Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
16. feb 2010

CAvte baby...
este som nedočítala poriadne len som zahliadla príspevok janky 😕 😕 😕 😕

a konečne sa tu objavila Zuzka 🙂

A wolfka, som sa zasmiala 😀 😀 😀
Idem vás dočítať 🙂

nikollette
16. feb 2010

Wolfka gratulujem 🙂

Baby, načo dopredu s príkrmamy? Aj kašičky... načo... aspon tie 4mesiace vydržte, kam sa ponáhlate?
Ja to nechápem 😔

Zuzi, super, šikovného chlapčeka máš 🙂

Lenka, čo sa čuduješ? Stará generácia, však oni nás tak vychovávali, tak prečo nie 😝 🙄

mukky
16. feb 2010

mne malý spí a ja som vyspatá,bobik dnes vstal o 8.hod 😵 tak ani si nejdem lahnuť a neviem čo s časom 😀
mm siel lyžovať,pomaličky papám obedík a speva mi Stašák v tv 😀 😝
som sa vysypala na ruke 😝 bud zo slnečnice,alebo z tatiany z orieška alebo čokolady? 😕 🙄 slecnicu som si kupila hadam po 10 rokoch ze poluskam vecer ked príde hlad 😀

asi idem do sprchy a nalíčiť sa nech som hotová ked príde mm,pojdeme ku svokrovcom,svokor uz dosiel z nemocnice,ale mám z toho stretka stiahnuty žaludok

nikollette
16. feb 2010

Ahoj...
prečo stiahnutý žaludok?

mukky
16. feb 2010

nikki ved som pisala ze svokrovi zistili rakovinu pred 2 týzdnami a behom mesiaca ho 2 krát operovali no a bol 2 týzdne v nemocnici a ja som ho od ochorenia nevidele len som s nim telefonovala..
chápeš,neviem aka tam bude situacia,a pýtať sa ako sa máte asi nebude vhodne a podobne..

nikollette
16. feb 2010

áno to viem že si písala.. len mi to vyfrčalo z hlavy ☹
no to je také blbé, uvidíš aká tam bude situácia... snád to bude ok...

mukky
16. feb 2010

dufam že ano....je mi tažko nejak uz teraz premaham plac a hlavne aj koli tej ved vieš a jej blbej otazke na teba...som nejaka precitlivela dnes ..ale aj je mi krásne,mm mi vyznal lasku a drobec je zdravý tak co si viac mozem priať? 😅

mukky
16. feb 2010

letím do sprchy,som sa zdrzala a maly už neviem ci sa nebudí 😕 ,vecer zájdem na kus reči 😀

nikollette
16. feb 2010

Mukky, ale čo si načo smútiš... ja to takj neberem... v živote sa s takými nestretnem, nech si píšu a závidia... 😀

petulka28
16. feb 2010

ahojte...az teraz som nasla tuto temu a snazim sa precitat od zaciatku az po koniec, no tolko casu mi moj drobcek nedozici 😀 malinka ma 4 mesiace a tiez sa tabuliek nedrzime...je sice plne kojena, ale od narodenia bola na mne takmer v kuse prisata, tak sme obcas mliecko vymenili za cajik...pije ho od 2.tyzdna a je spokojna aj ona aj ja...ved to sa nedalo, kazdu pol hodinu kojit...

vinifera
16. feb 2010

Petkulka vítam ťa. A hlavne si uprav pas lebo tam máš že máš jedno dieťa a ešte si aj v 60tt🙂)

nikollette
16. feb 2010

Petulka tak vitaj... 🙂

Vini, už máte po pohrebe? 😔

petulka28
16. feb 2010

dakujem 😀 uz upravujem

bejbypd
16. feb 2010

nikolo nemam slov k tej teme uz som napisala a ta rimmel ja ju uz nemozem ani citat nic ine nevie len byt mudra a no skoda reci kto ju v nejakych temach cital tak vie...no nasrata som aj za teba ani pisat nemozem...

bejbypd
16. feb 2010

ze nikolo to malo byt nikol 😀

adal
16. feb 2010

ahoj bejby ? ako sa Deppko ?

adal
16. feb 2010

bože som chcela napísať že ako sa má Deppko 🙂

bejbypd
16. feb 2010

ahoj moja som ti gratulovala k babenku juj ci sa tesim s tebou🙂 😵 depko ma depkuje ale zase ma brucounske obdobie tak ma hneva kade chodi ale dnes som si posedela dve hodky u kadernika tak som prisla s dobrou naladou a hned som si ju pokazila v tej hlupej teme...a vy sa mate ako?babenka posluchaju?

vinifera
16. feb 2010

No aká téma - dajte nech sa vytočím. Inak rimmel sa fakt robí chytrá... Ale tak ja som po nej hodila argument a bolo ticho. Mi prišlo že je prístupná rozumným argumentom...
Pohreb za nami. Aj kar. Už som bola aj chalanov z DPD dotankovať - naftu. Aj pre piranu u svokra. A idem mi hlavu roztrhnúť. A ešte mi treba obliečky pobaliť na poštu.

bejbypd
16. feb 2010

vini to sa vynervujes tema mania na nakupovanie nikina tema ale mas co citat...a som rada ze uz to mas za sebou ten pohreb...

vinifera
16. feb 2010

No čo to som prebehla. A nemám k tomu čo napísať. Nepatrím medzi maniačky a ani nechodím vyrýpavať do iných tém. Ale bolo tam kopec kočiek na jendom mieste ktoré poznám u viacerých iných tém 🙂

vinifera
17. feb 2010

No teda baby -mukky aj niki. V téme o nakupovaní príspevky aj po polnoci aj ráno a tu nič 🙄

lenka_66
17. feb 2010

vini , strasne sa mi paci ze ,, pirana" 😵

vinifera
17. feb 2010

Lenka keď sa zahryzne tými 7 mimi zubmi do bradavky alebo dvorca tak by som ho aj kadejako inak nazvala 😵 😀

Inak ma od včera strááášne bolí hlava 😔

nikollette
17. feb 2010

Tak ahojte...
som aj tu... 🙂

drobček spinká... nie je zvyknutý vstávať okolo 7mej 😕 tak dospáva 😀

nikollette
17. feb 2010

Inak mukky, bejby, smaili, dakujem za obhajobu v téme mánia 🙂 🙂 🙂

lenka_66
17. feb 2010

vini , to veriim 😀 😀 😀

niki zacala som citat maniu , no mam dost z par ludi

nikollette
17. feb 2010

Tie začiatky ani nečítaj...
si prečítaj posledných 10strán 😝

mukky
17. feb 2010

ahojky..dnes nejak nestíham,až teraz som zapla notebook pred chvílkou.. 😀 😕

manžel ma nechal pospať 😅 ,potom sme pratali spolu ,kecali a šalili sa s malým,teraz varím pre nás aj pre drobca,on šiel do obchodu kupiť kyslu kapustu..
poobede ideme na prechazdku do mesta a idem kupiť malemu tanierik macka pooh 😔 😔 😀 😔
nenormalne sa mu páči macko...na celý obchod len jéééj,jéééj,jééééj ...strasne je zlatý 😀 no a pohárik uz má a tanierik nie.. 😀 ale to nie je hracka ale na kazdodenné používanie 😀

no mm uý dosiel,potom nakuknem..
vini nikto tu vecer nebol,preto som nič nenapisala....ak si tu nahodou vecer tak krič na mna hlasno 😀
ja som sa dlho na MK nezdrzala...

vinifera
17. feb 2010

Ženy mna z toho malého už šaliem. Dopapa obed zoberiete mu misku vreskyyyy, náhodu vleze psovi do granul tak mu ich zoberiem vreskyyy, dam mu cicek a ked dopije zoberiem mu ho vreskyyyy, dopapa presnidávku zoberiem mu flasku vreskyyy. Ako papá fakt dosť. Ale hoc čo bolo na jedenie a zoberie sa mu to prázdne pochopiteľne tak vressskyyyy. Furt ho mám vo výstrihu čo chce cicky.