Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuziiiicek17
18. jún 2010

@mukky nie ,mp ide zajtra vecer ...KONECNE 😀 ja som z neho na prasky totalne .Ked je tu ,tak vobec nemam svoj klud ...a prehovoril ma aby sme isli zajtra ku jeho rodicom ,lebo jeho mama ma 50 rokov ,tak ze na oslavu.... 😖 ale budu husti ,tak im poviem svoje

zuziiiicek17
18. jún 2010

@nikollette dievca co sa prespalo ---nevydalo a a ma dieta ...cize aj ty 😀 aj vini 😀 atd

nikollette
18. jún 2010

Boha, to v dnešnej dobe ešte niekto tak posudzuje, že mať dieťa bez uzatvorenia manželstva? 😝

Zuzi, hm, to nem dobré do budúcnosti, ked už teraz si z jeho prítomnosti tak povediac na prášky 😖

leelo
18. jún 2010

cauteee
hahahaa, ze prespanka, no ved stare babky to este bezne pouzivaju. v dnesnej dobe to ale fakt uz straca ten urazlivy vyznam 😀
zuzi, maly je sikovnicek, robi maminke radost, super 🙂

zuziiiicek17
18. jún 2010

@nikollette ja som to nedavno pisala ,ze si pockam ,kym nasetrim peniaze aspon nejake a potom to ukoncim ,pretoze to nema zmysel .Viem ,je to odo mna blbe ,ze len kvoli tomu som s nim ,ale proste potrebujem ,aby mi vratil vsetky co som mu pozicala + aby mi dal nieco ,ay som nemusela pocitat kazdy jeden cent ako doteraz

leelo
18. jún 2010

niki, ale v minulosti ludia spolu ani nezili, ked sa nevzali. cize dievca osttalo same s dietatom a otec neznamy, chapes

leelo
18. jún 2010

@zuziiiicek17 ale on ti bude musiet naveky platit, je otec

zuziiiicek17
18. jún 2010

myslim ,ze babky to budu riesim dokym su ...ale ked "odide"ich generacia ,tak sa tento pohlad zmeni

mukky
18. jún 2010

@nikollette 😀 zuzka vysvetluj 😀

mukky
18. jún 2010

aha uz ste tak daleko,uz si vysvetlila 😀

zuziiiicek17
18. jún 2010

@leelo lenze istota je istota.nechcem zazit ,ze nahodou strati robotu a potom si budem moct piskkat kvoli tomu .Ved ako nezamestnany mi mal davat 20 € ...co to je v tejto dobe ?

nikollette
18. jún 2010

Ved to, že platiť ti musí. Aj ked sa s ním teraz rozídeš....
ja by som to tak nevedela asi naťahovať a pretvarovať sa pred ním, keby som ho už nezniesla.... 😒

nikollette
18. jún 2010

Zuzi a to z materskej si chceš šetriť?
či z toho čo ti on dáva? Lebo tá materská je úbohá almužná, keďže sme ani nerobili, že jo? 😝

leelo
18. jún 2010

@zuziiiicek17 kto urcil tych 20?

zuziiiicek17
18. jún 2010

Ved tak ci tak odide ...ked tu nie je ,tak je to v pohode .Ale ono to nie je uplne o pretvarke ,len som nad celym tym vztahom premyslala a dosla som k tomu ,ze aj ked ho mam rada ,tak s nim neostanem ,lebo on nie je chlap do zivota.Nepremysla vobec rodinne a tak .Je toho vela

zuziiiicek17
18. jún 2010

@leelo sud ...teda 24.50 😀

zuziiiicek17
18. jún 2010

@nikollette chcem si nasetrit nejakych 300 € ...na rozne vydavky na ktore by som nemala z materskej a ktore by som z neho asi nevytiahla,ked uz nebudeme spolu

leelo
18. jún 2010

@zuziiiicek17 ak priznal otcovstvo, tak ma vyzivovaciu povinnost. to upravuje sud. ak bude nezamestnany, bude to zanho platit stat.

nikollette
18. jún 2010

Chápem máš ho rada, prežila si s ním dosť, máš s ním dieťa, nie je ti ľahostajný, ale asi s ním moc do života nerátaš, nevidíš v nom perspektívu, život aký si predstavuješ asi....

leelo
18. jún 2010

@zuziiiicek17 aha, chapem, uz ste to riesili. idealne je ist na sud, ked je zamestnany

nikollette
18. jún 2010

A on by ti nedal? Teda na svojho syna? Veď ho určite miluje, jemu by snád nič neodoprel nie?

leelo
18. jún 2010

ked nebudu spolu, bude to tazsie dostat z neho $

zuziiiicek17
18. jún 2010

@nikollette presne si to vystihla 🙂
pozri nikdy nevies co mu moze prepnut v hlave .Ja uz som proste tak nedoverciva ,ze to radsej budem riesit takto akoby ma malo potom nieco prekvapit 🙂

nikollette
18. jún 2010

Zuzi jasné 😉

zuziiiicek17
18. jún 2010

ved predsa aj ja chcem pre maleho len to najlepsie .nechcem aby trpel nudzou .Ved tak ci tak asi budem musiet ist potom skor do prace 😔

nikollette
18. jún 2010

Plánuješ ísť skor?
A čo u vás stoja jasle? Tu v okolí BA dosť 😖

zuziiiicek17
18. jún 2010

fuha ,no to este neviem ,ale nejak to snad poriesim .

zuziiiicek17
18. jún 2010

@nikollette a ani nie ze planujem ,ale budem musiet . 😔

nikollette
18. jún 2010

Ešte má čas všetko pozisťovať a porozmýšlať že čo a ako. Prajem správne rozhodnutie 😉

zuziiiicek17
18. jún 2010

@nikollette dakujem 🙂
inac ,kde steeee vsetky ?