Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

leelo
20. máj 2010

niki, tie kotnikove tendzaky su super 😉
vies, deti sa niekedy boja pre nas nepochopitelnych veci, zvukov, obrazov. moja sesternica sa bala toho filmu Medved, ked bola mala. pochopis to? 😉
ale aspon mate nanho paku, ked nieco nechce spravit. chudacik, on je tak dobruckyyyy 😵

leelo
20. máj 2010

mukky, ved to som tym prispevkom chcela povedat - nehlad na to, co nerobi a podla teba by mal, ale na to aky je sikovny napr. s tym O

mukky
20. máj 2010

sunny face napísem ti večer 😉

mukky
20. máj 2010

mm volal,kontrola 😀
a malý teraz perie
na svojej práčke 😀

mukky
20. máj 2010

nikoll spravíme 😀

a toho dinosaura už nevytahuje des sa ho bojí ☹ ja sa bojím šašov 😀

nikollette
20. máj 2010

Kontroluje či tam neháš náhodou milenca čo 😀

nikollette
20. máj 2010

No na neho nič iné neplatí, a vtedy skrtone ako baránok...
ale počkaj, o chvílu sa ho nebude báť, bo pochopí že nič mu to nespraví, a potom čo vytiahnem 😀 😀 😀

mukky
20. máj 2010

vstali sme o 17.20,pospal skoro 4 hodkyy bez 10 minut,sme dosli z nákupov,vypil mliecko,nechcela som ho uz trapit polievkou a v sekunde zaspal...to uz sa nestalo od bábatka 😕

nikollette
20. máj 2010

Takže už ti hajá?

mukky
20. máj 2010

leelo no je to inak šikovník...najviac ho bavia štátne znaky a zástavy 😀

mukky
20. máj 2010

nehajá este,ves sme nedavno vstali...zvaknem ho ukladat medzi 20.hod a 20.30,podla toho kedy vstane...ale tak do 21.hod spinká,ale ked sa skor stmievalo dávala som ho spať okolo 19.45

mukky
20. máj 2010

niki a ako by cez telefon skontroloval milenca? 😕 😀
nie,volala ze bol dobrý obed 😀 a kedy sme vstali a čo robíme..sme sa nevideli,my sme spali a on odišiel do práce

mukky
20. máj 2010

chyby v texte si nevšímajte,ale chápete čo píšem 😀

zuziiiicek17
20. máj 2010

ahojte 😎

nikollette
20. máj 2010

Zuzi ahoj 🙂

zuziiiicek17
20. máj 2010

JA som vytocena z babky .Som doma pol hodinu a id kedy sme dosli nezavrela usta ,len do mna dzube 😠 Kusem si do jazyka ,ale uz fakt chytam nervy.Zase som ja ta najvacsia krava ,co sa nevie starat o svoje dieta 😠

mukky
20. máj 2010

leelo a ty si tie lasagne robila co si dávala recept?ja mám lasagne velmi rada,len do tej reštiky co som na nich chodievala sa uz nedá ☹
je tam zlý prístup s kociarom,a strasne hlasná blbá hudba ☹

ale toto asi urobím v nedelu,brnkačka 😉 len ja tam dám asi orechy,alebo mak..

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=10530&use...

nikollette
20. máj 2010

Mukky presne ako u nás. Denno denne mi MP volá, aj keď si už nemám emoc čo povedať, vsak všeko máme prebraté.
A tradičné otázky.. A kedy ste vstali, a čo robíte?? 😀
A ja jeho... Ako je v robote, čo nové?? 😀

nikollette
20. máj 2010

Zuzi a prečo, čo sa jej nepáči??? 🙄

vinifera
20. máj 2010

motylik - to že je zahlienený môže byť aj prejav alergie - napr. alergie na bielkovinu kravského mlieka - Vieš ak si mu doteraz dávala UM - tak tam je to kravské mlieko určitým spôsobom upravované. Ale v takom pribináku nie. Ak sa ti už takto prejavil tak si dávaj veľmi pozor na to čo mu dávaš. Lebo alergia na potraviny sa môže prejaviť aj takto:
A to som dávala veľmi bacha na to čo malý papá. Pribináka mal len raz v 8 mich mesiacoch keď bol na návšteve a neboli schopný sa ma spýtať či také môže alebo nie. ☹((((

mukky
20. máj 2010

ideme sa pomojkať a pomaly ukladať,dojdem po 21.hodke,papa

nikollette
20. máj 2010

Vini chudiatko 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😔

nikollette
20. máj 2010

Mukky to tu zase nebudem, idú mi seriály 😒

zuziiiicek17
20. máj 2010

vsetko jej vadi....kedy som dosla ,ako je obleceny ,ako ho kupem ,ako ide spat atd

nikollette
20. máj 2010

No to by som nezniesla aby mi do toho niekto frflal. Ja by som si tiež nikomu nedovolila kecať do jeho vecí, resp. do výchovy..
Ešte že babka MP nie je taká 😅

nikollette
20. máj 2010

A kde ste boli celý deň? 🙂

zuziiiicek17
20. máj 2010

vini ☹

nikollette
20. máj 2010

http://www.babybazar.sk/Gucci-id2624575.html

ja ich chcémmm.. ale 170eur je fakt dosť ☹

zuziiiicek17
20. máj 2010

No babka ma velmi rada poucuje 😒

Boli sme u kamosky ,balila som ,hrali sme sa ,furt daco

JA musim docitat co ste popisali

vinifera
20. máj 2010

Nika to nie je dosť to je mooooc a navyše sú chlapčenské 😅