Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
12. jún 2010

matka a co tam robí tvoj muž? žúruje?

mukky
12. jún 2010

mm už má nervy 😀 musí ist spať a este stále nie su vysledky..ale vsetci hovoria o prekvapení,zeby SAS? 😕 alebo komunisti či madari? 😨 😀

maatkka
12. jún 2010

Nikol on uz spi 😀 Ale si tam grilovali a opalovali sa... aj nieco popili - ved to bola oslava 😉 Som mala nervy ze tam nie som ale s malou by som tam nesla a bez nej uz vobec 😅

saskarisko
12. jún 2010

mukky - smer 😀 .

saskarisko
12. jún 2010

dovladol 😀

mukky
12. jún 2010

@saskarisko ahoj 😀
ešte ma ucho pobolieva 😔 ale tak kvapky su iste dobré,len ja si velmi nedávam cez den vatu lebo som potom ako hluchá a je mi to neríjemné ale dám si na noc opať 😝

už viem 😀

mukky
12. jún 2010

@saskarisko kto dovládol? 😀 M? 😀

saskarisko
12. jún 2010

@mukky - aj ten 😉

saskarisko
12. jún 2010

teda, tam by som predsa len pockala na oficialne vysledky

mukky
12. jún 2010

@saskarisko 😀 😝

mukky
13. jún 2010

čaute,
my sme dnes do večera len dvojka,mm robí ☹ a ja od rána pratám 😝 ,hrabe mi riadne...v tej horučave 😠 no ale ked už som sa do toho pustila...
periem,vysávam,zmývam a čo kde treba a najhorsie ma este len čaká,kopy zimneho a malého oblečenia drobca poodkladať,len obchádzam tu spálnu ako sa dá 😀

chudacik S,skoro 2 hodky uz sedí v stolicke a hraje sa.. ☹ ,ked som ho pustila a vysavala,mm nechal v lavore vodu s hrackami a maly mi ju vylial na snuru od vysavaca,tesne pri zastrcke 😲

kavu už pijem ohrievanu 😀 😝 ,ale tak dopijem ju už...von nejdeme,medzi paneláky sa mi nechce,napustím cistu vodu do bazena a pred spánkom a obedíkom sa pojdeme aspon na hodku vyčlapkať 😵

vy ste iste niekde von....malý ma navarené od vcera,ja si nedelny obed nerobím sama pre seba..ku komu možem príst na obed???NEHLASTE SA VSETKY 😀

janac1974
13. jún 2010

ahojte
mukky som podobne na tom ako ty...tiez upratujem,maly je vonku s mm...vcera som nevladala...
nikto mi nepomaha a byvame tu 5,takze sa im pomstim tym,ze obed nebude...vsak ja nepotrebujem
mna je dost 😀 malemu uvarim nieco to zvladnem zachvilu a potom uz sa budem aj ja vyvalovat na
terase...
mukky dojdi k nam...objedname si pizzu 😅

no idem pokracovt...pa pa zatial

mukky
13. jún 2010

caute som nakukla,napustala som vodu,ideme do bazenika a dala som prat druhu varku...oblecenie počka 😝 ,je horuco a maly uz neobsedi anjelik moj maly...
nikto ti nepomaha,ani dcery? 😕 super riesenie,veru,nevar 😀

janac1974
13. jún 2010

mukky kukla som fotky,no nadherny je Savierko...naozaj ti neplackal??a aky strojcek mate?
ja chcem kupit,ale nevyznam sa...a chcem takto isto ako ty maleho vyholit...
maly mi zaspal...bol taky unaveny,ze ani papat moc nechcel...par lyzic,ryzu s maskom,hraskom,mrkvickou
rano mal len jogurtik ☹

mukky
13. jún 2010

malý zaspinkal,idem trosku kuk co je nove a potom si pojdem lahnuť aj ja 😔

@janac1974 vieš co to si kupil mm,on sa tak uz roky strihá a tušim si ho kupil v Madarsku a ni nestal vela,snad 10 eur..
S neplakal,nebál sa asi ze to poznal ze mm to robí na sebe 😀

v obchode ti poradia,podla mna staci nejaky lacnejsí,len nech ma snuru,nadstavce...mm ho strihal tuším trojkou

mukky
13. jún 2010

@mukky a dakujem,este si neviem na S zvyknuť 😀 vyzera ako chlapcek 😀 😀

mukky
13. jún 2010

😀 dik sebe som napisala
@janac1974 to malo byt tebe 😀

nikollette
13. jún 2010

AHojte...

My sme boli celý den preč. Najprv v tescu nejaký nákup spraviť, malému bodynká na spanie letné a autíčko...
Potom sme ho vzali k našim do senca, boli s ním na slnečnýcj jazerách, v autíčku detskom sa povozil, v piesku, v detskom ihrisku, atd.. s našimi...
My sme sa išli s MP kupať... bolo super.... krásne čistá voda, teplá, sme si plávali, opalovali sa.....
Potom s išli k mojmu dedkovi, už cestou domov, aj s malým... nabal nás čerstvou zeleninkou zo záhradky, posedeli sme na dvore, na hojdačke a tak....
A potom sme sa ešte na zmrzke stavili...

A teraz sme došli domov...
Unavená som....
MP cvičí....
Malý si pozerá knižku so zvieratkami a pap broskynku sám 🙂

nikollette
13. jún 2010

Aj MP má strojček a sám sa striháva.. Ved to by musel chodiť ku kaderníčke každý týžden 😝
Viac sa oplatí kupiť strojček 😉

Mukky Savierko je rozkošný chlapček... 😵

petka035
13. jún 2010

Ahojte, tak už máme uspaté a teraz zháname s mm od koho by sme si požičali nejaký film,lebo v telke katastrofa 😝 asi budeme kukať do blba 😒
Niki super dník ste mali,aj ja by som sa išla kúpať 😅 ale malú by som zatial nikomu nezverila

nikollette
13. jún 2010

Veru v tv nič, absolutne nič 😝

nikollette
13. jún 2010

Idem ja do vane, MP varí...
ma páli chrbát od opálenia 😀

Zajtra sa ukážem... papa

bashenka
13. jún 2010

Ajojteee.. aj my sme sa dnes boli kupat a potom pozerat koníka🙂 a kozičku... Mna nejak ale zacina skrabat v krku 😖..len dufam ze to je plany poplach. Malinká hajuškaa..
@mukky my sme zasa zajtra samy az do vecera...☹ ja to neznaasam.. A malinky chruust je rozkošný😀

bashenka
13. jún 2010

Ten chvostiik tam je úžasny😉

nikollette
14. jún 2010

Ahojte.
Ja som nejaká zničená... a to by som sa mala pustiť do upratovania dnes 😒 😔
Pijem kávu, malý si pozerá pri mne v stoličke knižku..

Taký dobrý sen som mala 😵 😵 😵 😵 😵 😵 už neviem presne detaily, ale že som robila tam v " Miami Inku" s fešákmi 😅 😀 😀 😀 júúúj.... až som bola sklamaná keď som sa zobudila, že to bol iba sen 😔

Aj vám sa trocha inak zobrazuje kon, teda príspevky?

maatkka
14. jún 2010

Caute
nikol 😀 😀 😀
inak ani mne sa dnes nic nechce. Mm je v robote a mala hodinu zaspavala a 2 hodiny spi - takze sa uz 3 hodiny nudim...
Hej je to tu akesi pomenene zase 😅

janac1974
14. jún 2010

ahojteeee 🙂
Nika 😀 pekný sen si mala,mne sa už dlhšie nič nesnivalo v noci,maly ma vždy prebere zo sna 😀
mne maly spí,ale on toho nepospí vela....takže som len na skok prišla kuk...
maatkka 😉 ti zavidim v dobrom,aku maš dobrú dcerku...moj čertík ani zaspat sam nevie a ani nespí tak dlho ☹

nikollette
14. jún 2010

Jani, hej pekný sen 😀 😀 😀 😀 škoda že bol len sen 😅 😕

Matka ani mne sa nič nechce 😒
Ale už som upratala, aj povysávala izby, som sa nejak premohla... Malý zaspáva akurát...
Ja papám melón a čerstvý sladký hrášok 🙂 moje raňajky dnes prvé....

VOnku sa celkom ochladilo... Pofukuje vietor... V noci sa blýskalo a hrmelo, ale nepršalo tuším..
Dnes nemáme žiadny plán.. som nejaká zničená po víkende 😝

a čo vy?

janac1974
14. jún 2010

u nas bola riadna burka,ale skoro rano,som utekala zatvarat stresne okna...
teraz aj slniecko vykuklo...

maly je uz hore...on neznasa ked sedim za NB,musim sa mu venovat...
neviem ani,co vymysliet za program,uz ani v piesku nechce byt...
niki zdrave ranajky.. 🙂 .u nas cerstvy hrasok dlho nevydrzi...nikdy sa mi neujde... muz kupi vzdy
v sobotu na trhu,ale to baby zjedia na posedenie😒 a maly ten neda do ust,neviem preco...

nikollette
14. jún 2010

Ja som kupila včera kilo za 4eurá, a potom nám dedko este nabalil aj zdarma 😉
Hm, my budeme dnes odpočívať....