Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

lussy23
2. júl 2010

Mukky - vy idete na tu dovolenku do CH? Ak hej, tak si to užite a vráťte sa žibví a zdraví.
Adal majte s apekne na Donovaloch

adal
2. júl 2010

@lussy23 ďakujem, čakám kedy sa Lukáško zobudí a ideme 🙂

nikollette
2. júl 2010

Adal, tak sa tam majte pekne 😵

Ja idem niečo narýchlo navariť ešte asi morčacie prsia s prílohou. A potom je tu už MP, idem do vane a nachystať sa na večer 🙂

Tak pekný piatok

zuziiiicek17
2. júl 2010

Miško sa hrá sám už pol hodku 😵
Sme sa okupkali zase -Miškovi sa to neskutočne páči 😵

@vinifera mám otázku .AK mal synovec AE a teraz už nič nemá ,tak sa môže aspoň chvíľku kúpať v bazéne ??Rada by som totiž pozvala ku nám švagrinku ,aby sa aj deti pohrali spolu ,ale neviem či mu bazénik nepoškodí 😕

nikollette
2. júl 2010

Dovarené. MOrčacie prsia na prírodno, s hranolkami a ladový šalátom na kyslo.
Malý behal po izbách. Už si vie otvoriť nebezpečné dvere ktorú vedú hneď k schodisku 😕
A idem za ním do spálne, a on visí ako opica na liáne, za jednu ruku o tú šnúru zo žalúzia 😲 Vyliezol na postel, asi chcel pozerať von oknom, a chytil sa tej šnúry a keď padal z postele, sa toho stále držal... aspon nepadol nejak zle z postele 😉 ale také smiešne to bolo... keď som vošla do izby ešte visel na tom, ale potom to pustil, a iba na zadok hapkal...

vinifera
2. júl 2010

@zuziiiicek17 no podľa lekárky nie. Ale mne napr včera malý hodil šípku u susedy do bazéna. TAk som ho teda nechala sa počlapkať. Ale som sa bála že sa mu infikujú ložiská alebo tak. Mám dojem že trošičku koža reagovala na chémiu čo dáva do bazéna. Ale inak pohoda. TAkže si myslím že ak budú mať mini bazénik pre seba tak pohoda. Nie som vševed. Možno zareaguje na niečo vo vode. Ale nemyslím. A AE je ochorenie na celý život. Len sú obdobia kľudu a obdobia vzplanutia. ☹

vinifera
2. júl 2010

hlavne ho treba potom riadne premastiť. Lebo atopická koža by sa nemala člapkať aj z dôvodu nadmernehé vysušovania vo vode.

zuziiiicek17
2. júl 2010

@vinifera a nemoze to obdobie kludu trvat aj niekolko rokv napr alebo ,ze zmizne uplne 😕 ☹ ??
tak ja dufam ,ze nebude mat ziadnu reakciu ,potom by som si to vycitala 😔ale uz musim tu mp sestru niekam vytiahnut ,lebo jej debilny chlap ju nikdy nikam nevezme ,max tak do tesca na nakup a ani tak jej nic nechce kupit .tak nech si aspon pokecame .

vinifera
2. júl 2010

@zuziiiicek17 Môže trvať aj niekoľko rokov 🙂

nikollette
2. júl 2010

Malého už zobrali. Tešil sa 🙂 že ide "čavargovať" a neude furt doma 😅
Ja som už hotová. Mp sa ešte richtuje 😝

bashenka
2. júl 2010

Brý večer mamičky 😉 @leelo mala si pravdu s tými soplikmi, dr. povedala že to bude skor nejaký infekt urobila jej výter a nasadila jej antibiotické kvapky... snád to teraz už prejde, dneska sme mali zas pekný den, dúfam že zajtra bude tiež takto pekne teplo 😝 ... čakám ešte na priatela ešte nieje doma 😒 ...@zuziiiicek17 a ty si mi neodpovedala ignorantka 😝 že či si bola na interbeauty .. moja akurát zaspáva 😉 Baby čo dávate deckám piť?? Čajík alebo vodu? A ked čajík tak ho nesladíte že??...a dokedy mienite nesladiť?? 😀

zuziiiicek17
2. júl 2010

@bashenka juj prepac ,som zabudla 😀 bola som pred dvoma rokmi v trencine ,ale tu u nas v Ke sa ziadne nekonaju ,cize ani nemam sancu 😖 do kelu .ale v trencine sa mi velmi pacilo a niekedy urcite pojdem na vylet na interbeauty niekam 😵
ty si niekde bola ?

bashenka
2. júl 2010

my sme boli ešte so školou v inchebe tu v BA... aj v Trenčíne som bola...ale že v Taliansku to je brutal..to si každý vychvaluje 😝 .. ale už neni času tam ísť

zuziiiicek17
2. júl 2010

@bashenka no tak to si viem predstavit 😵 😵 😵 a okrem casu financie 😀 ja mam vzdy na nejakej akcii s kozmetikou chut vseeetko kupit
Este aj napr take debiliny ,co mi vobec netreba .napr minule co som bola v meste ,tak mali v DM zlacnenu spiralu max factor taku farebnu obojstrannu zo 16 € na 3€ ...no nekup to 😀 a pritom mi to vobec netreba ,lebo to nepouzivam 😀

zuziiiicek17
2. júl 2010

inac ,ja chcem zmeeenu ...potrebujem sa ostrihat a zmenit farbu 😕 som si povedala ,ze aj ked som na materskej ,tak nebudem vyzerat ako putka domaca a nieco so sebou urobim konecne

zuziiiicek17
2. júl 2010

joj ,ale ste mi zdrhli 😒 akurat ,ked tu mozem byt 😅 tak teda cakaaam . @mukky sovicka moja ,kde siiii

bashenka
2. júl 2010

To tu fakt nikto nieje okrem nás? Sorry za malé zdržanie @zuziiiicek17 došiel P. z roboty. To je samozrejmee...😀 ved na IB su také krásne veci že aj ked nechceš tak odídeš s plnou taškou...všetko od výmyslu sveta. Ja už by som tiež mala ísť ku kaderníčke, chcem melír len neviem kde mi to spravia podla mojich predstáv.. A akú chceš farbu? 🙂

mukky
2. júl 2010

ahojte,
idem kuk správy a potom pridem

zuziiiicek17
2. júl 2010

@bashenka ja som kedysi mala strasne super vlasy -robila mi znama -kadernicka -vramci Ke velmi vyhladavana -zadara 😅 praxovala som v salone ,ktory bol spojeny s jej kadernictvom .ja som strasne extravagantna pokial ide o vlasy .teda bud som seda mys ako teraz alebo mam farebne haro 😀
ale asi pojdem do tmavo fialova a do toho take svetlo ruzove pramienky 😵 😵 😵 no este uvidim ,ci mi to vide financne 😅
a strih chcem nejak zmenit ,lebo mam postupku ,ale uz ma to nebaviii ...take mam teraz nudne vlasy furt zopnute 😖

zuziiiicek17
2. júl 2010

@mukky tak si pohni 😀

bashenka
2. júl 2010

A z postupky sa čo dá zmeniť? Resp. vylepšiť? 😉 mukky kedy to cestujete? Ty nesladíš čajíčky že? A ty zuzi?

zuziiiicek17
2. júl 2010

@bashenka ja miškovi čajiky nedavam 😅 iba vodičku keď je velmi teplo .Ale zase ja este kojim ,takze to je o inom .A mukky urcite nesladi

leelo
2. júl 2010

caute

@zuziiiicek17 genialna fotka 😵 😵
ja som sa dnes len tak-tak zdrzala, aby som nevstupila do MACu, ale zato som bola v parfumerke 😉 nikto tu nespominal bulgari, tak chcem len podotknut, ze maju uzasne vone!

@bashenka neboj, mala sa z toho raz-dva dostane. to s tym zelenym soplom je prekticke vediet. aj B mal raz zeleny a potom som zistila, ze to bola cukina, co mal na obed 😀

co robite?

zuziiiicek17
2. júl 2010

@bashenka a neviem co zlepsit na postupke ,mozno to dam aj skratit .proste pridem sadnem si a poviem : Niečo so mnou urob 😀

zuziiiicek17
2. júl 2010

@leelo ahoj ,akurat som ti chcela ist pisat na FB ,ze kde si 😀
LLen kluuudne vstub do MACu ,ale uuurcite odtial nevides lahko 😀

leelo
2. júl 2010

@bashenka ani ja nebudem sladit. a este asi dost dlho. podla mna cim neskor deti spoznaju cukor, tym lepsie pre ich zaludky aj zuby. my napr. cukor vobec nepouzivame. trstinovy mame pre navstevy do kavy a inak nesladime. ked chcem prisladit napr.krupicu, dam tam javorovy sirup...

leelo
2. júl 2010

@zuziiiicek17 aj ja vzdy vravim kadernicke tuto vetu 😀
ale MAC ma znici! tam si k licidlam musim kupit aj stetce, ze?! oni nemaju tie, co sa predavaju napr s lickami, hmmm? potrebujem prave licka. a to je zaroven pre mna naj problem si nalicit.mozno dobry stetec by pomohol 😎

mukky
2. júl 2010

dali by ste si čoooooo? 😀

mukky
2. júl 2010

@zuziiiicek17 klídek,uz som tu 😀

zuziiiicek17
2. júl 2010

@leelo ale podla mna nemusis kupovat stetce od MAC naozaj .su aj ine verzie a rovnako dobre .Ja vo svojom okoli stale odprucam gosh 😀 ja som maniacka do nich ,ale zase to je aj kvoli tomu ,ze s tou znackou som vzdy najviac licila