Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

wandeirra
8. júl 2010

@petka ahoj, v DK v aquaparku som bola aj ja s malym asi pred mesiacom,je to tam pekne,malej sa bude urcite pacit

wandeirra
8. júl 2010

a gratulujem k dnesnemu vymesaciu 10.mesiacikov,nech Ninka rastie do krasy a poslucha maminku 🙂

petka035
8. júl 2010

@wandeirra dakujeme 😵 a fajn,že sa Vám páčilo,hádam sa bude aj nám. nič iné tu také neni a turč.teplice-tak ten aquapark až tak nič moc 😅 a voda tam je aká?

wandeirra
8. júl 2010

petka voda tepla,teplejsia ako v turcianskych

petka035
8. júl 2010

wan no práveže ja teplú voduaž tak moc nechcem,kedže sa v nej hromadia kadejaké bakterie,a malá v pohode zvládla aj 24stupnovú vodu,ale tak čo už 🙂

wandeirra
8. júl 2010

neviem petka mne sa 24 stupnov zda studena,moze prechladnut. a bakterie,to je vzdy riziko v bazenoch ist s takymi malymi mimi,nikdy nevies co je v tej vode. vyhnut sa tomu da len ked doma naupstis bazen a vies ze je to ciste.

petka035
8. júl 2010

wan ano 24 je dosť chladná 😉 aj pre mna 😝 ale tak som to myslela,že zas tie teploty okolo 35stupnov tiež nič moc,kedže sa tam kopec ludí čvachtá a nie každý je zdravý 😖 si postavím vlastný aquapark 😵 😀

mukky
8. júl 2010

boli sme von,chlapi uz hodku spia,idem sa ku nim pridať,podvečer nakuknem 😎

lussy23
8. júl 2010

Mukky - pekná fotka v pase.

wandeirra
8. júl 2010

@petka ked sme boli v tom DK,bol tam detsky bazen skoro prazdny,do vacsieho by som nesla s malym,kde sa kupe kadekto fakt...nie vo vsetkych aquaparkoch kde som bola je vyslovene detsky bazenik,naj je ist do takeho kde je mini pre malickych a nekupu sa tam velke deti. bolo tam tak 31 viac nie,to je akurat.

@mukky vsetko najlepsie k 2 rockom tvojmu pokladiku, super foto 🙂 posielame Savikovi pusinku zo Ziliny 🙂 🙂

my sa stale trapime so zvysenou teplotou,dnes som nakupila rehydr.roztok co leelo poradila Kulisek aj Biogaiu,Humanu elektrolyt nikde nemali,ten kulisek zda sa zabral,maly sa po nom konecne najedol a zacal trochu behat. Lebo nespal celu noc zas a cez den ani chodit nevedel,aky bol slaby.Ledva na nohach stal,len som ho nosila a vkuse plakal chudacik moj maly. Volala som stokrat mame co s nim robit. 😲

lussy23
8. júl 2010

@wandeirra - Chúďatko, malé. Prajem vám skoré uzdravenie.

Baby, čo vravíte na actimel alebo detské párky?

nikollette
8. júl 2010

Ahojte...
my sme boli celý den preč.. U našich, ja na nákupoch pre seba nejaké veci, a vonku... a tak..

@mukky všetko naj, naj, naj Savierkovi k 2rôčkom...... Nech je zdravý a šťastnučký v živote, obklopený láskou 😵 😵

nikollette
8. júl 2010

Wan, Tobimu skoré uzdravenie prajeme 😉

vinifera
8. júl 2010

@lussy23 netuším koľko má tvoj malý mesiacov / rokov tak ťažko radiť. Ale ani jedno nie je výhra. Ked jogurt tak Zvolenský biely alebo Hollandiu. Párky si aj ja dám len sem tam lebo tam melú všetko. aj jedlé aj besné 🤐

Mama bola zo psa celá unesená. Ale bola poobede u tetušky. A tá si ho odrazu nechala. 😵 Hovorila mama že takmer so slzami v očiach odtial išla. leelo tiež som myslela že ho tam možno niekto zabudol. Ale zasa pumpári hovorili že je tam od obeda. A bral ho drahý večer o 22 hod. Takže si myslím že ak niekto zabudne na psa na pol dna tak si ho nezaslúži. U tetušky sa bude mať fajn.

Bola som škrekom u susedov čistiť akvárko. Malý zatial mame zaspal. O 18,30 a čo bude robiť v noci? 😕

Inak chúdatko malé dnes asi 3 x cikal a tak strááášne plakal ☹ ☹ ☹

vinifera
8. júl 2010

a zabudla som napísať že mi dnes hodil moje krásne LG Chockolate do vane s vodou 😖
Nika čo odporúča tvoj chlap? Mám to dat do T mobilu nech to skúsia totvoriť? Je to ešte v záruke. Má len pol roka. Asi mi ale pre tú vodu čo tam je reklamáciu neuznajú 🙄

nikollette
8. júl 2010

Vini, hned si mala vybrať baterku, inak je zle nedobre... Pri namočený telefonu, treba hned rozobrať a vybrať baterku, ale hneď!

nikollette
8. júl 2010

Oni to tam uvidia že tam bola voda 😖
U mna stačilo aby malý ocucával telefon, a bol zaoxidovaný od slín 😖 ja som to nevedela, nenapúadlo ma ho rozobrať.. lebo on ho ocucácal, tak priebežne a potom môjmu fónu začalo šibkať 😝

vinifera
8. júl 2010

Ja som hned vytiahla baterku. A celé poobedie bol rozložený. Baterka von simka von a bol "vytrčený" slide. A teeraz neviem či ho dať do nejaké servisu až to polejú tou vodou proti korozii alebo čo s tým... Inak som ho teraz zapla a ide. Otázne je dokedy.

nikollette
8. júl 2010

Tak ti možno pôjde. Si mu dala prvú pomoc 😀

vinifera
8. júl 2010

No on išiel aj ked som ho tej vane vytiahla. Aj teraz ked som ho poskladala tak ide. Ale som ho ešte raz rozložila nech sa preschne. No ale ked to začne vnútri korodovať 😖

zuziiiicek17
8. júl 2010

Ahojky 🙂

petka035
8. júl 2010

ahojte tak už máme okúpané aj uspaté, boli sme poobede na nákupoch,mm si kúpil kraťasy a parfém a ja tričko a malej sme kupili také tričko s dlhými rukávmi a kapucnou,pohárik s naustkom,lebo čo náme aventový tak z toho nevie piť a ešte dáke veci z dm-ky a z potravín.teraz večeriame pizzu, samozrejme,že každý svoju 😅 a ešte aj zakusky sme si kúpili 😔
@wandeirra dakujem za všetky info 😉

nikollette
8. júl 2010

Zuzi ahoj...

Peťka, aj vy ste dnes nakupovali 😉

Ja som ešte dostala grátis od tej baby čo sme jej strážili psov, (voňavku, mega šampon na vlasy, striekací obrovský kondicionér, a ešte jeden striekací oživovač na vlasy Všetko mega balenie 😵 ) budem mať na pol roka pokoj.. Všetko značková francúzka drogéria 🙂 keďže ona má salón krásy 😵

nikollette
8. júl 2010

Peti, aj ty lúbiš papať, že 😀 ako ja 😅

zuziiiicek17
8. júl 2010

@nikollette ja som akurat uspala maleho 😵
doobeda som bola na gynde 😖 ja strasne neznasam tie vysetrenia...

a zajtra mam stretko so spoluziackami 😵 😵 😵 🙂 to sa zase maly vysanti 😀

tweetinkapp
8. júl 2010

@lussy23 neviem, kolko ma tvoje dietatko, ale Brumika deti mozu. Lenze tiez radim zbytocne nedavat. Ja som bola spociatku taka striktna proti sladkostiam, ze ked som raz aj adamkovi toho brumika kupila, tak ho nechcel, lebo nebol zvyknuty na sladke. teraz ho pase jedna radost 😝 . ale tak skusim to este zmenit 😅

petka035
8. júl 2010

Niki no lúbiť lúbim ale na mne to je potom aj vidieť 🙄 a ešte aj nakupovanie lúbim ,no mali by sme spolu ako stráviť den 😀 Zuzka a ako dopadla gynda? všetko ok?

vevusiatko
8. júl 2010

@zuziiiicek17 ahoj zuziiii vecer mozme popisat budem tu len mala kym zaspi 😀
tweeti mne mala brumikov papava a velmi ich lubi aj tie lodicky aj bebe brumik 🙂

@petka035 na tebe neni nic vidno 🙂 ved si uplne chuducka 🙂

zuziiiicek17
8. júl 2010

@petka035 este neviem ,robili mi vytery ,brali krv ,robila utrazvuk ...tak snad hej 🙂 mam volat 26.

petka035
8. júl 2010

@vevusiatko a ty čo máš s očkami? 😀 jasné,že si nepridám fotky kde mi vidno špeky a podobne.taká blbá nie som 😀 ale tak ja podctivo cvičím a jem zdravo,len občas zhreším-to mám potom takú nezdravú šnúru a potom sa zas snažím 😅