Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

leelo
28. máj 2010

@vevusiatko a je v robote, ci kde? tak dlho v piatok?

vevusiatko
28. máj 2010

@mukky hehe ja s tym mojim totalne ozrata aj ja aj on 😀 😀 😀 Prvi den si nepamata on druhy ja ☹

vevusiatko
28. máj 2010

prvy 😀

mukky
28. máj 2010

@nikollette strasne vela farieb mali ny vyber..a hraskovu som nechcela lebo mi to primomína nemocnicu 😝 😝 ,ja mam rada kriklave ,take zive farby..pozitivne..ale som rozmyslala aj na fialkovou 😀 😔

vevusiatko
28. máj 2010

@leelo stahuje dragane frajera 😀 😀 😀

mukky
28. máj 2010

a ja s tym počitam ze maly asi steny popíse 😔 ,este ale mame odlozenu farbu na druhý nater keby niečo

vevusiatko
28. máj 2010

@mukky ved nech popise 😀 😀 😀 jeho izba 😀 😀 😀 😀

leelo
28. máj 2010

ja planujem modru a hraskovu. mne nemocku nepripomina, je taka ziariva, krasna. a maju k tomu v tych farbach v ikei stoliky,stolicky...
tusim to tu niekto pisal. nikol myslim

mukky
28. máj 2010
https://www.youtube.com/watch?v=FPPm4y3s_58

kem mam dobru náladu puštamn si ich sratu kazetu 😀

mukky
28. máj 2010

ale hraskova ma vela odtienov a aj modra..

vevusiatko
28. máj 2010

@mukky tatu 😀 😀 😀

leelo
28. máj 2010

@mukky hrskova je taka svieza ziariva zelena

leelo
28. máj 2010

toto sa da povazovat za hraskovu, ale este sytejsia
http://www.ikea.com/de/de/catalog/products/7005...

nikollette
28. máj 2010

Mukky moja ale nemocničná je taká iná zelená, taká tmavšia...
Hrášková žiarivá určite nie je nemocničná 😉 a ja by som ju skombinovala asi s oranžovou 🙂

nikollette
28. máj 2010

Leelo presen, alemôže byť ešte sýtejšia ako píšeš, aby žiarila 😵

mukky
28. máj 2010

@leelo ja mam jablkovo zelenu taku jasnejšiu stenu v kuchyni,a aj balkon ale ten je kriklavejsi ale krasna farba pre mna...a dlazbu mam jemnejsiu zelenu a tak isto aj takej farby kachlicky na linke,ale nie vsetky..ostatne su farebne zladene s linkou,,mam aj kusok kuchyne v albume,tak taku mam ja zelenu rada

leelo
28. máj 2010

@mukky tu dlazbu som nasla. je velmi pekna. milujem zelenu cim dalej tm viac 🙂

vevusiatko
28. máj 2010

@mukky pekna farba ja milujem kriklave farby.... izbu mame taku fialkovu ale chlap sa stazuje ze je to taka homo farba 😀 😀 😀

mukky
28. máj 2010

tak to som na balkone 😀 farba je este ostrejsia v skutocnosti..

mukky
28. máj 2010

@leelo tu dlazbu som hladala a behala a zhanala riadne dlho...aj kachlicky a to vysokom stadiu tehotenstva a po vypiti super cukrovej vody 😀 na tehotensku cukrovku a to mi nepovedali ze mam sediet..a mne 3 krat pichli a ja vzdy frrrk do obchodov po pichnuti takze 3 krat po hodke a to bola horucava a potom mi prislo strasne zle v aute...som musela lezat,sa mi tocila hlava a to mi bolo zle jeden krat v tehu...ved som pol dna nejedla a ani nepila,ani zuvacku som nesmela 😔

mukky
28. máj 2010

uz som pisala ze rozmyslam nad pressovarom nejakym suprovým čo mi urobi taku kavicku ako v baroch...vraj de longi ci ake su naj,mm povedali v obchode,ze vyrabaju uz pressovary asi 20 rokov,musim kuk testy nejake...
mate niektora?

nikollette
28. máj 2010

Mukky MP rodičia majú.. je to super,.. oni su max kávičkári... takže to využívaju v plnej miere 😉

leelo
28. máj 2010

@mukky ja mam delonghi 2 - v de aj na sk. velka spokojnost. odkedy sme kupili, vsetky navstevy uz pri dverach pytaju kavu 🙂 je to fakt profi stroj. tlak 19 barov, to je ako v kaviarni

leelo
28. máj 2010

tam ale nejde ani tak o tu znacku, lebo delonghi robi aj low-end stroje, to mas podobne ako smobilmi... ide o ten TLAK 😀

mukky
28. máj 2010

@leelo takze urobia naozaj dobru kávičku,hej?

mukky
28. máj 2010

@leelo ja viem ze ide o tie bary,neboj 😀 viem ze od toho to zalezi ale vraj dnes uz maju skoro vsetky rovnake

leelo
28. máj 2010

@mukky heeeeeej 🙂 ja som na kavu vysadena

leelo
28. máj 2010

@mukky no mozu mat rovnake, ale nechod po 19 😉 ta pena mi na kave vydrzi aj potom, co uz som ju davno dopila

leelo
28. máj 2010

tento vyzera parametrovo super:

http://ishop.nay.sk/sk/catalog/product-detail?p...

15 barov oka za tu cenu, to som nevedela, ze je tak drahe...

nikollette
28. máj 2010

Stoja dosť. MP rodičiA s tým niečo mali, a za opravu platili 150eur 😲