Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
11. júl 2010

@bashenka to bola otazka ma mna? 😀

mama.wolfka
11. júl 2010

@janac1974 🙂 no ja až 29. 😝 ale keby aj hneď sa pýtal, tak sa vôbec nesťažujem 😀

janac1974
11. júl 2010

no to s tou teplou vodou si pamatam,ked sme byvali v panelaku...v noci nehrozilo sa sprchovat,tiez tepla voda
nesla...

mukky
11. júl 2010

@mama.wolfka aj na ukrajine tak maju to s tou vodou 😕 😀 ☹
a ked som tam bola tak cez den sla len 2 krat tusim po 2 hodiny 😔 a v noci vobec

bashenka
11. júl 2010

Mukky jasnéé😀
Mama.wolfka ja na tú teplú vodu tiež dobre nadávam! 😠

mukky
11. júl 2010

@mama.wolfka krasne darceky 😀 a tie magnetky mas napad od koho? 😅

mukky
11. júl 2010

@bashenka 😀

ty vole idem skusiť teplu u nas 😕

mama.wolfka
11. júl 2010

taká som bola spokojná, že máme darčeky pre Samka ...
ešte som vo štvrtok večer videla u nás v jednom výklade kabelku, takú menšiu športovú ... že 70% zľavy, tak že musím tam čím skôr ísť, lebo mi nejak padla do oka (po dlllllhom čase ma niečo upútalo aj pre seba) ... no v piatok som tam nešla a v sobotu doobeda už bola fuč 😢 ... tak ma teraz chytila mánia, že si musím kúpiť kabelku
som si vymyslela, že keď teda nie elegantnú, tak by som mohla Nike, ale nenašla som zatiaľ žiadnu malú čo by sa mi páčila, jeden model som našla čo by mi vyhovoval, ale je veľká 😝 ...
teraz nebudem mať pokoj, kým nejakú nenájdem, nakoniec si nejakú kúpim a aj tak nebudem spokojná ☹ 😀
a ešte ma to potešilo, že 70% zľavy ... som nejaký maniak teraz na zľavy 😀

mukky
11. júl 2010

nám ide 😀

mukky
11. júl 2010

jáááj idem pridat foto co dostal malý od baby a deda

mukky
11. júl 2010

@mama.wolfka a bola si v tom tescu? 😀

mama.wolfka
11. júl 2010

@mukky no musím priznať, že si ma troooošku inšpirovala 😀
ako som vtedy hľadala len tak všeličo, tak som našla také tie normálne a natrafila som aj na tieto, tak reku, nech má svoje meno, také mi to prišlo zlaté

mama.wolfka
11. júl 2010

som rada, že nie som jediná s tou teplou vodou, už som si myslela, že len my to tak máme .... je to horor 😝

mama.wolfka
11. júl 2010

ja som ešte zažila aj v pôrodnici minule, že 2 dni z 9 čo som tam pobudla nešla teplá voda ... desné po pôrode
bohvie prečo sa mi vtedy ku koncu pobytu zapálila rana po cisárskom, že ??? 😝
keby si to tam radšej dali do poriadku namiesto toho ako do mňa p....., keď som chcela ísť domov na reverz

janac1974
11. júl 2010

@mama.wolfka si mala 1.porod cisarsky? a teraz ides normalne alebo ako to je? svagrina tiez mala prvy
cisarsky a teraz vraj asi pojde normalne,lebo malinky ja dole hlavou otoceny...no zase problem je vtom,
ze este stale nie je otvorena...

mama.wolfka
11. júl 2010

@mukky yes 😀
ja som chcela len nejaké uteráky do zásoby, ale mm vymyslel aj paplón a vankúš, nech máme ešte sadu rezervnú pre návštevy a ešte som deku vzala, nech máme k telke na zimu 😀
sa mi akurát zlomil nôž, taký fajný a mm bol vybrať sám, až pri pokladni som si všimla čo vzal, také sú dlhé jak fras, inak vyzerajú ok, ale strašne dlhé a ešte dokonca 2 zobral ... no nechaj chlapa, nech ti vyberá veci do kuchyne 😀
môj tatko voľakedy robil zabíjačky, tak ja som ohľadne nožom vyškolená a potrebujem v kuchyni poriadne nože 😀
sme tam išli len tak na skok, že po tie uteráky, pozrieť hračky a potom do Dráčika, ale nakoniec sme tam zase nechali ... 😲 kopec evri 😀
a v Dráčiku som si konečne kartičku vybavila, tak sa teším na zľavy 😀
sme ju mohli aj skôr vybaviť kým sme napr. trojkolku kupovali, ale vtedy hovorili, že to trvá nejakých 10-15 min. a chlapi nechceli čakať, tak som sa na to vtedy ... nakoniec to trvalo asi 1 min.

mama.wolfka
11. júl 2010

@janac1974 hej prvý bol SC ... doki vraví, že sa dá ísť druhý normálne, ale nejak tomu moc neverím, mám taký pocit, že SC je teraz dosť v móde (myslím aj u lekárov) a na Kramároch duplom, tak neviem ...
Sam bol tiež dolu hlavou, akurát, že hlavička bola nesprávne otočená ... tak mi povedali a ešte najvyšší (primár či čo) povedal vtedy, že "teraz už len SC", tak to chápem tak, že keby skôr boli riešili, tak to možno aj vyriešia a môže sa narodiť normálne, nuž ... čo už ...
Sim teraz nalieha hlavičkou tiež už dosť dlho, tak uvidíme ...
ja som mala už pred 2 týždňami krčok na 1 cm otvorený (ale ešte nebol spotrebovaný), ale potom týždeň nič, tak uvidíme zajtra, že či bude zmena
... mohol by povedať, že 5 a rovno si vás tu necháme 😀 ... snívam ...

mama.wolfka
11. júl 2010

som dnes nejaká ukecaná 😀 keď ja neviem písať krátko 😀

mukky
11. júl 2010

@mama.wolfka supeeeer 😀 takze v tescu aj draciku si bola,až ked som ta tam uz doslova vyhnala,hej?? 😀 sa tesim s tebou ze sa tešiš 😀 😀 😀
aj my sme dnes este boli v tescu hyper po chate,okolo 20-tej..som si sla skludniť nervy 😀 a kupila som si cokoladu 😀 a som chela aj bižu a plno veci som si nabrala ale nakoniec som vylozila z košíka 😀 a kupila len kondicioner a jahody po 40 centov 250 g 2 krát 😀 a este nejake jedlo si mm kupil

a malemu rozteky 2 😀 papal v obchode..
S mal dnes prvy krat jahody 😀 na chate....aspon ze to....kedze som mu nedala salamy,sunky,klobasy,rezne,cukriky,soletky,torty....lebo to papali 1 rocna a mesiac,3 rocny a 6 rocny vnuk a moj nie 😔 a veeela som toho este nenapisala

mukky
11. júl 2010

@janac1974 aj ja som mala cisársky

mukky
11. júl 2010

som pridala foto do albumu

janac1974
11. júl 2010

@mukky aj ty si mala cisarsky?
ja som mala vsetky tri porody klasika...a bezproblemove,nemozem si stazovat...ani epi som nemala...
pri F som chcela,ale sestricka ma odhovorila,ze naco,ked je to treti porod...

mukky
11. júl 2010

@mama.wolfka takze uz mozem dojsť ked máte paplony 😀

mukky
11. júl 2010

@janac1974 mala,lebo S bol múdry už v brušku 😀 načo by vysel ako netopier ked može sedieť? 😀 Sa mi neotočil v brušku,ale sedel..a ja som od zaciatku vravela ze ja citim ze nebudem rodit normalne,lebo som sa vobec nebala porodu,proste som to citila...
ja mavam obcas také predtuchy 😔 ale to je na dlhsie..

mukky
11. júl 2010

este ma čaká povešat prádlo 😒

mukky
11. júl 2010

@mama.wolfka ako si a v nemocke sprchovala po cisarskom?mna sprchoval mm,som nevladala ani nohu zdvihnut od bolesti
a najhorsie bolo to pretacanie v noci na posteli,au,au,au....

janac1974
11. júl 2010

@mukky 😀 😀 si to pekne napisala...
no uz idem spat...tak dobru noc 😔 ..pa pa

mukky
11. júl 2010

visel ma byt nie vysel,nie???ja osprostievam 😀 z pc 😝

mama.wolfka
11. júl 2010

@mukky už som kuk, pretekár jeden 😀
Samko teraz objavuje čaro jazdenia na tej motorke 😀 tú sme mu už nechali teraz na hranie, potom už len drobnosti dostane
odrážadlo zatiaľ nemal, tak skúša, všade ju vláči ... hlavne, že má radosť 😀

jasnačka, veď to sme kvôli tebe 😀

mukky
11. júl 2010

@janac1974 dobrú nocku