Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuziiiicek17
5. júl 2010

tak v tom pripade ani nepridem v stredu 😝 😀 aj ja mam mrchu ,ale ja somzla iba prve dva dni 😀

mukky
5. júl 2010

@zuziiiicek17 že škriatok 😀 😀 😀

zuziiiicek17
5. júl 2010

@mukky a opovazujem sa...co mi urobis ?? 😀

mukky
5. júl 2010

@zuziiiicek17 nebudem a tebou komunikovat cca 3 mesiace 😀

zuziiiicek17
5. júl 2010

@mukky no a ty by si ako vyzerala ? tiez ako skriatok ...ved sme ako dvaja liliputi 😀
a ja uz tu nieee soooom

mukky
5. júl 2010

@zuziiiicek17 a babka používa indulonu? 😀 😀 😀 😀

zuziiiicek17
5. júl 2010

@mukky nevydrziiiiiiiis ,na to ma mas prilis rada a prilis potrebujes vytrhat obocie 😀

zuziiiicek17
5. júl 2010

@mukky ona si pochvaluje indulonu 😀

mukky
5. júl 2010

@zuziiiicek17 liliputi 😀 😀 veru 😝 😝 ale ty mas aspon vysku nejaku,ja som stupel do flase 😀

mukky
5. júl 2010

@zuziiiicek17 😀 tak nech jej to maže 😀 😀

jaj nejak si bars velo namýslas?? 😕

zuziiiicek17
5. júl 2010

@mukky ci pana beka ,tak mas o 10cm menej ...to hrozny rozdiel fakt

zuziiiicek17
5. júl 2010

@mukky ja si nic nenamyslam 😝 ja to viem 🙂
a uz chod nalozit pracku lebo nevypadnem z tadzi

mukky
5. júl 2010

no povedz kedy fakt ides nech zdvihnem ten svoj velký zadok a idem pratať výbuch v detskej a kuchyni 😀 a nalozit pracku 😀

mukky
5. júl 2010

@zuziiiicek17 haha sranda,si ma predbehla 😀

zuziiiicek17
5. júl 2010

dobru noc 🙂

mukky
5. júl 2010

😀 😀 😀 😀 😀 za tlacove chyby NEZODPOVEDAM

LIST OD MATKY: Drahy syn, pisem pomaly, pretoze viem, ze nedokazes rycho citat. Uz nebyvame tam, kde predtym.Tvoj otec sa docital, ze dopravne nehody sa najcastejsie stavaju v okruhu 20 km od domova, a tak sme sa prestahovali. Nemozem Ti napisat nove cislo domu, pretoze ho byvali majitelia odmontovali a vzali so sebou, aby nemuseli menit adresu. Vsetko je v novom dome velmi pekne. Aj pracku mame, ale nie je celkom v poriadku. Dala som do nej saty, zatiahla za povrazok a odvtedy som ich nevidela. Pocasie tu nie je najhorsie, minuly tyzden prsalo len dvakrat. Najprv tri dni a potom styri. Posielam ti kabat, ktory si chcel, ale otec vravi, ze balik by bol pre gombiky prilis tazky, tak som ich odrezala. Najdes ich v lavom vrecku. Aby som nezabudla, Tvoja sestra dnes rano porodila, len este nevieme, co to je. Takze Ti zatial nemozem povedat, ci si stryko alebo teta. Inak sa nedeje nic mimoriadne, vstetko je po starom. Tvoja milujúca matka.
P. S.: Chcela som dat do obalky aj peniaze, ale bola uz zalepená

mukky
5. júl 2010

Poznáte slovenský pätboj?
1. sprint do krcmy.
2. slovenská hádzaná.
3. hod tyckou.
4. orientacný beh domov.
5. zápasenie s opicou.
--------------------------------------------------------------------------- 😀

mukky
5. júl 2010

😀 😀 😀
Co má na náhrobnom kameni napísané hypochonder? (Ved som vám to hovoril!)

mukky
5. júl 2010

😀
Viete, co sú posledné slová krátkozrakého v lese? ("Prepácte, vy vzdy oberáte maliny v takom velkom kozuchu?")

mukky
5. júl 2010

😀
Ako sa volá clovek ktorý má AIDS a aj cukrovku?! (Diapozitív.)

mukky
5. júl 2010

neskutocne sa mi chce pratať 😀 😝 😝

mukky
5. júl 2010

😀 😀 😀

Pride muz domov a hovori zene: - "Prosim ta, spravaj sa dnes ku mne ako k psovi."
Zena sa cuduje a pyta sa, ako to mysli. Muz odpoveda: - "Daj mi najest a pusti ma von."
---------------------------------------------------------------------------
Viete, ako sa delia svokry? (No predsa, sekerou alebo motorovou pílou!)
---------------------------------------------------------------------------

mukky
5. júl 2010

😀 😀 😀

Zvoni telefon. Mlady muz zdvihne sluchatko a na druhom konci sa ozve:
"Ahoj tu je Zuzka. Stretli sme sa pre stvrt rokom na party."
"Zuzka? Pred stvrt rokom?"
"Len si spomen! Bolo to u Mira a po party si ma viezol domov. Cestou sme sa zastavili a Ty si sklopil sedadla. Povedal si mi ze som dobre dieuca."
"Ale ano, Zuzka! Uz si pamätam. Som rad ze si zavolala. Ako sa mas?"
"Nie moc dobre. Som tehotna a za stvrt hodiny si lahnem pod vlak."
"No vidis. Ty si naozaj dobre dieuca!"
---------------------------------------------------------------------------

mukky
5. júl 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Kde bolo tam bolo zili dvaja bratia. A obidvaja boli riadni grazli. Ale ze boli bohati, tak peniaze im umoznili stryvat pred ludmi svoju pravu tvar. Obaja chodili do rovnakeho kostola a tvarili sa ako vzorni krestania. Novy farar ich hned prekukol.
Nahle jeden z bratov zomrel. Druhy vyhladal farara a ponukol mu ze mu da peniaze na postavenie noveho kostola. Mal iba jednu podmienku. "Pri pohrebe mojho brata musite prehlasit ze to bol svetec." Farar mu to slubil a zobral peniaze.
Ale na druhy den pri pohrebe farar zacal hovorit o nebohom bratovi presne to co si myslel. "Bol to zly clovek, podvadzal manzelku a tyranizoval celu rodinu. V nasom meste hadam nie je clovek ktoreho by nebol okradol." V tomto duchu pokracoval este asi pol hodinu. A na zaver ukoncil svoju rec tymto: "Ale v porovnani so svojim bratom to bol naozajstny svetec."

mukky
5. júl 2010

TY VOLE ALE TIE CHYBY PRAVOPISNE 😀 ,SKORO AKO MILKA 😀 😀

mukky
5. júl 2010

---------------------------------------------------------------------------
Zabava pre zeny:
1. Preco su muzi ako krevety? (Zo vsetkeho je pozitok okrem hlavy...)
2. Preco su muzi ako delfiny? (Hovori sa, ze su inteligentni ale nikto to nevie dokazat...)
3. Preco su muzi ako mikrovlnka? (Rozohreju sa za 15 minut...)
4. Preco su muzi ako zubna kefka? (Bez palicky su bezvyznamni...)
5. Preco nemoze byt muz pekny a inteligentny zaroven? (Pretoze by bol potom zena...)
6. Preco su baterky lepsie ako muzi? (Pretoze maju aspon jednu stranu pozitivnu...)
7. Preco su miliony spermatozoidov potrebne pre oplodnenie jednej vajecnej bunky? (Pretoze su muzskeho pohlavia a na cestu sa nechcu spytat...)
8. Preco su muzi ako pismeno Q? (Velka nula s malym chvostikom...)
9. Aky je rozdiel medzi muzom a salkou kavy? (Ziadny, obidva maju vplyv na nervy...)
10. Muz je ako video. (Dopredu, dozadu, dopredu, dozadu, stop, eject...)
11. Preco je muzsky rozum cennejsi ako zensky rozum? (Pretoze je velmi zriedkavy...)
12. Co znamena pre muzov dlha predohra? (Pol hodinu sa modlit a prosit...)
13. Preco sa muzi zenia najradsej s pannou? (Neznasaju kritiku...)
14. Co musi zena tahat aby muza dostala do postele? (Zastrcku od televizora...)
15. Preco existuju muzi? (Vibratory nevedia kosit travu...)
16. Ako rozpozname na muzovi, ze je sexualne vzruseny? (Dycha...)
17. Ako sa nazyva dobre vyzerajuci, inteligentny a citlivy muz? (Klebeta...)
18. Ako by vyzeral svet bez muzov? (Plny stastnych a tucnych zien...)
19. Co nechces nikdy ani pocut pocas dobreho sexu? ("Milacik, uz som doma...")
20. Preco ma tak vela muzov velke brucho od piva? (Aspon ma ten maly trpazlik strechu nad hlavou...)
21. Aky je rozdiel medzi krcmou a klitorisom? (Krcmu najde chlap aj poslepiacky...)
22. Co sa stane, ked muz stoji po pupok vo vode? (Vstava, zdviha sa mu rozum...)
23. Preco ma penis dierku ? (Aby sa mozgu dostalo vzduchu...)
24. Preco boh stvoril najprv muza? (Kazdy musi zacat od nuly...)

mukky
5. júl 2010

nikde nikoho? 😕 😕
idem nalozit druhu prácku,tak zajtra pa

mukky
6. júl 2010

ešte periem 😀

zuziiiicek17
6. júl 2010

DObré ránko ....
@mukky ty si tu ako dlho strašila ???
My sme dnes mali budíček o šiestej 🙄 som unavenááááá

petka035
6. júl 2010

ahojte, idem dočítať ak malá dovolí 😝 sa hrá s krabicou z pampersiek 😅 ale celá na nu vylezie a potom ako dole 😕 tak musím sledovať 😔
@nikollette rifle sú super, pristanú ti 😉
@mukky krásna fotka v pase 😵 a @zuziiiicek17 ani tvoju som ešte nepochválila, tiež krásna 😵
nejak sem cez den ani nestíham nakuknúť,len ráno a potom večer,ale aj to sa malá budí a podobne.inak sme cez den vonku . No idem ja už pomaly von kočíkovať a uspávať 😝