Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

petka035
6. máj 2010

zuzi príd aj k nám,ale nezaručujem,že odídeš s celou knížkou 😀

nikollette
6. máj 2010

Mishelin, ja mám len o rok menej ako ty.. No teda tento rok budem mať aj ja 23r 😉

zuziiiicek17
6. máj 2010

A nam sa sice zadaril maly ,ked som mala este 18 ,ale tesila som sa od prveho dna ako som to zistila ,len ma trapilko ,ze s mp spolu nebyvame

nikollette
6. máj 2010

Náš tiež všetky knižky ničí, a ničí.. ako občas i vie fakt pekne listovať a sledovať obrázky.. Ale niekedy ked na to nemá náladu, po 5minutách, je z knihy "šalát" 😖

mishelin
6. máj 2010

tak viete aka som rada ze nie som sama co ma uz skoro 3 rocneho syna? 😵 lebo niektori ludia 😝 nam sa zadril hnedp o skole 😀 a druhy bol planovany

nikollette
6. máj 2010

Zuzka, ved aj to bude, neboj 😉

nikollette
6. máj 2010

Mishelin, ja poznám kopec báb, čo majú 21rokov, a 3ročné dieťa 😕 Ako najprv som sa tomu aj čudovala.. Ale však pohoda..
Tie baby otehotneli v škole na strednej, ale školu dokončili, a nechali si aj mimi....
A sú to skvelé maminy.. A nie aby ste siu mysleli že nejaké (cigánky, alebo povalačky... či podobné prípady...) vôbec.... 😉
Ale nie že by som chcela našu menšinu urážať, len som chela napísať že sú to normálne inteligentné baby... 🙂

nikollette
6. máj 2010

Mukky, kam si sa vyparila??? 😕

nikollette
6. máj 2010

Peti, inak ty si na FB, že? Dáš mi kontakt, nech si ťa pridám.. Stačí cez IP 🙂

mishelin
6. máj 2010

nikollette presne 😉

petka035
6. máj 2010

ja budem mať tiež tento rok 23 a malú som mala v 22ke

zuziiiicek17
6. máj 2010

http://rozpravky.wz.cz/rozpravky/index.php?text...
A nebude ziadny salat aspon 😀
A mne sa maly zadaril v maturitnom rocniku 😉

petka035
6. máj 2010

Niki poslala som.Idem ja už het.ideme do toho mesta.pa zatial 🙂Zuzi vynašla si sa 😀

mishelin
6. máj 2010

ale ste aj vydate?my zijemer spolu 6 rokov...a som rada ze mam deti aj ked mozno pre niektorych skoro 🙂

mukky
6. máj 2010

ved volakedy to bolo normalne,za cias mojej mamy,25 rocne slobodné uz boli staré dievky 😀 a mojho mm babka sa vydavala ako 16 rocná 😀 lebo jej nastavajuci bol knaz a bol asi o 10 rokov starší..museli sa zobrat este pred vysviackou

mm opravuje záchod 😝 mali ist s drobcekom von,som ho poprosila ja si potrebujem nafarbit vlasy,okupat sa,urobit si nechty a masky na gesichte a vlasy 😀

mishelin
6. máj 2010

no u nas sa schyluje ku peknej burke,inak baby poznate niekoho z nasho kraja horehronie?

nikollette
6. máj 2010

žiadosť poslaná 🙂

nikollette
6. máj 2010

Nie, sme iba zasnúbený 🙂

petka035
6. máj 2010

ja vydatá som,brali sme sa ked som bola už tehu,ale svadbu sme planovali na oktober toho roku a nakoniec sme ju teda mali skor kvoli malej 😉 Niki potvrdené 😉 idem už

petka035
6. máj 2010

a nie tak kvoli malej ako kvoli tomu,že mi mm vybavoval v práci papiere a keby sme neboli manželia tak by mi nič nevybavil a neviem ako by som sa trepala do nr.

mishelin
6. máj 2010

no my sme nie ani zasnubeny,ale je nam dobre aj takto...aj ked svadbu by yxom raz chcela urcite

nikollette
6. máj 2010

ok, papa

vinifera
6. máj 2010

mishelin ja som slobodná. Žijem s MP. Nie všetky sme tu vydaté. Aj Nika je slobodná aj zuzicek.
Máme atopický ekzém
No a teraz to najhoršie. Kočky bola som dnes po výsledky na alergologii.
On je alergický snád na všetko. Pes mačky chllupy roztoče plesne pele. BKM, vajcia, zeler, breza, soja .....
Býva 1 až 5 hviezdičiek (5 najhoršie) Najmenej mal 3 a to na psa. Všetko ostatné bolo horšie. Povedala doktorka že je také jedno dieťa z 1000 cky.

nikollette
6. máj 2010

Svadbu aj ja... ale len raz... vôbec sa do toho nehrniem...
keby že chcem, mp by súhlasil.... no mám čas 😉

nikollette
6. máj 2010

Vini ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😲 😲 😲 😲 😲
je mi to fakt veľmi ľúto naozaj, aj ked viem že to vám nepomôže 😔 😔 😔 och jo..... ☹

mishelin
6. máj 2010

fiha vinifera tak to je velmi zle 😢 chuda male 😢
nikol aj ja a tiez len raz no vydrazli sme spolu 6 rokov a dufam ze budeme spolu co najdlhsie 🙂

nikollette
6. máj 2010

Chudiatko.... čie aj na základné veci, ako mlieko, vajcia....
a na zvieratá, čo je dosť zlé, kedže ty si animal milovník 😔

mishelin
6. máj 2010

nikoll kukal som si album maly je krasny a cely ttao,a ty aka kocka chudunka..kuknem casom aj dalsie lebo maly ma uz zvolava

nikollette
6. máj 2010

Mishelin dakujem za kompliment...
Aj ty máíš krásne detičky, už som nakúkala 😉

Vini, a teraz čo.. ako sa to rieši? Fakt nemám skúsesnoť.. Vylučuje sa všetko na čo je alegický, keďže je to asi fakt dosť... Alebo aj nejaké lieky, či?

vinifera
6. máj 2010

Hej vylúči sa všetko na čo je alergický plus má lieky. Dostali sme aj dosť silné jedny teraz. Normálne sa mu bojím ich dať. A hlavne mi to príde ľúto mu ich dávať teraz ked sa mu ekzém tak polepšil 😢
No ale je alergik aj na pele a tie na jar začnú a v jeseni skočnia...... Roztoče sú stále všade.
Pes je vonku odkedy som prišla. Nechápe to. Stále tak štekaá. Čo mám robiť so psov čo bol od šteniatka naučený v posteli spávať.
Tý zvyšný dvaja sú na poschodí. Chodievame tam len jesť. Takže asi budeme jedávať dole. Aby bol čo najmenej hore.