Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

Mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😃
cestovatelkaandrea
28. jún 2010
Ahoj @mukky? Ako? Este ma Savierko problemy s kakanim? ja som mala praci den vcera. U nas je strasne teplo... a este aj k tomu dost vlhko :-p
bashenka
28. jún 2010
No ved pozerám že ste dlho vypisovali ... :-p máš radosť teraz čooo 😃
zuziiiicek17
28. jún 2010
@bashenka hej straaaasnu :-p a to este poobede ideme ku kamoske ,takze sa zase nevyhajam :-N to dieta by chcelo spat menej ako ja ...keby nemusel ,tak ani nespi 😃
A ja si dam poobede asi zase kafcu a zabijem unavu ...snad
mukky
28. jún 2010
@bashenka 😃 to s tým nedopitim kávy veeelmi dobre poznám 😃 a ako to prebieha u Vás?sedís a mala sa hrá,alebo lieta po byte?
mm kupil minule taku zabranu na dvere,co je super,ze mozem byt v obyvke a neujde mi 😃 ,alebo ked varim tak neujde do obyvky,ani do spalne,tu zamknem |-| a ma vybeh len na chodbu alebo detskej,kupelne a wc ale tak aj tak musím ho sledovať |-|

S vstal o 7,ale lezala som do 8.20,nahadzala som mu do postielky lego 😃 a knizky a podriemkavala..ale stale len mama,mama,mama,mama 8-( ,musim sa stale na niečo pozerať :-p 😃
zuziiiicek17
28. jún 2010
@mukky ja miska vkuse musim drzat za nohu v posteli 😃 lebo on by chcel zliezat .
Mimochodom ,dnes mi mi z postel fakt zliezol .velmi sikovne -najprv nozky a potom sa spustal 😃 a usiel mi 😃 😃
mukky
28. jún 2010
@cestovatelkaandrea ahoj, no mali sme opať,po 4 dnoch kakal ale po sirupe ktory odporucula dr |-| ,uz ho nedám..kupila som tie probiotiká,pomarancový dzus/prvy krat sa rano napil a nechcel,potom som mu ho zriedila s vodou a uz vypil skoro pol litra 😃 /,slivkový nektár mu skusim dat poobede,boze ved to by prehnalo aj vola 😃 :-S

mukky
28. jún 2010
ja som zaspala okolo 3 :-p ,ale tak vecer som spala s malým,asi skor on mna uspava ako ja jeho 😃
mukky
28. jún 2010
@zuziiiicek17 😃
sikovník jeden 😃
mukky
28. jún 2010
ja som ráno vypila 2pohare s citronom :-p ,par lyziciek jogurtu nizkotucného,teraz kava a potom este cajík na odburanie tuku 😃

mama mi nabalila kašu a rezne a gulasovu polievku,babka 2 druhy boršču a plenu kapustu ]-( ]-( ]-( ,super 8-(

Z VYKLADU SI VYBERAM KASU A REZNE 😃

trosku si dam |-| a hajde na stacionar 😃
cestovatelkaandrea
28. jún 2010
@mukky my mame zase opacny problem. Damian ma redsiu stolicu zase viac ako tri tyzdne a ani po vysadeni "prehanadiel" sa mu to neupravuje. Aj ked posledne dni to moze byt zo zubov.
zuziiiicek17
28. jún 2010
@mukky tebe sa zije 😃
a hej ,misko je sikuliatko male 😃 na nezbednosti ,to ho je
cestovatelkaandrea
28. jún 2010
@mukky aj si uz nieco schudla?
lenka_66
28. jún 2010
zdravim,
@mukky v ke fuka ???? no toto 😃
zuziiiicek17
28. jún 2010
@mukky pohare s citronom ???

a neporezala si si jazyk =-) =-) 😃
zuziiiicek17
28. jún 2010
@lenka_66 ahooooj ,aj u nas v kysaku fuka =-) =-) =-) 😃
lenka_66
28. jún 2010
@mukky a cukrovinky cierny princ uz neboli??
zuziiiicek17
28. jún 2010
@lenka_66 mnaaam cierny princ ...to este vyrabaju ? dala by som siiii
lenka_66
28. jún 2010
vcera som dala 1x marekovi na zemiacky kus zelenej petrz.a vecer mal uz 2 divne flaky na tvari dnes uz to ma aj s bielym.vyzera to ako akne.myslite ze reakcia abo puberta predcasna?
mukky
28. jún 2010
už mam po relaxe :-p malý vysiel zo stolicky a prepiskal body aj teplacky,dobre ze som prala dnes jeho veci :-p 😃
bashenka
28. jún 2010
Aká zábrana? ... teraz sa hraje s takým levíkom čo je väčší od nej... vála sa s ním na zemi .. 😃 ja nepotrebujem ani zábrany lebo ona sa bojí väčšinou bezomna chodiť po byte ..stále je somnou v jednej izbe, niekedy sa stane že pozerá rozprávku v spálni .. SAMA... ale to málokedy 🙂
lenka_66
28. jún 2010
@mukky sikovnicek 😉 co bude maka len erdzat 😃
lenka_66
28. jún 2010
@mukky k fazuli kedy???
zuziiiicek17
28. jún 2010
@lenka_66 =-) ja teda nevem co by to mohlo byt

a aj ja chcem ist s vami k fazuliiii ]-( 😃 😃
mukky
28. jún 2010
@zuziiiicek17 hej mama sa ako prasa v zite 😃 😃 :-p

vcera som nahodou toho princa videla v lidli 😃 som si vsimla lebo to boli take vacsie krabice,ale to je riadne sladké nie?tusim som to jedla v praveku :-p

adi tak to ma mrzíííí s malým 😞
lenka_66
28. jún 2010
@zuziiiicek17 si vitana (s dlznom nie znacka polievok 😃 ).verim ze stebou sa skor stretnem ako s pani mukky bo ta baaars daleko byva
mukky
28. jún 2010
@lenka_66 😃 dmes nejdem von :-p
zuziiiicek17
28. jún 2010
@mukky idem skusit dat chrustovi obed ...dnes ma so vsetkym opluva :-S
lenka_66
28. jún 2010
@bashenka aspon mas istotu ze ti nic nevyparati ak je stale pri tebe 😉
mukky
28. jún 2010
@lenka_66 😃 😃 hej daleko bývam 😃