Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
30. mar 2010

ahojte,idem piť kávičku,teraz som si sadla od rána.bobko vstal 7.30,potom mliecko,potom sa dokakal ako kúň-koník 😀 ,sme sa šli kupkať aj vlasky som mu umyla a potom ostrihala...som odážna 😀 ale uz mal po bokoch velmi dlhé a sli mu vsade no hadam to bude lepsie..ale nakratko ho nedám 😔
dala som prať,teraz dopapal mensiu desiatu a este papa chrumky jahelné a kuk rozpravku aby som si mohla trosku vypit kavicku.. 😝
von pojdeme asi az poobede...
LEN CI NEBUDE FUKAT VIETOR LEBO U NAS V KE ZVYKNE 😕 😠 🙄
/to som vcera zistila od jednej nemenovanej/

mukky
30. mar 2010

😀 N

mukky
30. mar 2010

to n tam nema byť 😀 😝

lenka_66
30. mar 2010

mukky ale tu fakt stale fuka.len my si neuvedomujeme lebo sme zvyknute 😉

zuziiiicek17
30. mar 2010

😀 😀 😀 víchrica

mukky
30. mar 2010

lenka aj teba nakazili cio si na tabletkách?? 😕 😕

mukky
30. mar 2010

moj nový účes 😵

zuziiiicek17
30. mar 2010

Chutnučký je 😀 a ani na leto ho nechces podstrihnúť ?

lenka_66
30. mar 2010

mukky nenakazili , tak to je. to ti aj meteorog povie . ja to tiez nevnimam az ked fatk fuci ,mala som kolegynu so sklerozou multi plex a to nesmie vobec prievan. ona v kuse v satke chodila ze fuka ale my sme necitili.raz sme ju prehovorili dala satku na 10 minut dole no do vecera skoncila v nemocke 😠.

inak si sikulka a maly podareny 😵

mukky
30. mar 2010

lenka asi sa zobudím a zistím ze nebyvam v Ke 😀

zuz dík,v lete bude nosiť copík 😀 uz nosil minuly rok 😀

uz pocujem tie reci v rodine a preco ho neostrihas?preto 😀 pokial mu to nebude nejak velmi vadit a nebude neprijemne zatial mu necham dlhé vlásky

lenka_66
30. mar 2010

mukky 😀

vevusiatko
30. mar 2010

Mukky ale no nefuc sa 😀 😀 naozaj podla mna stasne fuka ...a vidis aj lenka potvrdila 🙂 😀 😀 😀 ale ked chces tak budem tvrdit ze nie 😀 😀

vevusiatko
30. mar 2010

a maly je chutnucky z dlhymi vlasmi 🙂) a ropdina nech sa nestara je to tvoje dieta 😉

lenka_66
30. mar 2010

veve , mudro vravis co vravis 😉

vevusiatko
30. mar 2010

😀 😀 si prva osoba co tvrdi, ze mudro vravim 😀 😀 😀 asi sa do teba zalubim 🙂)

lenka aj ty si z KE?

zuziiiicek17
30. mar 2010

jééééj,akýýý podarený 😀 na reči kašli,je to tvoja vec či ho ostriháš 😉 a nepýtajú sa ľudia na ulici či to nie je dievčatko ? 😀 fakt chutné

lenka_66
30. mar 2010

vev a zvysok vety znie : az mi je to divne 😀

vevusiatko
30. mar 2010

hehehe lenka tak uz nie som do teba 😀

zuzii hehe mozno pytaju ale na tvaricke mu vidno ze je chlapcek aspon podla mna....Mna sa pytaju vzdy ze ci to je chlapcek 😀 😀 😀 to najviac milujem ked je mala cela v ruzovom 😀

zuziiiicek17
30. mar 2010

Mňa sa tiež pýtajú,či mám dievčatko 😀 ale veď nevadí.My mamičky rozpoznáme dievčatko od chlapčeka,ostatní asi nie 😀

vevusiatko
30. mar 2010

akoze obcas sa mi stane ze kukam na nejake dieta ze ci je chlapec ci dievca ale tak nepytam sa 😀 😀 😀
moja mala ma take crty chalanske 🙂 takze chapem ze sa to pytaju...ona od zaciatku vyzerala ako chlapcek 😀

mukky
30. mar 2010

ved ja srandujem 😀 ja sa nefučím 😀
ale ja som toho nazoru ze nefuka 😀

mukky
30. mar 2010

vacšiniu si myslia ludia že je to dievčatko 😀

lenka_66
30. mar 2010

no poobede ideme do poradne .tak som zvedava kolko vazi.a ockovat budu tiez auuuu

lenka_66
30. mar 2010

mukky tak to mas ako kinderko. kazdy mysli ze zvonku dievcatko ,rozbalis a tam prekvapko 😀

zuziiiicek17
30. mar 2010

Lenka tvoj maly je o mesiac starsi od mojho🙂 To musi byt uz velky zvedavec 😀

vevusiatko
30. mar 2010

Tak vies ako som rozmaznana babenka z BA tak mne furt daco vadi 😀
Lenka tak drzim palce....my uz mame pokoj nastastie s ockovanim az do nejakych 5 rokov 🙂

lenka_66
30. mar 2010

no my tusim posledne do jedeho roka ci ako to je.
zuzi , zvedavec velky je stale ale pazrut este vacsi

mukky
30. mar 2010

leni 😀

vev ved teba tá rozmaznanosť na dedine prejde 😀 😀 😀 🤐

lenka_66
30. mar 2010

zuzi a ktoreho septembre ste?

mukky
30. mar 2010

zuz malý je zlaty,dnes si ho fotila?