Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuziiiicek17
27. jún 2010

@nikollette ty si strasny lenivec 😀

nikollette
27. jún 2010

Aj my sa tam väčšinou otáčame 😅 som lenivá do kopcov 😔
Ja len ľutujem tie medvede ☹ maju otrasné malé, betónové podmienky... 😔

nikollette
27. jún 2010

zuzi,no som, priznávam 😔

bashenka
27. jún 2010

Nikollette nie len medvede ...ved tie zvieratá majú strašný pohlad všetky ako tam sú ... ja neviem prídu mi také smutné...

nikollette
27. jún 2010

No hej aj iné zvieratá.. ale najviac tí mackovia ☹ tam je to otras... žiadna zeleň, chápeš... čo inak v lese žijú...
iné zvieratá to ešte maqjú ako tak, napr. tigre... aspon nejaká zelen, stromy, potočik, jazierko.... ale macovia otras ☹
akurát sme minule s MP hovorili, že je tam dosť volného miesta, prečo im to nezväčšia tie teritóriá a tak 😒
že to vôbec nezvelaďujú tú ZOO ☹
Len Dinopark vylepšujú stále...

bashenka
27. jún 2010

Radšej by mali postreky proti komárom urobiť 😎 ... ale ževraj ked budeme papat B-komplex na nś nebudú sadať 😝

nikollette
27. jún 2010

Ja tomu moc neverím 😅

bashenka
27. jún 2010

Kamoškin muž to čítal v letákoch u doktorky 😅 bohvie či to je pravda.... ale ked mám povedať taak ja papam vitamín C + b-komplex je tam tiež ... a ked sme s priatelom vonku tak on je vždy prvá obeť komárov ... alebo napríklad včera na balkone v noci ho doštípali riadne... na mna fakt ani jeden nesadol 🙂 možno náhoda a možno na tom niečo bude 😉

nikollette
27. jún 2010

Ja papám iba B-karotén.. o tom tam nepísali? 😀

bashenka
27. jún 2010

Nie 😀 ale o tom mi zas kamoška rozprávala že ked si ho dala a išla na dovolenku že sa vobec neopálila 😅

bashenka
27. jún 2010

taká zo senca tiež 😉

zuziiiicek17
27. jún 2010

ja nepapam nic a komare na mna kaslu 😀 aj na miska nastastie

nikollette
27. jún 2010

Malý gitarista 😅

zuziiiicek17
27. jún 2010

@nikollette aky chutnyyyy 😵

bashenka
27. jún 2010

moja tiež mala gitaru... otrieskala ju o zem a už nefunguje 😉 zuziiiicek17 Miško už hajá??

zuziiiicek17
27. jún 2010

@bashenka misko haja uz skoro hodinu 😵
ja si citam vtipy a sa rehocem 😀

mimochodom @mukky kde si ????

zuziiiicek17
27. jún 2010

@lenka_66 terz som pozerala na bazosi nieco a som si vsimla ,ze predavas kocik ...spoznala som tvoje fotky 😅 za rozumnu cenu teda ,by som povedala ,ze az velmi dobru.aj sa ti uz ozval niekto ? ja som v tehu strasne slintala nad tym kocikom 😵

bashenka
27. jún 2010

Vidíš Zuzi ... diiiik zabudla som že aj ja predávam kočík ... už niekolko mesiacov, zabudla som ho aktualizovať 😀 a nikto ho nechce vidíš ... 😀

zuziiiicek17
27. jún 2010

hehe 😀 a aky ty predavas ?

bashenka
27. jún 2010

OXford ... ale akože už by som si ho nekúpila kebyže mám dalšiu možnosť ...ale to by som sem asi nemala písať, že 😝

bashenka
27. jún 2010

Aj stoličku predávam ... tá bola úžasna to musím uznať ... chodítko mám už predané ... keby som to ale mala kde uskladniť tak by som si tú stoličku aj nechala ale už neni miesto... ale ked sa mi ju nepodarí predať pokial sa presťahujeme tak potom si ju nehávam pre dalšie 😝 .. idem ja zuzinka dobru noc.

zuziiiicek17
27. jún 2010

@bashenka dobru nocku 🙂

mukky
27. jún 2010

dobré ránko 😎

zuziiiicek17
27. jún 2010

@mukky no ahoj ,uz som si myslela ,ze neprides

mukky
27. jún 2010

boli sme poobede vo viacerých pobchodoch na nakupo najnutnejšieho,S bol u babky aj neterka tam bola,potom sme šli k našim
vypočula som si od otca prednášku ako musí jesť malý vypráťžané rezne
😕 aby mal bielkoviny 😕 😀 a co on jedol v par mesiacoch od matky jeho,tusím bryndzove halusky 😀 😝

ci pána ja nemam tlaciaren,ale vytrieskam z toho mojho nb ten clanok o alergiach b ejakým zazrakom 😠 a nalepím mu ho na čelo 🙄 😀

a jak povedal co on jedelol v S veku tak som mu len tresla na to ze sa cuduj potom preco mas alergie 😝

mama.wolfka
27. jún 2010

@mukky jeeej si tu, tak kuk pekne na IP a popíš !!! 😉 😀

inak ahojte všetky 😉
zdraví vás ešte zatiaľ kinderko 😀

idem žehliť 😝

mukky
27. jún 2010

@zuziiiicek17 😀

som buvala od 21.hod so S 😀 ,stale zaspim skor pri rozpravke ako on 😀

mukky
27. jún 2010

@mama.wolfka ahoj zlatko,nestíham ako vždy 😀 ale ľubim vas neboj 😅 😀

mama.wolfka
27. jún 2010

@mukky dedko jaký múdry 😀 😀 😀
našťastie takéto radosti nás obchádzajú 😀 ale nezávidím
už padám 😉

zuziiiicek17
27. jún 2010

@mama.wolfka ty furt zehlis ked sem napises 😀 nezehli a radsej porozpravaj ako sa mate