Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

Mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😃
zuziiiicek17
14. máj 2010
ja tiez musim malemu kupit zase nejake .asi adidas alebo nike ,nie su take vysoke a sa mu do takych skor zmesti nozka
mukky
14. máj 2010
my sme 2 dni chodili v ponožkach 😞 v NC 😃 teda v kociariku.koli palčeku.mal adidas slapky ale dával si ich dole..
zuziiiicek17
14. máj 2010
heh ,mukky--take na blsaku kupis za 10 € 😃
lenka_66
14. máj 2010
aj ja musim ale nam sa nevprace labka nikam 😞 . no uz som kuk ze protetika sije na mieru.som zvedava ze kolko e
zuziiiicek17
14. máj 2010
mukky,ale drobcek uz ma lepsi palcek ,ci ?
zuziiiicek17
14. máj 2010
moj bubacik spinka x-)
Som sa predchvilou videla v zrkadle :-p :-p :-p fuuuj...vypatram
zuziiiicek17
14. máj 2010
Kde ste ??? |-| 😃
mukky
14. máj 2010
drobcek si kreslí na tabulku v poostielke a pije vodu..zase leje,dnes sme doma..i tak še dá 😃 zaspí snád do 15 minut =-)
dnes vstal neskor,okolo 8.lebo od 4-tej bolo mensie rodeo s placom asi pol hodku :-p
ja som si zaliala čajíky,jeden aniz,fenikel,kmin a druhý harmancekovy a pojdem papat ked zaspí a do schránky..

zase citim nejake tlaky mierne ,preto tie čaje,na trávenie 😞
mukky
14. máj 2010
tá zltá sa mi lubi,len zlté uz mám 2,ale moj štýl to je..

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8550520&tab=6
nikollette
14. máj 2010
Spálna hotová 😃
mukky
14. máj 2010
mne malý zaspáva tak mam uz volno..
lenka_66
14. máj 2010
jooj ledva dycham.marek sa hojdal v kresle FP.a sa prtekotil rachot neskutocny len som tak letela.mame dlazbu v kuchyni.on ani hlaska nevydal .dvihnem ho a on sa usmieva akoby nic.dufam ze mu nic nie je
mukky
14. máj 2010
joj leni,este ze tak... :-|
ja som ho zbalila ked mal tiez asi neviem,7-8 mesiacov?odbehla som do kupelne a sa z neho vyklanal a spadol ale este som ho zachytila akurat ze nie na hlavku..
mukky
14. máj 2010
mukky
14. máj 2010
vidno ze sa nudím 😃
vinifera
14. máj 2010
Nikka mala by som pre teba od No Fear tričko v bielej farbe tak za 7 €. Ale by ti bolo veľké 😞( Je to tuším UK 12tka.
mukky
14. máj 2010
tieto chodím obzerat 😃 a mm sa dajak nechytá 8-( 😃
lenka_66
14. máj 2010
on place aj ked sa nahodou udrie o moju klucnu kost ked ho mam na rukach.no predpolkadam ze dopadol na rucky lebo ani tie som nevidela trcat.teraz je normal nabity energiou. no darmo mama tabulka ma netabulkove dieta
nikollette
14. máj 2010
Mne sa nepáčia športové kabelky... ako nike, puma, adidas...

Ale také ako má Mukky EH sú krásne x-)
Ale ešte viac LV, alebo taký štýl z kabeliek 😉

Detská hotová 😃

Malý je vonku s babkou...
lenka_66
14. máj 2010
hraje sa sam co doteraz nehrozilo.ked viem tak ho nechcam skor vykydnut 😃
vevusiatko
14. máj 2010
Mne sa zase pacia take nike puma a puma to su moje znacky 🙂 alebo umbro 🙂
nikollette
14. máj 2010
Vini, ja tričká nosím XS, S... 😉

Mukky dobrý vkus máš 😉
Aj guess vecičky sú super, aj kabeločky, alebo aj tenisky x-) x-)
vevusiatko
14. máj 2010
leni aj mne zo dvakrat dragana skaredo padla a smiala sa 😃 takze ked mu nioc nie je tak je to ok 🙂
nikollette
14. máj 2010
Mne ked niečo športovejšie, tak Tomm Hilfiger, Lacoste 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli