Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
16. mar 2010

uz si to nasla kde to urobil 😝 😕 ?

bejbypd
16. mar 2010

Vini je aka gazdinaaa 😉 mukky co tu samotarcis? 😀 cely den sa pomaly ani neukazes...

mukky
16. mar 2010

no takze ja som dnes stvrdla takmer 3 hodky na ocnom a som nezodpovedna 😝 ked tak pocitam tak uz pred rokom sa mi rozbili okuliare som bez nich 😝 a som vela v noci na pc som si bola ista ze sa mi zhorsil zrak ale nie,tak som rada..mám vela rokov stale rovnake dioptrie,ani sa mi nelepsia ani sa nezhorsuju

no ale som jej spomenula ze uz asi 5 rokov mam v pravom oku zablesky a ze ani minuly ociar nic nenasiel no ale som povedalla ze mam stitnu zlazu tak ze to mam riesit ze mi asi tlaci na oko ☹ mam v popredi varj bulvu 😔
dufam ze sa to nebude horšiť 😢

mukky
16. mar 2010

bejby 😀
rano ocne a potom som volala mm ze sa pockame von,prejdeme sa s drobcom a na nakup peciva a maska zajdeme pešo 😕 😀 nezvyk ani tasku som nemala 😀
a potom so konecne veeeela spinkala 😀 v noci som nemohla spat 😝

juj este musim masko naporcovat a pomrazit..

bejbypd
16. mar 2010

no mukky to neni bohvieco ale hadam sa ti to naozaj nezhorsi a zostane to aspon tak ako to je teraz 😉 to zase ja som bystrozraka mna len oblicky nechcu posluchat alebo lepsie povedane casom ma nebudu chciet posluchat 😝 😔 no ale teraz na to nemyslim...a s kym bol maly ci s tatinkom?

mukky
16. mar 2010

a ty co si dnes robila celý den?presný rezim poprosim 😀

bejby napis mi ak chces co ti dnes napr jedla mala a ako casto jej davas papat a kolko 😀

bejbypd
16. mar 2010

mukky ty si ina nocna sova 😀 ja som dnes navarila spenatu aj na zajtra aj do mraznicky som dala aby bolo nabuduce ked nebudem niekedy stihat varit 😀 a depkovi zajtra spravim asi svieckovu on totiz spenat nelubi 😠 ze vela spinkala aj ja chcem lebo uz sa ti pomaly zacinam podobat vcera som do tristvrte na dve v noci pozerala particku som styri diely nevidela tak som dobiehala ale som isla vyrehotana buvat 😀

mukky
16. mar 2010

mm ma rano budil pre 6 a malý sa zobudil a uz nezaspal..boli spolu aale 2 krát som volala co robia 😀 ja od maleho vobec nechodim a ani som mu nechabala ked ma zbadal..len sa usmial v kociariku a koniec 🙄 🙄 😀
ale ze ma bol pozriet ci nie som v spalni 😀

bejbypd
16. mar 2010

no rano prosim pekne sme vstali 8:05,prezliekli sme sa,pustili mickeyho klubik a dala som jej vlocky s mlieckom...potom okolo desiatej papala banan s jablckom a o dvanastej cestovinky s maskom sme boli u mojho otca na obede...o jednej sla buvat o stvrtej vstavala tak som jej dala zemiacky a spenatik,okolo siestej mala kusok zemlicky so sunkou a osmej pred spanim jogurt z roztekom 😀 a teraz spokojne drichmosi 😀 a ja som dnes jedla pomenej ako Miska,zacvicila som si kym ona pobede spala,doobeda sme boli u mojho otca no a inak nic a este dnes som tuzobne ocakavala ze pride jar aqko ocakavam kazdy den a co z toho?Hovno 😀 s prepacenim 😀

mukky
16. mar 2010

ja som zalahla o 2.15 a to mi bolo skoro 😀 no a som nevedela zaspat tak som asi po 3 zaspala 😝
a vsetci sme sli spat pred 12 a malý vstal po 14 tej a ja som spala takmer este do 17 😝 😝 ma mm nechal aj strudlu orechovu urobil ale ja som nic nepocula vobec 😀 som upadla do komy...ale uz som to potrebovala..

ja som mala opat komunisticky vecer a pozerala casti zena za pultom 😀 aj dnes este budem a 2 diely bez servitky a opat rano skoro vstavam 😝
som hrozna

bejbypd
16. mar 2010

viem si predstavit ze ako ta bol kuknut ze ci tam nie si asi mu nieco nesedelo 😀 nasa miska je zvyknuta teda bezo mna nieze by som bola taka krkavcia mama ale ona od narodenia ja som este chodila do skoly,maturovala som ked mala miska osem mesiacov,teraz cez leto som uz aj pracovala to mala rok aj tristvrte,a sem tam cez vikend bud v piatok si ju beru bud svokrovci alebo moja krstna za sebou na dedinu tam to zboznuje a to si ani nespomenie ze existujeme...ale neviem si prestavit byt bez nej dva dni 😅 den este pohoda lebo vzdy ked si ju zoberu na druhy den my ideme po nu...

bejbypd
16. mar 2010

preco rano skoro vstavas?kde vy beriete tych chlapov co takto porobia ja som rada ked si moj depko sam oblecie trenky 😀 nie este aby strudlu urobil to by som mala pocit ze sa mi to urcite sniva 😀

mukky
16. mar 2010

tak pekne ti papa 😀 😀 😀 chutí jej 😀 😵 😵
daj nejake nove fotky uz konecne...ci si uz dala? 😕

a mala sa uz sama ti hraje bez dozoru?ked sa hra co robievas?aj si vies oddýchnut..ci pratas stale a variš 😀

bejbypd
16. mar 2010

no chuti ale zase nezje nejake ze porcie velke ale myslim ze take akurat na malom tanieriku nabrate 😉 a savierko ako a kolko papava?nech viem porovnat 😀 nemam ziadne nove pred tyzdnom ci kedy som davala ale slubujem ze pofotim a potom to sem teda dam 😀 mala sa vie zahrat sama velmi pekne ale ma dni kedy ma vyzaduje pri sebe ked sa hra...ale napriklad puzzle stavia len sama...ked sa hra alebo pozera rozpravku tak teda vacsinou varim,umyvam riady velakrat aj zehlim..ona si zoberie svoju zehlicku a zehli akoze kapesnicky 😀

mukky
16. mar 2010

ze trenky ked si oblecie 😀 😀 😀 ale nie je hadam nejaky lenivy,nie?ale musis ho trosku prinutit ho pomahat..ved ked budes ty pracovat aj ty mas mat vyhovorku ze si bola v robote? 😀

no moj je taký,no...si ho neviem predstavit len tak lezat,a este aj postelne vymenil kym som bola prec 😀 /moje/je vyborny manzel ale ja som taka ťapa ako si napisala 😀 ,vazim si to ale neviem ako sa mu mam ovdacit .. 😝

mukky
16. mar 2010

no malý vstava skoro niekedy poslednu dobu...od 6.40 cca,minule 6.30,inokedy o 7.15
idem porozmyslat co jedol 😀

bejbypd
16. mar 2010

neni lenivy len je presvedceny podotykam velmi mylne presvedceny ze tym ze chodi do roboty tym splnil vsetko co mal,este aj na ten sex aby ho clovek prehovaral 😀 ale nie prehanam,ked naozaj potrebujem a poprosim ho tak pomoze no ale vacsinou naozaj vsetko robim svojpomocne ja by som sa velmi chcela za zenu 😀 kazdy den navarene,poprate,ozehlene,v ramci moznosti upratane a najlepsie je ze ked pride z roboty tak sa ma opyta: A co si robila cely den? Skrabkala som si gulky 😀

vinifera
16. mar 2010

Nie mukky ešte som to nevysnorila. Ale už mám podozrenie že vrohu za gaučom. To zassa budem musieť všetko odtiahnuť 🙄 Juj raz nemám čo robiť.
Malého som akurát uspala. Aj drahý sa akurát dovalil domov.

bejbypd
16. mar 2010

ze 6:40 😕 fu no vstavat pred siedmou prinutene ze by mala vstavala tak vrcim na kazdeho cely den 😀 ale budem si na to musiet zvyknut bo od septembra vstavat do skolky...no neviem neviem asi budem musiet zacat chodit skorej spavat aj dnes som si povedala ze skonci ordinacia a idem spat a houby houby zlata rybka 😀

mukky
16. mar 2010

cca
o 7.hod 240 ml,okolo 9 .hod banán,o 11.30hod 3 menšie chleby s lučinou 😀 😕 /a este mu bolo malo/ okolo 15.hod sosovicový prívarok s chlebikom/to presne neviem kolko chleba/,o 17.30 pomelo a pol banána,o 20.hod 240 ml miečka

mukky
16. mar 2010

no bejby a ked si idem lahnut po 3 a kym zaspím 😀 😝 ale uz som zvyknuta ale viem ze nerobim dobre..len ked ja mam rada takto vecer si pokukat co to a vies sama ako rychlo ubieha cas prti tom.. 🙄

bejbypd
16. mar 2010

no pekne aj savierkovi chuti papkat 😉 ze tri mensie chleby...ha ked zje miska jeden roztek tak ma brucho plne ze sa ani zohnut nemoze a nie tri chlebiky 😀

bejbypd
16. mar 2010

fu no ja tiez rada sa vecer venujem sama seba a mojmu milencovi notebooku a snubencovi televizoru..ale ked nespim aspon pat hodin v kuse nie som schopna naplno vyuzivat moj potencial 😀

mukky
16. mar 2010

bejby 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
si dobra zena ale nechapem ta 😀 😀 😀

mukky
16. mar 2010

jemu velmi chuti papkať 😀 ked vidí jedlo ktore mu nesiem vyzerá savier takto 😅 😅 😅 😅 😵 🙂 🙂

mukky
16. mar 2010

vini posli p nech to ide upratať 😀

bejbypd
16. mar 2010

😀 ani ja sa nechapem 😀 ale inak v pohode 😎 ja uz ozaj tento treti rok na materskej neviem co od dobroty a uvitala by som co najskor nejaky pracovny kolektiv a pracicku aspon na styri hodinky lebo mam pocit ze som za tie necele tri roky zostarla minimalne o desat,nie z misky ale z toho ze vsetko mam na krku ja...ale ved sa to zmeni pojdem aj ja do prace od septembra teda pevne dufam a potom sa domace prace budu veru delit fifty fifty juj ci sa tesim...ako ja rada upratujem aj varim aj vsetko nemam s tym problem len niekedy je toho na mna vela 😝

mukky
16. mar 2010

miska ti pekne pospinka...

no ale on behá,ja to stale opakujem ale on ked nesedi v stolicke len a len beha a skace a od dveri po dvere a hore dole...mam problem ho fotit stale odbehne zo zaberu 😀
takze on aj vylieta jedlo ale spapal by ovela viac 😔

akurat kreslenie ho nejak bavi ale ked si spolu kreslime vtedy sedi aj dlhsie 😵

bejbypd
16. mar 2010

to je dobre ze mu tak chuti papkat 😉 a co takto robievate cele dni?lebo mi furt niekde labzujeme...rano varim,popracem potom ideme na hodinku von ci uz na nakup alebo mojho ocina kuk,potom obedik,spinkat,po zobudeni druha cast obeda a zase von...styrikrat do tyzdna mala k svokrovcom vecer a ja cvicit,inokedy ked nejdem cvicit tak len tak na prechadzku ale tieto stale zimne dni su strasne nudne a dlheeee 😀

mukky
16. mar 2010

bejby asi ta opustim zacal na markize film a konecne vyzera ze bude podla mojho gusta...
vinifera este asi dojde a snad aj nikol a lenka sa flaka a ostatne neviem kde su..