Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

janac1974
6. júl 2010

tak skus zabal...ja som navlhčila taku vačšiu plienku a zabalila som ho do nej...len hrudnicek...
koncatiny nie...srdiecko sa musi schladit...a opakovat kazdu chvilu...az kym neklesne teplota...

mukky
6. júl 2010

čaute 😎
nedávno sme došli domov

wandeirra
6. júl 2010

ano rano sme boli hned. nediagnostikovala v podstate nic konkretne,iba ze ma horucku a dala mu tie cipky a ze mu mam zabaly davat a vo stvrtok na kontrolu prist

wandeirra
6. júl 2010

davam mu zabal kazdu hodinu a meram teplotu,uplne je otapeny chudatko ani nevmima poriadne

zuziiiicek17
6. júl 2010

@wandeirra no ja neviem,ja by som sla do nemocnice...predstalen je to velmi dlho 😔

janac1974
6. júl 2010

moj uz tiez mal taketo teploty...mali sme to pri 6 chorobe...4dni som oka nezazmurila...
aj v noci som ho kupala vo vlaznej vode...davala zabaly...a vela tekutin...ked bude vela
pit aj teplota klesne...viem ake to je narocne..

zuziiiicek17
6. júl 2010

@mukky ahoj 🙂
co ste nakupili ?

janac1974
6. júl 2010

@wandeirra a po zabale mu neklesne?aspon na tu 39..

mukky
6. júl 2010

este maly nespi celkom tak som v strehu potom napisem za 15 mínut dojdem

wandeirra
6. júl 2010

6. chorobu sme uz tiez mali, boli sme v nemocnici s tym,maly sa cely ohadzal,sice nemal vysoke teploty,ale hnacky poriadne,musel byt na infuzkach. my mame stale cosi,je to na porazenie. 😒

wandeirra
6. júl 2010

po zabale prestane byt taky horuci nachvilu,ale teplota neklesa,idem mu odmerat a pojdeme asi na pohotovost

bashenka
6. júl 2010

@wandeirra ahoj, ja by som asi išla ked nič nepomáha lebo pre to malé telíčko to musí byť hrozné...keď má nad 40 by ti mohli dať diazepam ci ako to je. To pomože

janac1974
6. júl 2010

@zuziiiicek17 ahoj ako bolo?som čitala,ze ste mali vyletik do zoo??

wandeirra
6. júl 2010

bashenka zevraj diazepam nad 41 davaju,ale ten je asi na tie krce ci aj na zrazenie teploty? asi nie

bashenka
6. júl 2010

My to máme doma vždy pre istotu..je to na velmi vysoke horúčky keď nič nepomáha

zuziiiicek17
6. júl 2010

@wandeirra Aspon budes kludnejsia ,ked pojdes ...ja som strasny strachoprd ,ja by som sla asi uz aj poobede 😅 😔
drzim palceky ,nech rychlo klesne

zuziiiicek17
6. júl 2010

@janac1974 Ahoj ,hej mali sme ,malemu sa veeelmi pacilo ,sa tolko naskeril ako uz davno nie 😀 ale ,ked sme sa vracali ,tak sme zmokli riadne

janac1974
6. júl 2010

@wandeirra my sme mali taketo teploty 4dni vkuse,neboli sme na pohotovosti...ja som len zrazala
non-stop,nespala som ...ale vedela som,ze ide o tu siestu nemoc...a ked sa ti nedari zrazit teplotu,
tak radsej chodte na pohotovost...mala vam predpisat diazepan dr.ked vedela,ze ma taku horucku...

bashenka
6. júl 2010

To je na zrazenie wandeirra. ☹ nech mu to čím skor prejde

janac1974
6. júl 2010

diazepan je na to aby sa srdiecko ukludnilo,lebo pri takej horucke,musi riadne pracovat...
ja uz mam prax v zrazani horucky...

bashenka
6. júl 2010
wandeirra
6. júl 2010

nasa doktorka je na hlavu,doniesla som ho tam na rukach,cely fialovy a ona medzi dverami ze mu mam paralen kupit, ze ci nemam doma a ze jej mam zavolat. a stale sa pytala dookola kolko ma kil. som potom zrazala a hladala na nete,ze co este mam s nim robit. diazepam nemam doma,baby mna porazi,sa bojim o neho a mp si tu kludne futbal sleduje ako keby nic.

bashenka
6. júl 2010

Jani o akú šiestu nemoc ešte som nepočula 😕

janac1974
6. júl 2010

@zuziiiicek17 tak to musel byt zlatucky M,si ho viem predstavit,ako sa usmieva...

@bashenka vy idete do Bojnic?my ked sme tam boli,tak som mala pocit,ze sme len na prechadzke...
nikde neboli zvierata,az na vtaky,slony,medved tam bol,ale inak nic moc teda...neviem za co sme zaplatili...

bashenka
6. júl 2010

Nerooob😅 ved ja sa mám tešiť🙂 už to ale neodvolám..tolko som to plánovala..

zuziiiicek17
6. júl 2010

@janac1974 🙂 a ked sme prisli domov tak zachrapal ako dudek 😀

janac1974
6. júl 2010

@bashenka 6nemoc to su vysokanske teploty 3-4 dni,stale rano vecer,v noci...neklasa teplota,az po
tychto dnoch zacne ustupovat a potom sa dietatko vyhadze...moj mal taky vysyp na chrbatiku...
najkritickejsie boli tie 4 dni,ani mysliet na to nechcem...mala som aj diazepan doma,ale nedavala som mu...
snazila zrazat teplotu...

@wandeirra je dolezite zrazat teplotu a vela tekutin...

wandeirra
6. júl 2010

janac zrazam ako o zivot aj caj davam,ale spi na bruchu stale:-/ konecne to kleslo na 39 po zabale,nezazmurim ani oko vnoci,stale ho sledujem. diky za vseetky rady,este ze vas mam 🙂

@bashenka,veru bojnice zoo nic moc,ako pise janac,boli sme trikrat s malym,za necelu hodku to mas prejdete cele a zvery vacsinou zalezene a veeela vtakov

leelo
6. júl 2010

@wandeirra pozri toto:
http://www.choredieta.sk/index.php/caste-proble...

su tam rady, co robit pri teplote.
drzim palce

janac1974
6. júl 2010

@bashenka to v ziadnom pripade ta nechcem odhovarat...urcite budete mat co kukat 😅 my sme tam boli
pred 2mesiacmi,mozno boli zvery zalezene vtedy...malemu sa pacili opice,medved a slony...
hlasia,ze ma byt pekne a teplo cez vikend...

@zuziiiicek17 tak musite chodit castejsie na taketo vylety 😉 ale hlavne ked nebude prsat