Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vevusiatko
18. máj 2010

veru aj moj obdiv mas 🙂

nikollette
18. máj 2010

Co som vyčítala z názorov, nie len z dnešných, ani jedna z nás by sa na to nepodujala 😔
Takže Zuzi TP by si to mal fakt vážiť 🙂

vevusiatko
18. máj 2010

ja by som sa podujala asi ale tak zuzka ma moj obdiv 🙂

leelo
18. máj 2010

ja si to neviem predstavit. odtialto ide vlak do viedne, ktory je tam za 4 hodiny. je luxusny ako lietadlo, ide aj 200km/h. a ja som este nim nesla, lebo sa mi zda, ze by som to s krpcom nezvladla... takze tak 😒

nikollette
18. máj 2010

Ja uvažujem ešte nad jedným tetkom 😅 😕
také anjelské krídla sú nádherné 😵

leelo
18. máj 2010

nikol, ty maniacka 😀

vevusiatko
18. máj 2010

leelo ja som s malou este nikdy nesla vlakom a asi by som ani nesla kedze chodime autom ale tak kebyze nemam na vyber tak by som sla asi

nikollette
18. máj 2010

😅 🤐

vevusiatko
18. máj 2010

kamoska ma cez cely chrbat take kridla krasne 😵

leelo
18. máj 2010

fakt ta to vobec nebolelo, ze by ta ta bolest aspon na chvilu odradila?

vevusiatko
18. máj 2010

baby co byvate v ke a okoli od koho mate net??? 😀 ak by ste mohli ip

nikollette
18. máj 2010

Viem to je nádherné, niečo takéto:

Ale a mám dosť znamienok na chrbte, čiže by mi musel stále niiekde vynechávať, a pod tou farbou ako by to robil by si ani nemusel nejaké mini znamienko všimnúť, a keby mi do nejakého vošoel to by nembolo dobre ☹
Takže ja také velké nemožem 😒 ale je to nááááádherné... 😵

vevusiatko
18. máj 2010

no jasne to radsej neriskovat ale peknucke

leelo
18. máj 2010

je to velmi pekne.
ale neviem si to predstavit na 70-rocnej zene

nikollette
18. máj 2010

Leelo, nie práveže, od kedy mám prvé, (no a teraz už 7) tak príve preto som išla aj do ďalších, lebo tgo vôbec nie je taká bolesť 😉 jasné že to nie je úplne bezbolestné, ale dá to v poho vydržať....
akurát na nárte na nohe, to bolelo jak svina 🤐

vevusiatko
18. máj 2010

leelo úposli mi link na tie tvoje foto 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nikollette
18. máj 2010

Leelo, ale 70r žena sa už nebude pretrčať v bikinách... a co má pod oblečkom je predsa úplne jedno 😉

leelo
18. máj 2010

vraj tam to boli, kde vyrasta koza ci ako je to. nerozumiem tomu presne, ale aj na krku to zevraj strasne boli.
aj tp ma tetky?

leelo
18. máj 2010

jasne, ale doma pred muzom sa pretrcat bude

zuziiiicek17
18. máj 2010

JA mam z orangu ...internet na doma .Teraz sa urcite viac oplati brat wifi

leelo
18. máj 2010

vevu, poslem. ale uz budeme mat v auguste 3 roky. nemysli si, ze som sa vydavala teraz 😉 to len vznikla taka debata

vevusiatko
18. máj 2010

ja to nechapem pozeram a pre rv nieje vobec rychly net a hlavne je strasne drahy my mame doma 10 x rychlejsi jak ponukaju vsade a o polovicu lacnejsi nez oni ponukaju 🙄

vevusiatko
18. máj 2010

nevadi ja som zvedava neviem si ta predstavit 😀 😀 😀 😀

nikollette
18. máj 2010

Ale nebude.. 70 ročná u ani doma... Ráno sa obleče, a večer sup do pyžama, a žiadne pretrčanie sa nekoná...
Aspo nu mojich dedkovcov sa nekonalo nikdy 🙂 takže je úplne jedno čo tam bude mať ako 70ročná 😀
Budem rada ked sa tolko dožijem 😉

Leelo bolí o tam kde sú kosti...
A na nárte je tenká koža, a úplne kostnatá teda...

Hej aj MP má... ale iba 3... som ho predbehla 😅
Ale on ešte chce na lítka, a celý chrbát potetovať 😉

zuziiiicek17
18. máj 2010

ved ked vezmete z orangu alebo z t-mobilu wifi,tak to mate vsde kde je mobilna siet

vevusiatko
18. máj 2010

zuzi ake wifi?
no hej to maju vsade ale strasne pomalicky ide ten net... ☹

nikollette
18. máj 2010

MP na krku bolelo velmi.. ale on si dával z boku krku...
Ja mám zo zadu krku, čiže to mám podstate schované pod vlasmi.. a mna to nebolelo vôbec tam zozadu, to bolo ako masaž, akokeby mi tam kreslil fixou.. A tak isto aj Peťka co tu píše v téme, má zo zadu na krku, a tiež povedala že ako masaž, úplne bezbolestné 😉

nikollette
18. máj 2010

My máme net z T-mobilu a platíme za to 40eur...
a rýchlosť teda nič moc.. aspon na videá a podobne...

Vy kolko platíte???
Moj brat má z T-comu platia iba okolo 17eur, a je rýchlejší...

zuziiiicek17
18. máj 2010

wifi router ci jak sa to pise .taka skrinka, do zasuvky sa to len strci a mozes si to zapnut kdekolvek na SK a ti pojde

vevusiatko
18. máj 2010

Niki my neviem kolko prene platime mame upc a ide ryychlo ako film mam stiahntuy za pol hodinu co pri nete od orange trvalo pol dna 😀