Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vevusiatko
8. júl 2010

@nikollette kiahne urcite nie 😉 al inak neviem co to moze byt

nikollette
8. júl 2010

ešte že tak...

To sú také vyrážky červenkasté. Ako keby kruhy. že okolie tej vyrážky napuchnuté a vnútri ako keby jamka.. Neviete??

vevusiatko
8. júl 2010

@nikollette podla mna stipance len od coho to neviem

nikollette
8. júl 2010

Od čoho pre boha? Nemáme žiadne "zvieratká" doma. Aspoň o tom neviem 😕

petka035
8. júl 2010

no kočky idem ja do vane a spať. dobrú noc 😵

zuziiiicek17
8. júl 2010

@nikollette ved vytvor Otazku-Co to moze byt?

zuziiiicek17
8. júl 2010

@petka035 dobru nocku 🙂

nikollette
8. júl 2010

Zuzi super nápad, ale ideme zajtra k dokine...

mukky
8. júl 2010

zde 😀
mala som navstevu podvecer,idem pridat foto a docitať

zuziiiicek17
8. júl 2010

@nikollette hm ,len ci bude vedietco to je

zuziiiicek17
8. júl 2010

@mukky inac ,dobra si ,ze si mi ani nepovedala ,ze si pridala fotky kde je misko so savierkom
😝 😀

mukky
8. júl 2010

@zuziiiicek17 vsetko ti budem vešat na nos,nie? 😝

mukky
8. júl 2010

@zuziiiicek17 no ale spolu nemaju skoro ziadne foto,vsetky su rozmazane,obaja mi zdrhali vždy mimo záber 😀 😀

zuziiiicek17
8. júl 2010

@mukky no ked S behal a M nahanal 😝 😀

vinifera
8. júl 2010

@nikollette No kukala som aj čo to na nete. Ale nič som nenašla 😔

nikollette
8. júl 2010

Ani ja... sú to také ako keby kruhy a vo vnútri jamka, priehlbinka... a už som mu objavila aj na ruke... no zajtra mašírujeme k lekárke...

vinifera
8. júl 2010

http://www.mamaaja.sk/index.cfm?module=Advisory...
tuto ordinuje teda doktorka aj on line - len neviem či ti odpovie ešte dnes. Isto chodte zajtra k doktorke.

leelo
8. júl 2010

nemoze to byt reakcia na chameleona? len uvazujem..

leelo
8. júl 2010

ale dobre, ze zajtra idete k dr.

nikollette
8. júl 2010

Na chameleona 😀 😀 😀 leelo, zlatá 😅
Chameleona máme viac ako 2 mesiace, a malý s ním ani nie je v kontakte,...

nikollette
8. júl 2010

Baby idem hajať. Aj ke´d asi nebudem vedieť zaspať, kvôli malému, ale do zajtra vydržíme a uvidíme čo to je. A snád nám na to niečo aj dá... Dík za rady 🙂

leelo
8. júl 2010

@nikollette to nikdy nevies ako a kedy sa prejavi. tusim ho dostal na mdd... a vzdy, ked taketo nieco sa objavi, tak sa lekar pyta, ci nepribudlo v domacnosti zvieratko alebo ci ste neboli v exot. krajine. reakcia na jedlo to nevyzera. niekedy aj komare vselico prenesu. ale nezda sa mi to infekcia, to by mal aj klinicke prejavy

mukky
8. júl 2010

@nikollette si este tu??????

mukky
8. júl 2010

@nikollette 😢 daj vedieť zajtra ako ste dopadli ☹
ja som mala nieco podobné na chrbte ked mi robili testy a takto som zareagovala na kovy 😝

zuziiiicek17
8. júl 2010

@mukky aj ja uz idem asi ... 🙂 papa

mukky
8. júl 2010

@nikollette a neboli ste v nejakej vode kde sa kupalo vela ludí,alebo v bazéne na kupku?
neterka boli minule v Poprade a dostala z bazena zápal spojiviek ☹

my ked sme chodili plávať so S,musel mat malý vysetrený moč,otecko ak siel do bazena tiež,a ak mamina tak gynekologocké vysetrenie aby detičky neochoreli,chodili tam aj bábatká

mukky
8. júl 2010

DAKUJEME ESTE RAZ VSETKYM ZA BLAHOZELANIA 😵

mama.wolfka
8. júl 2010

@mukky ešte sme sa nevyjadrili všetci 😀

Všetko naj naj naj Savierkovi k narodeninkám prajeme, úplne najviac zdravíčka, ale hlavne nech mama poslúcha a nerobí problémy 😀

mukky
8. júl 2010

@mama.wolfka 😀 dakujem 😵

petka035
9. júl 2010

tak od 3:40sme hore, také nervy mám,že až 😠 už aj malá dostala 😔 mm zvonil budím a samozrejme,že ju zobudil,tak jej išiel dať jesť,si myslel,že hned zaspí, no jasné už nič,tam štvornožkovala po postielke, aj k sebe som ju vzala, na silu držala ale to sa len vzpierala a po mne stavala, buchala ma a revala a v postilke sa len stavala, celú hrazdičku odtrhla,a nevedela sa dať dole,revala-no drbne ma dnes.nevadí mi,že ja som musela ísť hore ale režím v haji.za hodinu ju môžem ísť dať spať,neviem ako s jedením a tak