákupy sa mi chcelo. Ale len tak, maličkosti, či pokukať... pohrať sa s malým v hracom centre, presjť sa a tak... no hej, chápem že sa mu nechcelo...
skúsim to dnes napraviť 😝

nikollette
15. feb 2010

No malý zaspal, tu niet nikoho.
Idem robiť tie šamipony so zemiakmi, a šalátikom. Urobila som aj smotanovu tortu a vyzdobila do srdiečka 🙂
tak zatím pa