Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
8. jún 2010

@petka035 tie mi odporucila predavacka,,,ja tak viem ze bez klenby tiez najprv,aby nezlenively svaly na nozke

mukky
8. jún 2010

hrubky soráč,som na vela frontoch 😀

lenka_66
8. jún 2010

caute ,

zuzi ake pekne vyznanie lasky starenke 😵

a slaba navstevnost mozno bude teplom a aktivitou krpcov

mukky
8. jún 2010

@zuziiiicek17 tak sa tesím ze sa mu tak páčia 😀 😀 😀 zlatý mišánek 😀

lenka_66
8. jún 2010

ja som dbes bola zas kuk topanky, no do takych s makkou podrazkou nevopcha nozku ☹ .len sandalky s lepakmi aj vpredu obuje.podrazka tvrda a prsty otvorene.tak neviem co mm robit

zuziiiicek17
8. jún 2010

@lenka_66 joj ... 😀 sak ja som to tak nemyslela do ritkaloviec ...

lenka_66
8. jún 2010

nevyhovaraj sa .pozde mili drozde

zuziiiicek17
8. jún 2010

tak vies co lenka ... 😀 t 😀 y si tiez starenka potom 😀 vsetky ste ...len ja som lietadlo 😀 😀
(nemyslim to vazne ,ale pisem pre istotu aby sa to zle nepochopilo zase)

lenka_66
8. jún 2010

zuzka ale len take male bezprudove lietadlo 😀
a ja nie som starenka ale stara, hrdzava korcula 😀

lenka_66
8. jún 2010

zuzka a co je najsmutnejsie aj TUPA 😀

mukky
8. jún 2010

@lenka_66 bola si dnes von?

mukky
8. jún 2010

@zuziiiicek17 odkial to más s tým lietadlom?

zuziiiicek17
8. jún 2010

@lenka_66 hehe 😀 nemyslim ,ze je to az take zle.ja som akoze taky srot hej ? tak to sa viac podobam na balon no

zuziiiicek17
8. jún 2010

to s tyym lietadlom mam asi z nejakej pesnicky ...ale tam to bolo trochu inak povedane 😀 😝 😝

lenka_66
8. jún 2010

mukky sak pisem ze v meste som marekovi nsamochodky zhanala.

zuzu nie srot ale take babetko lietadlo

mukky ak dame raz stretko tak nam zuzka bude chodit pre pivo 😝

lenka_66
8. jún 2010

zuzka zaspievaj nam 😀

zuziiiicek17
8. jún 2010

mnam pivo 😀 by som si dala teraz.
a radsej spievat nebudem ...to by zleee dopadlo .maly by mal nocne mory aj z toho ,ze take skarede slova to ma 😀

lenka_66
8. jún 2010

zuzi raz sa ich aj tak nauci

mukky
8. jún 2010

@lenka_66 😀 😀 hej posleme ju pre pivo 😀
zuz aj ja to mam v mojich citátoch 😀

leni ja som myslela ci kocikovat si bola po sidlisku,ale asi nie..ked si bola v obchodoch

mukky
8. jún 2010

leni a ziadne topanocky nesu dobre hej ☹

lenka_66
8. jún 2010

mukky ale ti to pali 😀

inac dnes som mala mareka od rana do 15 (okrem spanku) len tricko a slipky bez plienky a bez nehody.nocnik v deckej aby bol po ruke.ked mu trebalo piskat sa len chytil za pipik tak sup na tron

lenka_66
8. jún 2010

mukky nie, vysoky nart ma.neviem asi budem musiet kupit s tvrdou podrazkou 😠 😠 😠

vinifera
8. jún 2010

@petka035 malý chodil naboso doma snáď do roka. Protišmykové ponožky fungovali na plávačke v podstate všetky čo majú tie gumené hovadiny zo spodu. Prvé botasky s tou makkou podrážkou mal v 10 mes aj to len preto že ked som ho brala vo vajci von tak už bola jesen a bolo mu chladno na nohy. Botasky von som mu kupovala až po roku.

@lenka_66 v predajni RENO som malému kupovala také domáce papučky - capačky - majú gumenú makku podrážku. A mali aj vačšie čísla. Tie čo mám doma sú 20. A sú také hrubšie - lebo malý má tiež hrubšiu nohu. Tieto nosil okolo roka keď mal cca 10 kg a tlustú nohu ... Teddy je naboku na tej visačke napísané.

zuziiiicek17
8. jún 2010

JA viem ,ze sa to nauci ,ale predpokladam ,ze predo mnou ich asi pouzivat nebude 😀
joj ,ja som si dnes bola dnes v meste u ocnej po papier na okuliare .moje sa zlomili ,cize som slepa .nasla som super optiku lacnu ,tak ma to ani nebude az tak vela stat 🙂 ale len vo vlaku som stravila dve hodiny ,,lebo tak meskaju vlaky

lenka_66
8. jún 2010

vini a nemas foto? ja som nic take nevidela .a v kazdom obchode som si pripadala ako dilino uz .nic neobuje

zuziiiicek17
8. jún 2010

wow lenkaaa,to je ake super ,ze uz vie tak na nocnik.MY sme este ani neskusali

lenka_66
8. jún 2010

zuzi jedna lastovicka leto nerobi .este sa to moze poserkat.ma trosku cervenu ritku tak som chcela nech sa vetra

mukky
8. jún 2010

@lenka_66 super s tym nocnikom 😀 my sme sli dmes ale len s plienkou 😒 sam sa vyzliekal a sadal a na redukcii dnes plakal,sediet nechcel

vinifera
8. jún 2010

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/vinifera/alb...

fakt sa mi nechce lenka ich teraz fotiť. Ale zhora je to ako brúsená tmavomodrá koža (alebo látka,) Spodok je celý gumený a makký. Vpredu je lietadlo. A vôbec sa mu v tom nepotila nôžka. Stáli asi 8 €. A mali aj vačšie čísla. Kupovala som ich tiež v RENE.

zuziiiicek17
8. jún 2010

@mukky a on vobec nechce byt bez plienky ? 😕