Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

lenka_66
7. júl 2010

by este pocas tehu sme v teme kecali a nasli album .jak sme sa pustili ze ake strasne brucho... .a to bolo brucho kocky co prisla asi 2 dni medzi nas.
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/alca85/album...

zuziiiicek17
7. júl 2010

@lenka_66 hmmm ...ja mam tiez brutalne strie mimochodom ...a to som sa kremovala dvakrat denne 😖
a lenka ,ty si tiez mala takee veelke brusko nie ?
ako je mozne ,ze niekto ma brusko malinke a niekto velke a deti priblizne rovnake ?

vinifera
7. júl 2010

Podľa množstva plodovej vody. Kamoška mala o dosť vačšie brucho ako ja. A malý jej bol o tošku menší ako môj. Ja som sa nekrémovala vôbec. Strie má akurát môj chlap. Bruško som nemala nejak extra veľké.

vinifera
7. júl 2010

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/jelka21/albu...
ja mám skôr dojem že z nej tak veľmi trčí.

lenka_66
7. júl 2010

zuzi ja som nemala velke ale mega brucho.myslim ze je to aj voda.ja som uz mala v 3.mesiaci velke brucho ze som musela kupit tehu nohavice.dr.povedal ze to som len tak nafuknuta tak neviem

zuziiiicek17
7. júl 2010

dost trci veru 😅

lenka_66
7. júl 2010

ja som kremovala ked som si s[pomenulaa chcelo sa mi.a mam take stredne strie.nic hrozne ale je

lenka_66
7. júl 2010

mozno robi snuru krpcek
😀

zuziiiicek17
7. júl 2010

@lenka_66 ja som si kupila tehu nohavice v piatom asi .mala som tiez dost velke brucho ,ale svagrinka mala megabrucho ...a pritom bola predtym chuducka

lenka_66
7. júl 2010

@zuziiiicek17 ale ja som este ani nevedela ci nepotratim.a ked som kupovala tak predavacka sak uz vam velmi nenarastie a ked som povedala kolko som tehu tak cumela 😀 😀 😀

vinifera
7. júl 2010

@lenka_66 šnúru 😀 😀 😀 čo teba lenka nenapadne. No ja som si kupovala tehu gate asi až po 6. tom mesiaci. Do 5 som ani nemala brucho.

zuziiiicek17
7. júl 2010

@lenka_66 😀 mne bola furt ta guma tesna a som mala otlacene brucho 😀 a este ked maly vystrcil ritku ,tak som bola hviezda

lenka_66
7. júl 2010

@vinifera sak ked je tak dopredu 😀 .artista maly.
ja som uz v 6. mesiaci vyzerala ze prenas 😀 am

lenka_66
7. júl 2010

@vinifera a brucho si si zabudla nasadit do 5mesiaca?.to kde si schvavala tomika?

zuziiiicek17
7. júl 2010

svagrina tiez tak mala ...do piateho vobec nebolo vidno a potrom sa tak rozsupla ,ze mala vacsie brucho v siedmom mesiaci ako ja v deeviatom 😀

vevusiatko
7. júl 2010

pisete moc rychlo nestiham 😀
a v druhej teme ziarlia ze vas oslovujem lasky...odhalili ma tu a jedna kamoska sa chce pridat ale ona sa hanbi...ale moc ju lubim ona je velmi zlatucka a dobrucka a pekna a mila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 top aby som si u nej splhla 😀 😀

lenka_66
7. júl 2010

@vevusiatko sup s nou sem 😀

baby ak tu am foto viem ho potom zmazat?

zuziiiicek17
7. júl 2010

@vevusiatko tak nech sa ta zlatunka mila kamosla prida 😀 miesta mame dost ,ci ? pomestime sa neeeee 🙂

lenka_66
7. júl 2010

dam

vevusiatko
7. júl 2010

@lenka_66 jedine ak do albumu co sa ides fotit naha? 😀

zuziiiicek17
7. júl 2010

@lenka_66 sem ked das ,tak nie ,iba z albumu

vevusiatko
7. júl 2010

@zuziiiicek17 ona ziarli, ze som ti povedala laska 🙂

lenka_66
7. júl 2010

ee som chcela zo svadby v 6.mesiaci
tak mate bez 😀 😀

vevusiatko
7. júl 2010

@lenka_66 hod sem a prestan

zuziiiicek17
7. júl 2010

@vevusiatko ved aj ty si moja laska ....tak co mame klamat ? 😀 😀
no ,nech pride ,mozno na mna prestane ziarlit 😀

zuziiiicek17
7. júl 2010

@lenka_66 aleeee

vevusiatko
7. júl 2010

@zuziiiicek17 uz ju nahovaram

lenka_66
7. júl 2010

@zuziiiicek17 a mozno ta vyzve na ferovku 😀

komu sa chce album 2x otvarat

zuziiiicek17
7. júl 2010

@vevusiatko len ju nahovaraj

@lenka_66 ale ja som mierumilovna 😝 😀

vevusiatko
7. júl 2010

@lenka_66 hehe ona je take dobracisko ona by sa koli mne nepobila ale mam dalsiu kamosku v tej teme co ziarli a ona by vas isto vyzvala 😀 😀