Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

bejbypd
29. mar 2010

si robite srandu ale vam to z tej ba fuka do kosic cez prievidzu,ste si toho vedome? 😀 uz by ste sa mohli rozumne dohodnut nech fuka len v ba a v ke a stred nech ma mier a pokoj v dusi..dakujem za pochopenie 😀

vevusiatko
29. mar 2010

mukky tak prepac 😀 😀 😀 d uz fakt idem 😀
bejby :D aleu mna je to pravda najma s prisiami a s bruchom 😀

bejbypd
29. mar 2010

veve dakujem 😎 😉

mukky
29. mar 2010

super aj bejby uz odide..aj ja som mladucka,vtipna 😀
fu moja postava je strasna ale mam zdrave dietatko a mm je slepy tak neriesim 😀
pri kekse mi dáva na hlavu papierovy sáčok kde su len vystrihnute oci lebo aj ta tvar uz nie je ono 😀 😀 😀

bejbypd
29. mar 2010

tak dobru noc teda ja idem asi este panelakovat 😉

vevusiatko
29. mar 2010

baby nepiste musim ist 😀 a neviem sa odlepit...
hehe ze sacok 😀 😀 moj by ma prikryl celu 😀 😀 😀

bejbypd
29. mar 2010

ale mukky ja vas neopustim to sa nebooooooj 😀 budem ta chodit strasit v noci ze bu bu bu 😀 😎 mukky tak to si uplne zabila s tym sackom 😀 ...vies co ale ja ked som s depkom zacala tak nenosil okuliare a teraz nosi podla mna sa len chcel presvedcit ci ozaj zle vidi ked hlada moje prsia nad bruchom a oni tam nie su 😀 a nevidel zle 😝 😀

bejbypd
29. mar 2010

veve 😀 a len do periny by taku durku vystrihol ze to staci 😀 a k tomu by ti sepkal: ooo milacik dnes si taka krasna 😀

mukky
29. mar 2010

zuz a ty este nejdes spať?
som zvedava kedy vstane drobcek,uz 2 dni vstal o 8 😅 😅 😅
a ja som taká trubka ze nespím..opat pojdem do postele o tretej ,uz sa vidim mam dnes toho vela na práci 😀

zuziiiicek17
29. mar 2010

Ved si sexy mukky 😀 tak co riesis 😀 ja musim schudnut minimalne 10kg 😖
A tiez idem panelakovat

mukky
29. mar 2010

dievcatá 😀 😀 😀

mukky
29. mar 2010

zuzi hahahahaha..to je len ocny klam lebo mi vidno iba tvar...ja mám nadvahu 25 kg a to vazne ale naozaj
fotim si len hlavu 😀 😝 fnuk

zuziiiicek17
29. mar 2010

to inac robim aj ja 😀 😀 😀 😀 ja na ziadnej fotke nie som cela,lebo sa hanbim a etse tota moja podhardlinamno pfuj 😀 ale ked mne sa nechce chuuudnuuut ☹ ☹ ☹

zuziiiicek17
29. mar 2010

a nie este nejdem,ja stale az okolo polnoci 😀 moj drobec uz vstal papat...mna toto raz zabije,uz by mohol hajat konecne celu noc ☹

mukky
29. mar 2010

co tvoja 😀
ved daj nejake foto kde mas aspon tvar a potom vymaž

bejby ty si aka peknucka a uplne vyzeras ako dievcatko na tom pokeci a tvoj mm taky chlapcek 😀
dievca,nezodri sa doma...si este dievcatko

mukky
29. mar 2010

bejby to ti radi teta mukky 😀

zuziiiicek17
29. mar 2010

mukky a mne neukazuje fotku ci co ? 😕

mukky
29. mar 2010

zuzi ukazuje ale je taka trosku akokeby skreslena...

bejbypd
29. mar 2010

teta mukky to je od vas mile,potesili ste ma,bozkavam Vas na obe licky,Boh Vam to raz oplati 😀 a inak idem kuk na pokec lebo ani neviem co tam mam za fotky ale niektore su tam asi co som este len tak patnast rokov mala 😀 a teta mukky este som zabudla,sympatie su vzajomne 😉 😀

bejbypd
29. mar 2010

ze obe licky -obe licka som myslela..ospravedlnujem sa 😀

mukky
29. mar 2010

bejby si milá..ale naozaj si peknucka a take dievcatko a ked pises si uplne ako dospela starsia zena ..ale to neber ako v zlom,neviem ako to pomenovať..ako ja si a nie si...ja som starsia ale citim sa na 15..

svetle vlasky ti pristanu viac.nprmalne som v soku 😀 dievcatko moje..
a ked si pisala o mamke a ockovi...moja malá..

mukky
29. mar 2010

zuzka je tiez dievcatko este..
aj niki...

zuziiiicek17
29. mar 2010

fotka zmenena 😉 snad to lepsie vidno 😉 a bejby,mukky ma pravdu,si velmi pekna,ako babika veru

mukky
29. mar 2010

zuzka jej ale mas tu pekne vlasky...to sa mi teda páci ako ich mas...aj ja by som sla do takeho niecoho 😵 😵
nemas viac fotiek ako si ich mala ostrihane a nafarbene?

bejbypd
29. mar 2010

Boze baby prestante naozaj keby ste ma videli ako sa cervenam a uz mi aj slza vybehla...Ste velmi velmi zlate,celkovo vyzorovo,povahovo no dakujem 😉 😵 Mukky ono je to asi v tom,ze ked mam byt tak spravne strelena a mozno aj prestrelena tak to zvladam,ale jednoducho vzdy som vedela celkom triezvo a myslim ze aj racionalne uvazovat,neviem asi som mala doma skvele zaklady a vyborny vzor a hlavne som bola velmi vychovavana k samostatnosti a schopnosti vediet sa postarat sama o seba,vediet,ze vsetko v zivote si musim zasluzit,ze mi nic len tak nepadne do ruk...a jednoducho par veci ma neskutocne posilnilo ale velmi a uz neviem jednoducho nedokazem sa spravat az tak nedospelo alebo nezodpovedne...to neznamena,ze som dokonala,len jednoducho mam pocit,ze niekto tam hore mi dal celkom slusnu priucku v zivote,aby som si ho vedela vazit...

bejbypd
29. mar 2010

zuzi aj mne sa to paci...je to fakt pekne,taky kontrast 😉

zuziiiicek17
29. mar 2010

mam niekolko ,nie su velmi podarene ,ale v poho 😀

zuziiiicek17
29. mar 2010

bejby,pripomenulo mi to mna 😉 ja som sice nemala nejaky super vzor,lebo moji rodicia su ina skupina,ale musela som sa zo vsetkym popasovat a od malicka viem,ze ak si nepomozem sama,tak nikto

mukky
29. mar 2010

bejby nepalc..neboj,aj mne sa hrnu slzicky do očí..tým co ta postretlo a cim prechadzas myslim ocka,neviem ci od narodenia nevidí alebo ochorel ale musi byt pysny na dceru ako si ty..
aj tvoja dcerka a mm mozu byť pysní na taku maminu 😵

aj ja som nejak skoro dospela,situaciou doma ale samostatná nie som 😔

bejbypd
29. mar 2010

no zuzi asi tak nejak..ale pocuvaj ten melir do tych vlasov je fakt pekny,perfektne to vyzera 😉