Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

bejbypd
29. máj 2010

😀 Čaute babule...sľúbila som mukky že napíšem,tak som sa nachvíľku stavila 😀 Cez víkend mám voľno,tak si užívame nádherné horúce počasie,teraz krpček spinká a potom šup šup von pojdeme zase do večera 😵 V práci sa darí je to tých patnasť hodin makačky,ale je mi fajn,už dokonca nemávam ani migrény asi preto že ma nemá kedy bolieť hlava 😝 😀 moja maličká princezná to zvláda aj s depkom bravúrne,do školky chodí hrozne rada,každe ráno mi povie maminka choď už do robotky,ľúbim ťa a potom prídi 😀 aj keď mám voľno chodí do školky ale iba do obeda,proste nám odporučili že je lepšie keď nebude vynechávať dni v týždni,tak ja doobede upracem porobím si a potom idem po ňu a venujeme sa už len sami sebe 😵 vini konečne sa aspoň trošku uvoľni na koncerte 😉 inak musim povedať že aj ja mám šikovného chlapa,síce nenavarí nepoperie nepožehlí,trošku uprace,ale je to človek na ktorého sa možem spoľahnúť,či už ohľadom malej alebo aj v iných veciach..mám v ňom istotu,že ma miluje nenamalovanú,neupravenú,dogrcanú,chorú aj so zadkom naopak 😀 vážim si ho a to je pre mňa veľmi doležité a viem že aj on si váži mna aj keď mi to často nehovorí alebo nehovoril,no je skvelý otec malej a mne skvelým priateľom,aj keď má množstvo chyb,že teda domácnosť je celá na mne,padám niekedy na nos to je pravda,ale beriem to ako moje povinnosti v domácnosti a nevadí mi ze musim varit a všetky domáce práce 😅 😎 a práca mi pomáha sa odreagovať a nie som furt ofučaná a znudená a neviem čo ešte...a hlavne malinká mi robí len radosť už je to také veľké dievčatko,nemá plienky,kecá o všetkom a stále,spieva,recituje,pekne papá už chvalabohu,neodvráva,pekne spinká,už mám veľkú babu,kamošku na pokec a je to super proste,teraz si užívam voľné chvíle s ňou a cítim,že ona je to najlepšie,čo sa mi kedy podarilo 😵

leelo
29. máj 2010

@zuziiiicek17 no krasa. vpodstate si tam prisla, aby si sa len vynervovala a zanechala na tp dojem, ze si nespokojna a ufrflana. parada!
a maly odkedy vracia? co myslis, ze to mohlo sposobit?

vinifera
29. máj 2010

@zuziiiicek17 možno máš nervozne mlieko - keď si v takom idylickom prostredí ... a malému to nerobí dobre na bruško. Varíš si sama či Potvora varí?

vevusiatko
29. máj 2010

@vinifera nenastartoval nastasie si to hned vsimol ze je nejaka cira ta nafta 🙄

mukky
29. máj 2010

caute,malý zaspal,som nakukla,,idem dočítať

zuziiiicek17
29. máj 2010

s mp ,uz v pohode ,ale proste ma stval s tym vsetkym uz aj on.
a s malym neviem co moze byt ,ale mp ho teraz prebaloval a vravel,ze z neho vyslo daco nestravene 😒 a vcera som ja zjedla nejaku tortu ,co nebola prave cerstva,normalne ,jak som ju dojedla ,tak som citila take ako skazene 😔 aj mne je dost zle.Teraz som s malym spala hodinu a pol a to uz je co povedat ,ked ja spim cez den.Mozno to ma z mlieka

leelo
29. máj 2010

@zuziiiicek17 nema to "z mlieka". na to uz je velke babo, aby nejako reagoval.vsak si nejedla salat z exotickeho ovocia, k tomu morske plody a sojove mlieko krabicu.
najskor ide o crevnu virozu a mate ju obaja. ktovie co ste mohli chytit v takom hygienickom prostredi. ked to u teba ma mierny priebeh a nemas teplotu, ani maly, tak to nebude nic vazne. pozor ale aby maly prijimal tekutiny

zuziiiicek17
29. máj 2010

No maly bol prisaty na mne cely cas co sme spali ,cize tekutiny asi mal 😀
no uvidime zajtra ako bude.Zajtra uz ideme koneeeecne domov

leelo
29. máj 2010

@zuziiiicek17 tak ho dalej tak casto dojci. ved ked mu je zle, on si aj sam viac vypyta. tymto sa imunizuje.
este par navstev u svagrinej a maly ma imunitu jak hrom 😀 ale ty asi nervy v kybli.
cestujete zase ana noc?

leelo
29. máj 2010

@bejbypd tak sa tesim, ze ste sa cela rodina "zabehli" odkedy pracujes. zivot s detmi je asi cim dalej tym krajsi, ze?! ja sa nanho velmi tesim, na kazdy den

zuziiiicek17
29. máj 2010

hej v noci ideme ,bala by som sa ist cez den ,lebo by to prereval a musela by som kojit pri niekom .Ani by to nevadilo tak mne ,ako ostatnym ,lebo aj v autobuse tak na mna skaredo kukali 😖

zuziiiicek17
29. máj 2010

veru bejby ,mas to teraz super 😵 tesim sa.A mas naadhernu fotku na fb 😵 uplne ako naj kamosky

mukky
29. máj 2010

zuzicek ahoj,hádam to s tými peniazmi bude ok za bazénik a urcite jej dojdu..ved vies co sa stalo mne,sa stavaju chyby ale hadam sa to vyriesi ok...
citam len tak po kuskoch,som volala s mm

ja ked som kupovala tie stetce a tiene,sme sa dohodli na dobierku cena 46 eur a pani suhlasila...po balik siel mm a vtedy sme sa nebavili a povedal ze nič neplatil,som myslela ze sranduje

pani mi napisala hodnotenie pozitivne,ja jej tiez ze super som spokojna s balikom a som myslela ze mm fakt srandoval ale aj tak cakala ci sa bude nieco diat

a po par dnoch pani napisala ze nebolo to uhradené,že postarka nenapisala cenu na balík ,ja sa do toho velmi nevyznam,som myslela ze autonaticky ked je dobierka tak sa aj musí platit,nakupovala som cez net cca 3 krat ..

tak ja ze jasne,mm hned posiela peniazky na ucet...keby som bola svina,tak jej neposlem nič,bohuzial iste tak mohli nejake predavajuce dopadnut a peniaze nikdy nevideli 😒

zuziiiicek17
29. máj 2010

mukky no som zvedava ako to dopadne .,Nechce sa mi to velmi platit dvakrat 😒

Ja si vas asi skopirujem ,co ste popisali za ten tyzden a budem citat vo vlaku ,aby som sa nenudila

leelo
29. máj 2010

som velmi sikovna. varim polievku s bulgurom a to vrecko sa mi roztrhlo a bulgur je po celej kuchyni, aj v tych najmensich skarockach. esteze mam rucny vysavac - naj vynalez od dob umyvacky riadu 😝

zuziiiicek17
29. máj 2010

😵 😵 😵 moji dvaja chlapi

mukky
29. máj 2010

@bejbypd ahoj moja zlatá,veru,každé obdobie veku má svoje čaro 😵 ,ked je babatko,potom sa batolí,či má 7 rokov 😉

super,teším sa že ste spokojní celá rodinka,len mm by si ta mal este viac vázit a tvoje zdravie a ked chodí do roboty on,ale aj ty tak aspon s domacnostou ti pomocť,ale ved moj názor na to poznáš 😀 😀 😔
drieš 15 hodín na nohách a si žena...dievčatko vlastne 😀 😅

leelo
29. máj 2010

@mukky mas pravdu s tou pomocou v domacnosti. u nas neni nic delene na zenske a muzske. praveze mam pocit, ze nabral mm toho na seba omnoho viac ako mam ja. asi to vzniklo tym, ze boli trable s malym

mukky
29. máj 2010

doobedu som mala návstevu,segru s neterkou,mamu a tetu...S výskal a jasal od radosti,uz sa nevideli s neterkou hádam aj 2 mesiace...on má velmi rád vsetkých,jasne ze len behal a šalil sa,ja som aspon rychlo v klude mu varila a mi ho postrázili..
a neterka zlatučká,joj prečo som ich neodfotila ☹ ,teraz ma napadlo...sedela pekne ako dáma predsa 😀 take dieta si ja neviem predstaviť 😀 ,by som mala navarene kazdy den aj pre nás a este aj celý byt vygruntovaný denne 😀

vinifera
29. máj 2010

Prach utretý, povysávané, ešte by bodlo umyť podlahy. Ale nestíham. Mám ešte farbu na hlave. Ešte netuším čo si oblečiem. Chlap je kdesi v prdeli....
Nestíham reagovať na Vaše príspevky. Lebo sa tak fajne rozpíšete keď som jednou nohou na odchode 😨
Treba mi ísť ešte odkojiť.

Tak sa tu dnes majte krásne 😵 😵

PS: mňa tiež vytáča do nebies delenie prác na ženské a mužské. V našej rodine je to hlboko zakorenené a vraždila by som za to. No ale nakoľko drahý chodí domov neskoro a zvyčajne ide rovno do postele. Kým by som čakala že niečo spraví tak by som tu zapadla prachom a bordelom...

mukky
29. máj 2010

vcera som o 1 v noci este zabíjala mravce 🙄 ,hajzlici malí,neviem kde maju hniezdo a ani nechcem vedieť,je mi zle z hmyzu,som ich striekala ,hádam sa už nevrátia..dufam ze viniferu teraz nevykotilo 😕 😀 😀

mm dnes musí prekutrať vsetko,ja nemožem...ved o mravcoch napisem vecer co sa nam raz stalo a hlavne S 😲 😲 😲 ☹

zuziiiicek17
29. máj 2010

juuuj ,to si mala rusno 🙂 a savierko musel behat ako blesk od radosti 😀

mukky
29. máj 2010

@zuziiiicek17 zlatý je Miško 😉 ,huncutik 😀

mukky
29. máj 2010

@zuziiiicek17 ako riadená strela behal 😀 😀 a v obyvacke je komplet detská lebo je tam vymalované a sa tam vetrá,a je tu neskutocny bordel hraciek co povyberali 😲 😀 ,potom ked vstane krpcek spratám na chvilu a roztaha ich malý opať 🙄

leelo
29. máj 2010

@zuziiiicek17 tak to budu pamatne fotky - otec a syn. kedy sa najblizsie uvidia?
pekny travnicek, vcera sme tu riesili zelenu farbu 😉

zuziiiicek17
29. máj 2010

no to je futbalove ihrisko 🙂 mam aj viac fotiek ale mobil som zabudla u potvorinych rodicov,cize ak sa ku mne dostane,tak dam fotky potom

vinifera
29. máj 2010

@mukky prečo? Ja som ich naposledy striekala okenou - to bolo prvé čo som mala po ruke...

vinifera
29. máj 2010

si zasa ako nemyslite že nepoužívam doma čistiace prostriedky. Len to nehrotím.

vevusiatko
29. máj 2010

Uz sa o chvilku pohneme 😀

vevusiatko
29. máj 2010

tak sa tu do pondelka majte krasne paaaaaaaaaaaaaa 😵 😵

@vinifera uzi si Kiss