Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

leelo
1. jún 2010

ja viem, ze tym mozno zachrania planetu a bude existovat o 5 min dlhsie, ale ten pokrok (vlozky, tampony) nie je zase tak zly. nemusime ho zavrhnut ako celok. su aj dobre vynalezy

lenka_66
1. jún 2010

leleo ano napr. tepla voda 😉

leelo
1. jún 2010

napr. 😀

lenka_66
1. jún 2010

no idem ja . vyzvala som zehlicku na ferovku tak jej dam zabrat nech si nemysli ze som padavka 😝 .tak ju neznasam 😠

vinifera
1. jún 2010

@lenka_66 ja ti požehlím - pridi mi utrieť podlahy.
Ženy navládzem - dala som drahému povoziť malého. Lepšie a rýchlejšie v aute zaspí. Aj vnoci potom lepšie spí. Kým sa vrátili tak mal malý celé líco do krve rozškriabené. Rúčku krvavú. (babka mu dala večer hrušku a ešte dlho nemal karfiol - tak predpokladám že zareagoval na tú hrušku - ja som ich síce kúpila malému ale ked zareagoval aj na presnidávku z hrušky tak som mu ich už nedávala - ale to babka nevedela ☹((

vinifera
1. jún 2010

Paradoxne sú to lepšie životné podmienky a rastúca hygiena. Čím viac dieťa chránime pred bakteriálnymi infekciami, tým je vyššia pravdepodobnosť, že bude náchylné na alergie. Táto teória ale nie je všeobecne akceptovaná."
Zdá sa, že atopické ochorenia postihujú častejšie mestské deti z vyšších sociálnych vrstiev.

lenka_66
1. jún 2010

vini tebe by som aj pozehlila.
jooj chuda tomusik strasne ho to musi svrbiet.aj ty vini .. klobuk dole co vsetko zvladas

lenka_66
1. jún 2010

ja tomu verim a udrziavam zdravy neporiadok

lenka_66
1. jún 2010

no uz fakt idem lebo ta hlupa zehlicka este stale caka na doske .truba nie zeby uz isla spat 😠

zuziiiicek17
1. jún 2010

@mukky ,dnes vam asi uplne zatopi chatu 😔 ☹ o tri hodky vypustaju hornad ☹ u nas v kysaku je panika z toho .ta privalova vlna vyvracia stromy atd ☹ posrata voda dpc

nikollette
1. jún 2010

To tam máte také záplavy? ☹ ☹

nikollette
1. jún 2010

@zuziiiicek17 ako že vypúšťajú Hornád? Pečo?

zuziiiicek17
1. jún 2010

vypustaju ruzin ,aby sa nepretrhla priehrada ☹

vinifera
1. jún 2010

to bude vlhkoooooo 😖 😖 😖

zuziiiicek17
1. jún 2010

my ako kysak centrum dediny nie sme vobec ohrozeni ,ale chatari su ,nikto tam nesmie ostat .u nas je uz treti stupen povodne.kto nema kde prespat tak spi v kulturaku

nikollette
1. jún 2010

Ty kokšo, to také vážne je? ☹
A Mukky tam majú chatu?? 😕 ☹

zuziiiicek17
1. jún 2010

hej ☹ mno tri rodiny tam maju aj trvaly pobyt ☹

nikollette
1. jún 2010

Hm, to nem dobré ☹

zuziiiicek17
1. jún 2010

no veru .ja so taka rada ,ze byvam na kopci

nikollette
1. jún 2010

Ja som rada že tu nemáme žiadnu takú rieku 😔

nikollette
1. jún 2010

To už je tolko hodín? 😕

zuziiiicek17
1. jún 2010

noooo,treba ist hajat 🙂

nikollette
1. jún 2010

Ešte do vane musím ísť pred postelou zalahnúť 🙂

nikollette
1. jún 2010

Inak aj u nás stále prší. Aj teraz... že by koniec sveta? 😨

zuziiiicek17
1. jún 2010

mozno ,ale este ne ,lebo este nie je 2012 😀 😔

nikollette
1. jún 2010

Ja som už počula že roku 2000 už mal byť, aj v roku 2010 som počula... 😝

nikollette
1. jún 2010

Idem do vane...
majte sa

zuziiiicek17
2. jún 2010

Ahojte 🙂 nikto nikde ? 😕

leelo
2. jún 2010

ahoj, ja som tu. len maly mi nechce spat, tak to riesim.
pocasie - no comment 😒
aku se mali noc?