Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

petka035
12. júl 2010

ahojte dakujeme za gratulácie 😵 my sme boli od deviatej do dvanástej von-strašné teplo 😝 som si musela mineralku kúpiť, čo som od smädu zomierala. na vonkajšom teplmeri na ktorý svieti slnko máme 43stupnov a v byte máme 32-ma asi trafí-celá lepkavá som 😝 malú môžem tak vo vani okúpať,kedže mm neni doma tak nikam nemôžme ísť ☹ no idem sa jej nejak venovať-už nech je večer,mám dosť 😅

mukky
12. júl 2010

@zuziiiicek17 😀 😀

mukky
12. júl 2010

@bashenka ☹ hadam bude vsetko ok

bashenka
12. júl 2010

mukky a tá téma?? ... nebudeme mať? 😅

leelo
12. júl 2010

caute
no idem docitat co sa tu v noci dialo...

@mukky ved sa svokrovcom akurat tak smej do oci 😉 zase beru narodky Savierka ako prilezitost zopakovat si, kde mate trecie plochy. musia mat strasne malo problemov, ked ich tak tesi stale riesit co malemu davas a co nie.
inak nechcem sa opakovat, ale existuju torty , ktore mozu aj rocne a este viac tort, ktore mozu 2rocne deti.
ja aj pre nas peciem vzdy zdravo, moja kuchyna nepozna bielu muku, stuzeny tuk a podobne. mne take torty ani nechutia, takze by sme taku nikdy nepiekli.
je vela mamiciek, ktorym zalezi na zdravi dietata a vymysleli super recepty. aj k 1.narodeninam

mukky
12. júl 2010

@bashenka uz sa na teme pracuje 😀

bashenka
12. júl 2010

ja sa uvarím.... 😔 ... L. mi akurát zahlásila že ani troška hajať ....

mukky
12. júl 2010

táááák už je tema na svete 😀 ale este nas je tam len 5 ktore som zapisala,treba mi cas

bashenka
12. júl 2010

Jééé už vidím :D

mukky
12. júl 2010

@lussy23 dakujem

S chutili jahodky velmi 😀 ,jemu chutí vsetko,som vedela ze neodmietne,aj dnes mal par jahodok ,som mu dala do bieleho jogurtíku a j pohryzkať...veru,mohla som kupit viac balení ako 2 🙄

a melon uz moze,kolko má?3 nie?

mukky
12. júl 2010

DIEVCATA som volala s dr,nasa ma dovolenku tak so zastupujucou vedla co robí a super,som povedala ze chcem odbery krvi aj vysetrenie co je vsetko ok tak ideme v stredu na odbery o 9-tej aj na rontgen a asi aj na gastro 😔

povedala som jej o rodinnej anamneze tak povedala ze ok,urobime vysetrenia ked stravovanie dávam také ako som povedala ze ovocie,vlakninku,acidko...
ze zapcha moze byt aj zo stitnej zlazy,co viem ☹

uz mam stiahnuty zaludok,ja verim ze vsetko bude ok ze je to len n iečo prechodné,bojkam sa

leelo
12. júl 2010

@mukky dobre, ze vas vysetri. a to vasa dr. nevedela na to prist?
prosim ta, neysli na celiakiu a stitnu zlazu! ved deti maju stale problem s kakom...inak by sa mamky nemali o com rozpravat 😉 😀

martinka1985
12. júl 2010

@manika77 Vraj deti ktore su vychovave ako v škatulke su viac chore nez tie netabulkovych mamiciek.

lussy23
12. júl 2010

@mukky - Držím palce S, nech všetko dobre dopadne. F má rok a osem mesiacov =o)

@leelo - úplne om zabudla, malý má pekné meno. Patrí na môj zoznam spolu s ďalšími 13menami 🙂

janac1974
12. júl 2010

ahojte...
bola som s dcerou u zubarky na preventivke,samozrejme,ze ked som prisla,maly nespal...mm povedal,
ze nechce a ked som ho ja dala spat,behom 2min.spal,,,chudacik maly a obed zase 0bodov ☹
@petka035...ninke zelame aj s Fifom vsetko najlepsie k meninkam 😵
@bashenka...ja preto neplatim dopredu,ked chcem nieco objednat...ja objednavam len na dobierku...
minule som si chcela objednat kabelku za 49eur,ale baba nechcela poslat na dobierku...tak nechcem...
chcela uhradit na ucet...no ja sa bojim,je to dost vela penazi..
@mukky mysli pozitivne,uvidis,bude vsetko OK 😉
@lussy23 mojmu F som uz dala melon...ale on to len olizol a nechcel,on je taka fajnovka...ale kludne mu
daj...

mukky
12. júl 2010

ahojte,
S spinkal 4 hodiny,celá rodina sme pospali 😀 ,nedávno sme napustili s tatom bazénik a teraz sa čľapkaju,ja si idem vypiť kávičku 😎

mukky
12. júl 2010

@janac1974 dakujem a F kolko pospinkal?

mukky
12. júl 2010

S dnes papal 2 krat mlieko,jogurt ,jahody,broskynu,2 krat mliecnu polievku,teraz bude asi chlebik papať este neviem s čím,nemám uz maslo len ramu a to mu nechcem dať 😝

bashenka
12. júl 2010

Mukky vy máte rodinny dom??

janac1974
12. júl 2010

@mukky F sa akurat zobudil...spal od 15,30...takze 2hodky?no to je super...
takze idem sa mu venovat...pa pa zatial

bashenka
12. júl 2010

Moja sa člupkala na balkóne doobeda ale teraz mám pocit že je tam teplejšie než vo vnútri 😖

bashenka
12. júl 2010

@mukky ja som ti blahoželala k narodkám malého??? 😕 😕 kedy to presne mal??

bashenka
12. júl 2010

Mukkynka hodíš mi receptík na tú mliečnu polievku ?? 😝 ... pjosím 😕

mukky
12. júl 2010

@janac1974 teraz papá nastruhane jablko,broskynu a pohánkové vločky,celá miska 😝 ,pocul ze hovorím o jedle tak vysiel z bazéna 🙄 a že ham,ham....nemá dna 😀

mukky
12. júl 2010

@bashenka nemáme dom,ale bazen taky trosku vacsí na balkone 😢 ,ved vidno aj v albume...
a uz neviem ci hej 😀 ,ale iste si chcela ak nie 😀

vieš co ja som iba nakrajala zemiacky,dala variť do vody s mletou rascou a celou/koli brušku/ a ked uz boli zemiačky hotové som do toho primiešala biely jogurt trosku a kôpor

mukky
12. júl 2010

mm sa hraje v detskej s loptami so S,tie ho bavia 😅 a chce ist von na čapaka ja nejdem ani za nič 😝 ,do tej pekoty 😝

mukky
12. júl 2010

@bashenka a recept na detsku živánsku čo som si vymyslela nechceš? 😀

bashenka
12. júl 2010

No jasné davaj 😝