Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

wandeirra
29. máj 2010

caute zeny 🙂

mukky
29. máj 2010

@wandeirra ahoj,ty čo tak neskoro? 😀

nikollette
29. máj 2010

Wan už aj odišla 😅

nikollette
29. máj 2010

kukuč 😀 😀 😀 😀

nikollette
30. máj 2010

Vini, ako koncert???? 🙂

nikollette
30. máj 2010

Pôjdem sa o chvílu uložiť do hajan 😔

zuziiiicek17
30. máj 2010

Bree ranko 🙂
Dnes sa ide domoooooooooov 🙂
maly zacal hnackovat 😒

vinifera
30. máj 2010

brééé ránko 😵
No bolo to uchvacujúce, expresívne, nádherné ba priam až pohlcujúce 🙂
Akurát že ma ani prvý securitáci nepustili s foťákom (zrkadlovkou) tak ju bol drahý vrátiť naspať do auta.(inak som sa na nektorých SBS károch pobavila - lebo veľkí boli akurát tí pod podiom - ostatní boli tak o dve hlavy nižši ako ja a to už nechcite vedieť jak vyzerali pri mojom chlapovi 😅) Keket a som mu povedala zober môj malý digitál - samozrejme sa na to vykašľal ☹( Takže je akurát pár nie extra kvalitných záberov na telefónoch.
Ale tak zážitok bol krásny.

@zuziiiicek17 ryžový vývar mu urob

mukky
30. máj 2010

ahojte,chlapi spia,mamina tiez pojde 😀
sme mali super dník,boli sme von,potom sme S šli kupiť este jedne topánočky na von,aj papučky sme chceli ale nemali..
vecer som prala malého topanocky platené v prácke a dnes nesli nejako obuť na nožku 😕 😀 ,ale hlavne ze som aj prádlo celu noc nechala v práčke 😀 😲 ,asi som zalubená alebo čo
ale uz su topanocky opat ok a idu obuť...

v dráčiku sme mu kupili na den detí zvieratká hračky
@nikollette si ma inšpirovala 😀 ,ale dostane ich az v ten den...mamka si urobila len mensie radosti s nákupom,tato nič 😔 ,ale konecne som si kupila šteteeeec ktory som tak velmi potrebovala,mm len gulal očami a chcela som to zatajiť 😀 ale sa nedalo,nemala som hotovosť a nemám kartu 😀 😔 ,ale uz som so štetcami skončila 😀 ,mm len frflal ked platil ze preboha za jeden stetec tolko 😀 ,ze to ani palenku si taku nekupuje,nio čistý alkoholik 😀 😀 😀
ale sme sa smiali lebo ja som dlho kecala s predavackou,taka baculka ale nadherne sa líči,aj minule som ju obdivovala a dnes som ju chválila 😅 takze pri kase bola sranda...este mi zlatá aj cenovku strhla 😀 ale nepomohlo 😀

a nausnicky také pekne som si...tesim sa im 😅

no a potom sme šli ku prababke na koláčik a kávičku,velmi sa potesila ze sme prisli a aj ja ze sa teší,ved maleho zbožnuje a hlavne ked som povedala ze sme hladní,smadní a dame si kavu..juj to bola stastná 😀 a ze mohla maleho nakrmit ,ona si stale mysli ze on hladuje 😀 ,stale by ho len tlacila jedlom 😀 a vlastne vsetkých,aj mna 😀 😀 a ja slon 😀
tato ide o chvilu do prace ..asi bude burka 😕

mukky
30. máj 2010

@zuziiiicek17 potom daj vedieť ako je MIšánkovi mojmu malému ☹ a stastnu cestu ☹ ,asi by si mala ist do lekarne a poradit sa ci mu nieco netreba na hnacky ☹ ,ci tá mrcha mu nieco nedala kym si si odbehla na sekundu nejaku 😠 😠

mukky
30. máj 2010

večer nakuknem či tu je nejaký pohyb 😉

nikollette
30. máj 2010

Ahojte...
My sme dnes vstali všetci traja okolo pol druhej až 😕
MP teraz upratuje všetky izby, vysáva, podlahy umýva, prach, dokonalý poriadok proste všade 😵 😀
My s malým lenošíme v izbe, pustam mu videá na youtube.
Nie sme vonku, lebo je tu búrka poriadna 😝
Ja som aj dnes nejaká nijaká 😒

@mukky že tie zvieratká su súper... náš malý si ich sám vybral, aj sa im tešil, a hrá sa s nimi...
zvieratká ho velmi zaujímaju, a učím esa ako ktoré zvieratko robí a ako sa volá... Už toho dosť vie napodobniť, a aj mená zvieratiek by chcel vysloviť len mu to nejak nejde...
Ja by som spala 😔

nikollette
30. máj 2010

Vini, tak ste si užili 😉

wandeirra
30. máj 2010

ahojte..
nikto neodpisoval,tak som zaspala na klavenici 🙂
vinifera,pred chvilou som bola v tvojej dzedzine 😀

nikollette
30. máj 2010

Tak na nich som fičala ako 12ročná 😀 😀 😀 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=a0VpEygfGW4
nikollette
30. máj 2010

Sa rehlím 😅 😀 😀 😀

nikollette
30. máj 2010

Ale toto a mi od nich páči doteraz...
Nikedy to malému spievam, ked nevie zaspať 😅 alebo mandarinku darinku 😀

https://www.youtube.com/watch?v=NkUTUlKXa4o
nikollette
30. máj 2010

Nikto??? Kde ste všetky? Ved vonku je otrasne, aspoň u nás...
Mne malý spinká, MP upratuje... Ja lenosím...

leelo
30. máj 2010

ahojte 🙂
vecer chvilu nesiel net a ked som to opravila, tak som si uvedomila, ze mozem cas travit aj inak ako pri laptope a vypla som sa. citali sme si a rozpravali sme sa s mm.
vela ste toho nepopisali, asi zacina dovolenkova sezona na mk, co?! 😉
inak zuzka1. tu velmi dlho nebola. vie niekto, co je s nou?

ja uz zacinam pomaly balit, vo stvrtok vyrazame. tesim sa moc.
dnes boli asi 4 burky a teraz svieti slnko odusu, az mi je horuco. mm a maly isli von.

vini, sa tesim, ze si sa zabavila. ja by som na kisse dostala infarkt 😉 😀 kde sa ten koncert konal?

mukky, ved treba si urobit radost zase. ja si na materskej skoro nic nekupujem, vsetko sa toci okolo maleho. ked uz raz za cas nieco pre seba, tak to ale stoji za to 😉 niekedy ma aj mrzi, ze si kupime vsetko co potrebujeme a necakame na nejaky sviatok al.vianoce. potom nikdy nevieme, co si mame kupit. vsetko mame, nic nepotrebujeme. teda moj muz ma s tym problem , co vymysliet pre mna. ja vzdy nanho priebezne myslim, ked mam napad, zapisem si a vzdy sa snazim nejako originalne ho prekvapit. napr. original dres fc barcelona s jeho menom som mu dala spravit volakedy. tym darcekom sa kazdemu chvali. no teraz uz by sa mi asi ani nechcelo tak sa s niecim piplat ako vtedy 🙂

niki, maly je zlaty na tej fotke ako ho ten den deti zmohol. aj dnes ste niekde boli? asi nie, ked ste dlho spali... tak ale toto pocasie cloveka az nuti lenosit. zato tp je super, upratuje ako divy. parada 🙂

nikollette
30. máj 2010

MP ešte furt upratuje 😝 Už poslednú izbu dokončil akurát 😕

Inak aj ja som sa chcela opýtať Vini, že kde sa konal ten koncert?

Zuzka1 majú tuším sukromnú tému, ci nie? Lebo boli vo volnej diskusii, ale asi sa presunuli ako súkromníčky 😉

nikollette
30. máj 2010

MP doupratoval, išiel dole cvičiť, a ked dojde hore ide variť večeru. A ja len celý deň leňoším 😕 😔

nikollette
30. máj 2010

Hm, celý den nikoho, neuveritelné 😕
U nás celý den leje ako z krhly, hrmí, zatiahnutá je obloha maximálne... Nič sa nedá fakt 😒
A ani tu sa nik neukázal ☹

bashenka
30. máj 2010

A sak treba sa muzovi venovaaat😉 ne? Ten moj je na pive...tak sa nudiim, My sme boli v tom auparku a super bolo, malu som musela stale nahanat lebo za tymi prezlecenymi ludmi za zvieratka furt behala🙂

nikollette
30. máj 2010

A nepršalo vám tam???? 😕
Alebo vnutri ste boli iba?
Môj na pivo našťastie nechodí 😅 😉

mukky
30. máj 2010

ahojte 😎

nikollette
30. máj 2010

Konečne si sa ukázala 🙂

mukky
30. máj 2010

@nikollette ja som uť dávnejsie chcela kupiť zvieratká ale som zabudla a dnes som si v Dráčiku na nich spomenula..su tam vacsie zvieratká a potom v takom malom sáčku kačicka,sliepočka a iné,len sa bojim ci to nie su až velmi malé kusky..tie budem radsej odkladať

ale som chcela dnes kupiť taký televizor ktorý sa natočí a ide hudba a obrazky..asi vies co myslím,len neviem este...ma velmi vela hraciek a uz naozaj stačí...ale tak to by ho viem ze zaujalo na dlhsie...

sa mi s tebou poobede snivalo 😀

začalo liať 😕

mukky
30. máj 2010

pijem kávičku z doobedia urobenu 😀 ale som nestihala vypiť 😀 😝 a drobcek papal tak je v chvilu v stolicke tak mozem trošku podiškurovať

bashenka
30. máj 2010

No ja ho pustim tak 2 krat za mesiac😀 viac nee.. A prsalo troska tak sme sa museli presuvat ...ale nevadilo. A mozno aj zajtra ju tam zoberem ked bude polovicka v robote🙂

vinifera
30. máj 2010

Koncert bol na Pasienkoch (je tam veľké P? asi hej). Teda oceňujem svojho chlapa lebo bez navigačky sme sa pomýlili len o jednu ulicu a trafili sme teda takmer na prvý krát. 😵 Ľudí bolo veľa - zo Slovenska (EČV komplet celá SR) CR aj Rakúšaci boli.
Čo som bola veľmi prekvapená tak tam boli aj detičky okolo 10 rokov. Normálne celé rodiny s deťmi - teda v sekcii na sedenie kde sme boli. Ale tak bolo to veľmi kultúrne - na to že to bol rockový koncert tak tak neboli také excesy ako ožratý agresívny ľudia. Rozbroje alebo nejaké iné nepokoje.
Ale tak nedalo sa ani s fľašou plastovou vstúpiť (keď ste ale nechali štupel na začiatku tak ste si mohli fľašu zobrať - inak sa to bralo ako zbrať) Sklo alebo pivové plechovice nehrozili. No ani ten foťák ☹(
Na to že sú to dedkovci tak zvládali celý koncert (cca 2 hodiny) na tých špeci botách - tak 10 cm platforma. Ja by som sa asi ani z miesta nepohla oni v tom aj behali. Najstarší má asi 67 rokov. Ale teda makali dve hodiny. Mali aj rôzne vyvýšené pódia. V pohode ich to vyviezlo až pod strop konštrukcie. A bol spravený aj spoj medzi hlavným podiom a jedným stageon čo bol v strede Pasienok (Pasienkoch?) A 1x preletel ten jeden spevák (pripptaný o kostým) medzi hlavným podiom a tým staegom. Veľa pary, petárd na konci ohňostroj.
Keď sme ešte pred vstupom do BA videla odbočku na Senec tak som si na teba spomenula NIka. 🙂