Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
28. jún 2010

Pojdem o chvílu do vane, potom k TV... nič sa mi nece (ako vždy 😅 )

zuziiiicek17
28. jún 2010

@nikollette ja pozeram nejaky blby film na markize 😀

nikollette
28. jún 2010

Ja nemám ani TV zapnutú 😕
počúvam rádio na dvdčku....

zuziiiicek17
28. jún 2010

ej,ale mas veget 😀

bashenka
28. jún 2010

Ahojte 😉 .....@zuziiiicek17 ... iba 2. vo februari dokončujem druhú polovicu druhého ročníka ..

Laurinku som pred chvilkou uložila do postielky.... začínam novú metódu uspávania ak sa mi to teda podarí 😅 ... dala som jej pekne dobrú nocku, macka pod perinku a hajajte... papa ...privrela dvere a odišla ...ja teda zatial neveríííím ale laurinka čučí ... a je ticho asi aj naozaj zaspinká 😉

zuziiiicek17
28. jún 2010

@bashenka fiha,tak to ti drzim palce 😵 je to pekna praca ,ale v tejto dobe uz je straaasne kvantum kozmeticiek 😖 dokonca z mojich spoluziacok ani jedna kozmetiku nerobi 😒 ale ja si to nedam 🙂 sla som na tu skolu ,lebo sa chcem vizazi venovat ,tak snad sa mi to podari

a laurinka je sikovnica ,ked tak krasne zaspinkala 😵

bashenka
28. jún 2010

ha..ha.. bodaj by...ale ešte nespí neboj sa tak skoro to asi nebude..poobede vstala o 16-tej a ja už nemožem tam pri nej dve hodky ležať lebo ma to unaví a zaspí takto stihnem viacej vecí ... dojde mi pizza tak sa teším 😀 a idem hned aj do sprchy priatel dá na nu pozor... takto by som tam pri nej ležala ešte aj hodinu, ak nie viac a určite by ma to zlomilo a zaspala by som ...už som aj riad stihla poumývať 😀

bashenka
28. jún 2010

a to s tou kozmetikou máš pravdu... samé masáže sa učíme rúk aj tváre... potom obočko robiť, depiláciu a s prístrojmi robíme ale zatial nič čo sa týka vizážistov... hlavne že sme si mali pokúpiť štetce za 7litrov ... ja by som sa skor tomu chcela venovať... nechcem mať nejaký malý kozm. salónik to by ma nebavilo ..ale keby som v telke niečo robila ako vizážistka to by boolo iné ..

zuziiiicek17
28. jún 2010

@bashenka jaaj ,no tak to mas super ,ze ju ma kto uspat .mne misko zacal saskovat ...budi sa kazdych 5minut 😠

zuziiiicek17
28. jún 2010

@bashenka no presne ...ja mam rada kozmetiku ,ale vizazistika je iny level ...to bol vzdy moj sen .
tie masaze atd su sice fajn ,ale je to robota na cely den ...vacsinou co mam kozmeticky zname ,tak su v robote od rana do vecera 😒

bashenka
28. jún 2010

@zuziiiicek17 a to je presne to čo nechcem ... 😀 a si nevieš predstaviť jak strašne by ťa bolel chrbát po celom dni... celý den byť nahnutá nad zákazníčkou ...na praxi som urobila dvoch ludí- masáž tváre a chrbát v kely 😀
Laura ešte nespí 😒 ...počujem jak si tam žužle dudu ... mne už došla pizza idem papať 😉

zuziiiicek17
28. jún 2010

@bashenka jasne ,ze viem 😀 mali sme trojtyzdnovu prax v ozajstnom salone a nie v skole a to bol iny zaberak.aj ked ja som rada s ludmi atd ,ale to aj na na bolo dost 😀

vinifera
28. jún 2010

b´´óoože ja by som teraz takú kozmetičku potrebovala. Vyzerám ako keby mnou puberta lomcovala. No a nemám kedy ísť. Svokor je na tri týždne v CR. A moja máti postráži malého len v nevyhnutnných prípadoch - čo podľa nej kozmetička nie je 😀

zuziiiicek17
28. jún 2010

@vinifera stavim sa ? 😀 😀

leelo
28. jún 2010

@vinifera cau.
ja som na kozmetike nebola od porodu. som bodkovany saso. zuzi, pomoc!! ☹ da sa robit nejake setrne domace cistenie? resp ako postupovat, aby som si nerozrypala ksicht a nezaniesla infekciu?

vinifera
28. jún 2010

@leelo zviazať ruky za chrbtom - ja som sa práve dorýpala 😖

leelo
28. jún 2010

@vinifera 😀 😀
aj ja som dnes rypala, vyzera to desne

zuziiiicek17
28. jún 2010

@leelo suhlasim s vini 😉 s tym sa nic nerobi ...jedine peeling -ak nemmas zapalene a kazdodenne uuuplne cistenie pleti + krem

zuziiiicek17
28. jún 2010

a NIKDY netlacit zapalene papulky

vinifera
28. jún 2010

@zuziiiicek17 no to chod povedať mojeému druhému ja - čo ked vidí niečo zapálené tak to okamžite rieši 😒

leelo
28. jún 2010

ja peeling nemam rada. cistima kremujem drahou kozmet, ale ajtak sa pory zanasaju. zapalene nemam vela a ked hej, netlacim, vysusujem - mam na to taky zazrak.
pory cistit mozem? treba naparit?

zuziiiicek17
28. jún 2010

@vinifera heh ,no ako kazdy chlap .moj to tiez robi a potom vyzera ako pako 😀

vinifera
28. jún 2010

@zuziiiicek17 no nie. Môjho chlapa sa ani dotknúť nemôžeš že by si chcela pučiť alebo tak. A také fajné má niekedy po stehnách (na ksichte len klasika ucpané pory na nose).

vinifera
28. jún 2010

@vinifera Jáááj až teraz mi bliklo že si ma nepochopila s mojím druhým JA. Akože som schyzofrenik. A moje jedno JA to nechce pučiť a vie že je to zlé a moje druhé JA hned po tom skočí a vypučí.

zuziiiicek17
28. jún 2010

@leelo pory poriadne naparit ,ale ak mas citlivu pokozku tak nie a potom tlacit ..ale nie nechtami ,len prstami

vinifera
28. jún 2010

@zuziiiicek17 a ešte aj odpovdám sama sebe :(

zuziiiicek17
28. jún 2010

@vinifera 😀 😀 😀 no ja to poznam ,ale radsej vzdy zacnem robit nieco ine ,aby som na to zabudla .stve ma ,ze to tak hnusne vyzera ,ale ten jeden den prezijem

zuziiiicek17
28. jún 2010

@vinifera tooo niiic 😀 aj mne sa to stava a potom sa len rehlim na sebe 😀

leelo
28. jún 2010

mne sa vzdy vyhodi nieco , ked nema. v den svadby sme dokonca obaja mali hnisak na ksichte. nadhera!

zuziiiicek17
28. jún 2010

@vinifera ja som mimochodom zabudla citat 😀 najprv som si zle precitala od niki a teraz od teba 😀 no proste dementniem no