Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

leelo
2. júl 2010

@mukky stale mi nikto nevysvetlil to o simonke...

vinifera
2. júl 2010

@leelo No moja zlatá ale môj chlap nič z toho nerobí. Odíde ráno do roboty a príde večer tak najskôr o 23. Ľahne a spí. Min týžden som mu nahádzala pol skrine do vreca nech už sa spakuje a ide do riti. No iste. VYbral si s kľudom angličana tričko čo potreboval a odpochodoval preč akože sa nič nedeje. Serie ma že našim visí peniaze. Keby nedlžil tak mu to vrece je.enm odrazu pred vchodové dvere a už by sa tu s ním ani dvere od skrine nebavili.

mukky
2. júl 2010

@zuziiiicek17 hej vsimla som si.chod spaťt 😀
ja hodim malemu lego rano do postielky 😀 a mozno sa pohra 😉

vinifera
2. júl 2010

@vinifera a nemyslili si že sa ma pýta či môže ísť von. On mi to v lepšom prípade oznámi. Kde som sa to ja dopracovala. Ja čo som vždy s chlapmi zametala - tak som dopadla tak že ma má chlap v paži. Ale tak on má v paži všetkých .....

vinifera
2. júl 2010

a jasné že zasa odpovedám sama sebe .... Vždy som bola emancipovaná. A ked som začala so svojím chlapom žiť tak aj vysával aj varil ... a teraz už nič 😒

leelo
2. júl 2010

@vinifera viem, ze nerobi. bohuzial. prenho.
musis ho odchytit na vaznu debatu 😖

leelo
2. júl 2010

@vinifera ta paza to bude vychova. aj mne sa v mnoho predviedol chalan az po case. az ked ma mal istu

zuziiiicek17
2. júl 2010

@vinifera a ide tvojim rodicom vela penazi ? vies ,ci udes dlho musit znasat jeho spravanie .mozno prave kvoli tomu si je isty ,ze ho nekopnes do riti

leelo
2. júl 2010

vini, a vasi so na to vravia?

leelo
2. júl 2010

moje mile, idem ja do hajan. dobru noc 🙂

vinifera
2. júl 2010

Ale ved ja som tu za zlú. Že ho vymknem a spí v druhej spálni a tak. Oni si navzájom lezú do riti.

mukky
2. júl 2010

@leelo dobru

vinifera
2. júl 2010

@zuziiiicek17 dosť penazí ...

mukky
2. júl 2010

@leelo asi je mrtva chudatko male utopila sa ☹ ☹

leelo
2. júl 2010

@mukky vobec neviem o com je cela story, ale najdem na nete, ked je to v spravach

zuziiiicek17
2. júl 2010

@vinifera aha ,tak to si s nim este uzijes 😖

mukky
2. júl 2010

@vinifera to je hrozne,a venuje sa kedy malemu?ma o neho aspon záujem?

mukky
2. júl 2010

@vinifera ak neurcis teraz pravidlá,bude to len horšie a fakt je stale v robote?doverujes mu?

mukky
2. júl 2010

@leelo pockaj

vinifera
2. júl 2010

Nemá kedy sa venovať. Ked už som veľmi zlá tak ho zoberie aspon večer povoziť v aute až môžem umyť podlahy a tak ... nehrozí take že by ho okkupal, prebalil, obliekol, dal mu jesť ... šak ja som na materskej - keket jeden

vinifera
2. júl 2010

@mukky nerešpektuje žiadne pravidlá. Ale to nie len tie odo mna. On všeobecne. Jeho matka bola z neho na prášky. S fotrom sa pár rokov nebavil ... výchovou to nie je. Jeho brácho je úplne iný. On je taká povaha.

mukky
2. júl 2010

@vinifera ja by som sa asi vyplakala,zvážila co dobre pre mojho syna a mna robi,pre nasu rodinu,okrem financii,pozrela do buducnosti,ked uz toto robi tak neskor ti nepomoze ani sa to nezmeni nikdy
budes otrok,a bez lasky,pochopenia

si mlada baba,mas zivot pred sebou,mozes mat este noveho a spolahliveho tatka pre maleho

mukky
2. júl 2010

@vinifera viem ze si spominala nejaku pozicku ze preto si s nim alebo tak nejako,ze musis byt.. 🙄 a ze ma aj dobre vlastnosti si raz napisala,som nechcela byť drza ale si to dobre pamatám,len aké su to?podla toho co o nom pises je egoista

vinifera
2. júl 2010

Pôžička bola kvôli bazáru - to je nadlho. Egoista je do istej miery. Musím na dnes končiť.

vinifera
2. júl 2010

@mukky Zajtra popíšem.

mukky
2. júl 2010

@vinifera a ked ty pojdes do prace sa umoríš k smrti alebo čo?vtedy čo povie?nech je k tebe aky je,nech nepomaha,ale ze k takemu zlatému syncekovi a este tak závažne choremu sa nevenuje,robí vsetko nasilu????boze,ved to vyznieva akoby mu to dietatko už teraz vadilo 😔 😔 😔

zuziiiicek17
2. júl 2010

Ja tiez uz idem spat ,lebo o siedmej najneskor mam budicek 😀 a potomm cez den tu asi velmi nebudem ,budem spinkat s bubakom 😝
tak dobru nocku

mukky
2. júl 2010

@vinifera pa,som normalne smutna z toho,lebo vidim seba ako dieta ked mna odkopol vlastny otec ☹

zuziiiicek17
2. júl 2010

@mukky aj mna odkopol a som mu zato vdacna ...radsej nebudem mat ziadneho .