Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
15. apr 2010

zuzka tak asi je hladný ked pises ze nepapal,mozno mu nestacilo tvoje mliecko

pet aj pichás inekcie?bojím,bojím 😀 srandujem 😅
teda,chlapom sa pácia taketo fešné sestricky,nie? 😀 😅

mukky
15. apr 2010

zuzka fakt rozmyslam ci nie je hladny,vies ved presne to tak vychadza od kedy drzis delenu 😕

zuziiiicek17
15. apr 2010

Mukky a co mu mozem dat vecer papat okrem kase?nejak ju nechce uz ☹

petka035
15. apr 2010

Zuzka no on Ti kašu nechce,lebo je asi moc hladný a nervozny na papanie,a kedže flašku odmieta tak neviem čo by si mohla spraviť 😖
Mukky jasné a najmä do zadku 😀 a veru ženských pacientiek moc nemávam

zuziiiicek17
15. apr 2010

No konecne zaspal ...idem do vane....
prosiiiiim panbozka ,aby sa nezobudil aspon kym sa neokupkam

petka035
15. apr 2010

zuzi držíme palce 😉

mukky
15. apr 2010

kludne aj to co na obed,alebo čo ma rád..polievočku,zemiacky,cestovinky..lepok este nedávaš,nie?tak kukuricné cestoviny potom
ani jogurt nedávas,nie?
neviem co papkate vlastne....

kase urcite nedavaj kazdy den,tie kupovane ochucované,nie su ani zarukou dobreho spanku,mozu aj zatazit zaludok a malý sa moze budit koli tomu ze mu je tazko...su sladké,pribera sa z nich,i ked obsahuju aj potrebne latky ktore v strave len tak neziskas
ja som takuto kasu dala po roku

ja kupujem napr kasu bio ryzovu,pohankovu,do toho nastruham jablcko,banan ci hrusku,mozes dat aj zeleninku,je to 100% zlozenie ryze ci pohanky,mozes rozrobit vodou ci mliekom ak ho mas dost,tiez nedavam denne...

mukky
15. apr 2010

petka 😀

petka035
15. apr 2010

mukky a ako sa robia pohánkové vločky?to len zalejem vriacou vodou? 😅

petka035
15. apr 2010

idem už off.končí mi baterka.dobrú noc 🙂

vinifera
15. apr 2010

mukky a kde kupuješ tie kaše?
Ja teda dlhodobo kaše nedávam ale taká dobrá pohánková predsa nemôže byť zlá 😵

mukky
15. apr 2010

petka ja pohankove JEMNE vlocky davam do jogurtu,jablcka nastruhanehobanana...,polievocky na zahustenie,nemusis ich ani varit,len nasypat,sa rozpustia..ked chcem na zahustenie a na zasytenie ovocia,niekedy nedavam..
tak isto aj bio ovsene vlocky,ci ryzove vlocky spracuvavam..nemusia byt bio,len ja som na nich natrafila...

vinifera pohankovu som konkretne kupila v bio obchode a bio ryzovu v kauflande,na oddeleni halusiek 😀 ale snad by tam mohli mat aj pohankove a tie ine...
ale musis pozorne citat ,lebo napr.na jednej ryzovej bolo napisane ze sa vyraba v zavode kde spracuvavaju soju a arasidy,takze tym padom moze obsahovat ich stopy..a stoji ta ryzova asi 1 euro 😅 a más ju na vela krát

mukky
15. apr 2010

mám konkretne tuto...v Ba uz neviem v ktorom NC to nikol bude vediet ju mali v obchodiku ale riadne predrazenu,stala nejakych cez 70 sk/v starej mene/
ale aj tato stala mozno 50 sk,neviem fakt,asi ide o znacku ale tie v kauflande bio co su okolo eura

http://tulenik.cz/index.php?main_page=product_i...

vinifera
15. apr 2010

Díky za tipy. Ale vieš nákupné centrá v Blave sú pre mna pass. Kuknem u nás v meste. Kopa žehlenia ma tu čaká. Ale nevládzem 😒 Pobolieva ma hrdlo tak dúfam že zasa nebudem chorá.

zuziiiicek17
15. apr 2010

Uz som tu,ponahlala som sa ...maly haja.Ja vobec netusim co mu moze byt.Mimochodom ,verite v z oci ? Ja som neverila ,ale dvakrat som malemu spravila uhliky,tie veci so zapalkami a maly sa pokakal a prespal tri hodiny v kuse,co je u neho cez den snad nemozne.
Tak ,skusim aj zajtra 🙂
A na veceru dostane nejake to jablcko.
Inac,maly sa mi pekne vyhadzal a neviem prist na to,ze z coho.Zacalo to asi pred tyzdnom a pol takymi uplne drobuckymi vyrazkami a teraz sa to meni na nejake suche flaky.Aj okolo pusy sa trochu vyhodil.V pondelok ideme ku koznej a este asi napisem Kam.zyk ,ci mi na to nieco poradi

mukky
15. apr 2010

zuzi mail si asi neposlala,ci? 😀
no u teba tazko povedat ked aj kojís...co si papala ty..
zuz jablcko na vecer "vystruha zaludok" moze byt hladný

ja neverím 😀 som tu citala temu o tom a som sa nasmiala riadne,ale kazdy niecomu veri a niecomu nie...a moc davat na deti a podobne..cervenu snurocku 😕

zuziiiicek17
15. apr 2010

Nie ,dnes sme boli veeela vonku a som sla nenalicena uplne.Ja neviem co s nim je ,ale ja sa nemam cas pri nom ani najest teraz. 😒 A to som uz mala vytiahnuty kufrik,ze idem na to ,ale zrazu vreskot a bol koniec
O tej teme viem,su tam strasne prehnane veci 😀 Ale podla mna na tom nieco bude .Aj mne sa to obcas spravilo .Su ludia,ktori su odolni voci tomu.

vinifera
15. apr 2010

No tak takým veciam neverím absolútne. Proste sa tým nezaoberám. A neriešim či malý spal preto že som pálila nejaké zápalky. Ľudia čo sa tým zaoberajú len proste potom tomu priradujú určitý význam. Možno malý spal lebo bol unavený. A ženy hned priradia význam uhlíkom. Vieš Zuzka mne malý do 8 meho mesiaca tiež cez den nič nespal. A potom sa to už samo upravilo. Po 8 mom začal spávať 1 x denne a po 10 už 2 x denne. Takže to môže byť aj vekom.
No a dúfam že sa u Vás neprejaví ekzém ako u nás. Tiež sme do 7 meho mesiaca nevedeli čo to je. A teraz dávame extrémne bacha na stravu (no to bol aj pred tým) kúpeme v hypermangáne. Mastíme mastami na premastenie pokožky, mažeme kortikoidmy, papáme probiotiká, kvapky na zlepšenie črevnej mikroflory a antihistaminiká na potlačenie prejavov alergie. Podľa testov čo boli dnes hotové ale naštasite na BKM alergický nie je ani na soju a ani celiatik zatiaľ z neho nebude. 🙂) A to do roka okrem sirupu od horúčky nemal žiadne lieky.

adal
15. apr 2010

ahojte 🙂 dlho som neprispela ale čítam 😉 nestíham, ale to pochopíte až keď budete mať druhé dieťatko "na ceste", je to fuška 😉 ale všetkým držím palčeky ...
mukky Ty sa už nevaď s mm 😀
nikoll, tetovanie si zvládla super ...
vini, malý snáď bude O.K. 🙂
lenka optimistka ako vždy, sa mi páčiš 😉
mama wolfka ak si sťažuje že má veľké bruško nech si pozrie môj album 😀

zuziiiicek17
15. apr 2010

Uf,no dufam aj ja ,ze nic take nebude.mp sestra co ma patmesacneho chlapceka sa s tym trapi.Maly ma tyky ekzem ,ze wow .Nechcela by som ozaj 😒
Moj drobizg uz mal ekzem ked mal asi sest tyzdnov ,ale to sme hned preliecili

mukky
15. apr 2010

adal som ta spominala tusim vcera 😅

zuz daj mu papat vecr,uvidis ci bude plakat,podla mna je hladny...

vinifera
15. apr 2010

Adal no ale aká kočica z teba. Tehotenstvo ti veeeeelice prospieva 😉 😉 😉

Zuzicek tak jemný náznak ekzému mal na líčkach v tretom mesiace a na to krásne zabrala masť od pediatričky. Potom bol dlllho kľud. A pak to prišlo....

Mukky pošli chlapa až mi požehlí. Variť nebudem ale môžem mu objednať pizzu🙂

adal
15. apr 2010

vini, tak mne dnes nespal malý poobede po dlhom čase ale o 19.3O "bral zárubne" a o 20.00 padol "ako taška". 😀 😀

zuziiiicek17
15. apr 2010

Mukky a co mam teda robit ? Mam viacej jest alebo co ? Mozno mam menej mlieka ☹

adal
15. apr 2010

mukky, veru som si nevšimla 😀 vini ďakujem, nóóóó bruško riadne mám 🙂 a pritom mi ani nechutí bohviečo papať 🙂 🙂

vinifera
15. apr 2010

Adal na nás sa nechytáš. Včera krpec krpatý vstal o pol druhej na obed (to bol obednajší spánok - nevstávame ako nika na obed vstal o 7 mej ráno🙂 A zaspal večer o 22,30 !

mukky
15. apr 2010

vini je na nočnej 😀 a zajtra mi volal ze ide tiež,/fuška/ som zamrmlala no ááááááááááá??nemam cas idem a ci kupil zemiaky a preco nie 😀
uz bol ako baranok,vraj zajtra pojde ved ked treba 😀
ked odchadzaal sa pozdravil len malemu...tak nech neotravuje
vini ber si ho celeho 😀

adal aj wolfka dostanete po riti 🙄 sa pýste bruskami,je to zazrak a krása...ja som sa pysila a som sa citila najkrajsia na svete a na celej galaxii 😅 😵

zuz ano,skus mu dat tuhu stravu

mukky
15. apr 2010

ide sex v meste 😀 to co je to slovo nepoznam 😀

vinifera
15. apr 2010

Pošlem ti svojho na výmenu?

adal
15. apr 2010

mukky, ved ja sa bruškom hrdím, ja len že mama ..... písala že má "brušisko", ale veď to je nádhera ... a malý kopcuje o dušu a Luky sa vytešuje 🙂 zatiaľ 😀