Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
8. máj 2010

Nejaký skákací hrad, stan kde by sa akože ukryl, nejaké farebné loptičky do nafukovacieho bazénika, a podobne..
neviem čo ešte... ma teraz nič nenapadá...

nikollette
8. máj 2010

Aj toto máme...
Ak rád trieska do klávesnice či ťuká do PC 😀 😀
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8566453&tab=0

nikollette
8. máj 2010

Toto máme, od 8mesiacov v tom sedával, sme ho v tom vzili, velmi sa mu to páčilo....
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7509509

zuziiiicek17
8. máj 2010

RRozmyslala som uz davnejsie nad tym psom ci co to je od FP ,je to sranda vec .Tvoj maly sa s tym hral ?
A este tie kruzky sa mi pacia

nikollette
8. máj 2010

Hej pes je super... učí čísla, písmená, abecedu, spieva pesničky, vydáva hudbu, svieti mu srdiečko, rozpráva sa s dieťatkom pri dotyku a podobne... Aj krúžky sú fajn 😉

nikollette
8. máj 2010

Rozne hrakčy do vody, gumené, čo striekajú vodu, aj to mal rád, a podobne 🙂 🙂 🙂

zuziiiicek17
8. máj 2010

wow ,to odrazadlo je uuuplne super ,toto chcem kupit .Uz som poslala aj mp link a sa mu to tiez pacilo ,cize uz len pockat kym mi posle peniiizky a mama bude manniacit 😀

petka035
8. máj 2010

Ahojte fíha no kým som všetky linky pokukala 😝 zvedavá som bola 😀 a všetko by som chcela 😅 pojdeme asi na nákupy zajtra 😉 naposledy sme malej kupili hračkársky mobil tak úraduje 😀

zuziiiicek17
8. máj 2010

Niki ,ty si hotovy expert 😀 dakujem ,si zlata ,ze sa ti chcelo mi to najst 😉

nikollette
8. máj 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8541295&tab=0

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8541285&tab=0

tieto puzzle toež máme, su super, makke, a ked na nich dieťatko lezie neprechaldne od spodu..
Ale napr. nášho aj kamoskinu to strasne baví rozoberať a vyberať odtial to vnutro a podobne... 😅

juj Zuzi, už neviem..
je toho velmi vela......

zuziiiicek17
8. máj 2010

Peti ahoj 🙂 Mobiiiil ,no jasneee .Aspon mi nebude kradnut ten moj 😀 Uz aj to som mp hovorila ,ze novy telefon mi treba 😒 Moj je pokazeny ci co ,furt vypina hovor

nikollette
8. máj 2010

zuzi my sme dnes to odrážadlo chicco predali 😉

No aj deské mobily sú super..
aj to máme...

Ale museli sme nášmu malému kupiť normálny nokiu s foťákom s farebným displayom, leb on chce iba ozajstný...
A moj už ničiť nemože... 😉

nikollette
8. máj 2010

Idem baby off...
Zajtra nakuknem....

dobrúúúú 😵

zuziiiicek17
8. máj 2010

Dobru Niki 🙂

petka035
8. máj 2010

Niki dobrú 🙂
ozajstný by som jej nekúpila,ale nad starým čo máme doma aj ano,ale tak hrací je imitácia a vydáva zvuky
Zuzi no to kúpiš aj velmi lacno,aj za 3eurá 😀

zuziiiicek17
8. máj 2010

mne sa paci od FP taky mobil

petka035
8. máj 2010

zuzi ano viem aký,sme ho pozerali ale nekupili,lebo ona chce ozajstný.ju zaujíma len to čo nemôže mať 😅

vinifera
8. máj 2010

Malý ma napodobeninu sony ericsona - mu to pípa a hovorí ked mačká klávesy. A to ho celkom baví. Aj kamoškynu malú. Odhryzla už jednu klávesu 😵

zuziiiicek17
8. máj 2010

Aha 😀 Aj misko chce ozajstny ,tak mozno kupim najprv taky obycajny

zuziiiicek17
8. máj 2010

vini 😀 😀 😀 to sa jej ako podarilo ?

vinifera
8. máj 2010

no ona ho ohryzávala dokola a zrazu sa divne zatvárila. Akoby preglgla a potom telefon zahodila. Mne to bolo divné že dovtedy tak intenzívne hrýzla a potom odhodila. Tak som skontrolovala telefon a chýbala tam jedna klávesa. Tak hovorím Maji malá odhryzla klávesu asi mu má v puse. A ona nie že by jej ju vytiahla - rýchlo jej strčíla čajík do pusy - že zapi si 😀

vinifera
8. máj 2010

Tomáš v tom čase už veci neohrýzal tak som sa nebála mu ho dať. No ale nespracem predsa polovicu hračiek ked príde návšteva 😀

zuziiiicek17
8. máj 2010

😀 😀 zabila kamoska 😀 ze zapi si 😀
Vini ,ozaj ako sa mate ?

petka035
8. máj 2010

Vini 😀 sa u Vás aj najedla 😅

vinifera
8. máj 2010

No dnes som ho asi tri razy zložila z gauča - lebo sa lepačí hore aby mohol zasvecovať a zhasínať. Čakám kedy si tam krky doláme. Za celý den spal hodinu. 😝 (pol hodky v kočíku a pol hodky ked som ho vozila v aute). No ale teraz už konečne drichme.
Chlap šiel do Brna odtiahnut jedno auto. Tak kukám na Diabol nosí Pradu. Som na to bola kedysi v kine.

zuziiiicek17
8. máj 2010

Petka vsetko naj k 8 mesiacom 😵 Misko je o 5dni mladsi 😀

vinifera
8. máj 2010

Gratulujem aj ja.
A nemyslela som tri razy ale asi tristorazy zložila z gauča. A potom sa pajedil že nemôže robiť ako on chce a vreštal.

zuziiiicek17
8. máj 2010

Aj Misko spal za cely den mozno hodku ,ale v pohodke ,mne to nevadi ,keby sa nenervacil 🙂