Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

lenka_66
9. máj 2010

peti , jaaj tak by som sla zas.

zuziiiicek17
9. máj 2010

😀 ja idem s tebou

lenka_66
9. máj 2010

zuzi , budes moja batozina 😀

mukky
9. máj 2010

ja mam ed hardy 2 kabelky ale nie originaly 😀 jedna je z chorvatska a druha dovezena z madarska 😀

zuziiiicek17
9. máj 2010

😀 suhlas

lenka_66
9. máj 2010

mukky , ja mam hadam z kazdej znacky a jasne ze ne origi. no boli aj tak drahe bo fakt vyzeraju ako origi

mukky
9. máj 2010

ja mam znackove len o neil,pumy,adidas a nike kabelky 😀

ale ed hardy budem mat aj keby neviem co bolo 😀 len u nas nie je 😝 len v madarsku a ani v rakusku som nezahliadla tam kde sme boli ☹
cez net neviem no,bala by som sa kupit..

mukky
9. máj 2010

a jedna baba mala v rakusku taku krasnu,som za nou chodila a cumela na nu 😀 😀

lenka_66
9. máj 2010

tak sportove mam aj ja. v egypte boli 2 obchody EH co len chces od ciapky po ponozky

petka035
9. máj 2010

ja mám tiež športové originály a takéto ešte nemám 😕 ale ako zistím či je to origoš? 😅

lenka_66
9. máj 2010

mukky , uchyl 😀 😀

lenka_66
9. máj 2010

peti , tak cena 😀 a podla obchodu asi. inac by som ani ja nevedela co som uz par kopii zodrala 😀

petka035
9. máj 2010

leni tak ale niekto mi môže predať šmejd za cenu origošu a ja s nou budem chodiť a pýšiť sa a oni budú kukať,,to čo za sedlana?" 😀

zuziiiicek17
9. máj 2010

baby musim ja ist ,bubak sa zobudil a je nejaky urevany
bru nocku

mukky
9. máj 2010

veru uchyl 😀

mukky
9. máj 2010

zuzi ☹ ☹ papa bru..

lenka_66
9. máj 2010

sak pisem ze iba podla obchodu .inak by som dopadla stejne.no tie moje fakt su na nerozonanie.no sikovni su niektori ludkovia

lenka_66
9. máj 2010

mukky, a mozno si pomyslela ze si na baby a nie na kabely 😀

lenka_66
9. máj 2010

zuzi , paa

mukky
9. máj 2010

len ona ma isto nevidela 😀 a bolo to v obchode ty ťuťo 😀 takze som az taka napadna nebola 😀

petka035
9. máj 2010

zuzi dobrú 🙂 leni tsss že sa nehanbíš takéto šmejdy nosiť 😀

lenka_66
9. máj 2010

peti ja som gadzovka takze nie. no este vacsi su ti co si myslia ze su origi.no co im to budem vyhovarat z hlavy 😀

mukky, ako si na tom s tlakom? hlava?

mukky
9. máj 2010

leni no prave to riesim s petkou ☹
hlava dnes uz ok cely den,konecne 😅 ,asi vdaku magneziu,som zobrala vcera aj dnes..vinifera mi to pripomenula ze je dobre dat...alebo kto..mne ho dali po porode ma bolela dlho hlava asi 3 tyzdne po porode...ale som nebrala,koli kojeniu,som radsej vydrzala--

lenka_66
9. máj 2010

mukky, a pijes dost? ja ked len cca 1l.na den tak mi ide lebku rozdrapit 😠

petka035
9. máj 2010

leni pravdu máš 😉 mukky tá bolesť hlavy-si si istá že je to tou š,žlazou? podla mna nie 😅

mukky
9. máj 2010

leni ja pijem cez den,som zvyknuta...

peti nemyslim ze je to tým..

mukky
9. máj 2010

lenka jedna mamina ma problem,maly sa nevie vypiskať,aj vy ste to mali,vsak?? ☹

lenka_66
9. máj 2010

nie piska pekne prudom, len piskanie uprdnostnuje pred vsetkym.ked place , smeje sa .... prestane vypisa sa a pokracuje v placi ,smiati .... . pred vianocami sa sice zobudil o 3 rano so strasnym revom plienka uplne sucha a ked sa vypisal tak uz klud. dr. vzala moc a bola infekcia preto sme museli zacat aj stahovat pidurika mal to zapalene.

lenka_66
9. máj 2010

ak piska malo tak by som dala skontrolovat oblicky cez usg. moze mat oblickovy reflux

lenka_66
9. máj 2010

a ked bola tehu nevraveli jej ci nema babo zvacsenu oblicku?